Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za SVOBODU a demokracii je potreba neustale bojovat protoze je stale a znova OHROZOVANA vsemoznymi komunisty a podobnym odpadem spolecnosti!!!
    • Sám jsi nedostudovaný odpad.
    • Hej čistoto,toho Bc.máš z Plzně??? *1* *1* *1*
    • Tak nám demokratům ten boj za svobodu ulehči a odstřel se sám, odpade společnosti.
    • Když povýšena bývá prázdná hlava, titul jí ještě rozum nepřidává. Nikdo není na tomto světě zbytečný. I ten největší blbec může sloužit alespoň jako špatný příklad.
  • CCCP = fašistický vřed naší planety!
    • KIMCID
      Kde to je?
      • Dnes si říkají RF a je to hnus v podstatě stejný jako byl SSSR *12* *12*
      • Asi myslí jinou planetu, ze které ho ufoni vyhodili jako genetický odpad.
        • KIMCID
          CCCP už není a fašismus byl jen u italů a španělů .Tak mne zajimá kde je tato vzácná hloupá a protichudná kombinace?
  • Já ti dám tečko otoleva, až ti takovou ubalím že obletíš zeměkouli a skonšíš v hospici kde už máš dávno být, gaunere a lumpe!!! *15* *2* *1* *16*
    • Jen dej bacha aby jsi si neublížil v hlavě toho moc nemáš a ještě si fyzicky ublížit jak by jsi potom žil,moulo. *1* *1* *1*
  • Většina bolševikem zdegenerovaného
    českého národa volila raději Zemana
    (ožralu, Klausova kámoše s prognosťáku,
    který se podílel také na klausově cestě
    rozkradení republiky českými manažery atd.)
    jen aby na Hradě neseděl šlechtic, vlastenec a
    férový chlap, se smyslem pro humor a fér hru,
    který si znovu vzal ženu, když skončila na
    invalidním vozíčku (se kterou se dříve rozvedl)
    • Tečko-křemílku- ty jsi se zhulil doslova pod obraz . Inteligent ví, že ani jeden neměl vůbec kandidovat na prezienta, natož se na Hrad dostat.
    • bábu si číro vzal kvůli majetku a rozvedl se sní,že mu ta křesťanka povila levobočka *1* *3*
      • nevěřš tomu, co píšeš
    • A té vzácné manželce se "vlastenec" - s tendencí zrušení Benešových dekretů, Karlík fon Orlík cnostně a s noblesou vyhýbá a toulá po pivních putykách s lacinou kikinou z parku. Hm, fakt poučné. Ještě napiš, slouho. *1* *1* *1*
      • Benešovy dekrety byly neskutečné svinstvo, když o tom nic nevíš, tak drž hubu, ty zastánče žoldáků v Afghánistánu! Ale svoji úroveň si právě předvedl, jak píšeš o knížeti Karlu ze Schwarzenbergu - jseš to taková česká spodina z ulice.
        • Pravda vítězí nad lží a nenávistí, Nemo. S tím nic, ani jako Karlův slouha, nenaděláš. Termín kníže je legislativně zakázaný a šlechta mezi sebe nikoho než šlechtu sobě rovnou nikdy ze zásady nepustí. Takže si onanuj nad Karlem jak chceš, takový jak on vždy pouze využívali své poddané, ale nikdy se s nimi nebratřili. Krev není voda a ta modrá už vůbec, slouho. A česká spodina z ulice jsi ty, já ne. Já nemám české předky, takže mne nemůžeš nijak urazit. *12* *16* *12*
          • Útočíš a urážíš - nic jiného nedovedeš. Je vidět, že jsem Tě "střelče" zasáhl na tom správným a citlivým místě. Přidej si ještě několik prasečích hlav, ty "česká žumpo", ať už tě zplodil kdokoliv a odkudkoliv!
      • Blbeč.ku nevěřš tomu, co píšeš
        • Fakt jsi de,,bíl.
    • Člověk, který něco píše, aby se ujistil, že je vtipný a chytrý, je s odpuštěním naivní trouba.
      • Bravo, je to blb.
      • Vo..le
        • Toť pádný argument.
  • Dnes Zeman podporuje EU, vojáky tlačí do
    Afganistánu, stojí na straně Ukrajiny proti Rusku.
    To vše Zemanovi odpustíte, ale toto vše byste
    knížeti neodpustili, protože je ve vás česká
    nenávist a závist, že je někdo lepší než Zeman.
    Ale dobře tak, že Zeman toto všechno dělá,
    protože nemůžete ani ceknout, protože jste si ho zvolili.
    • Chyťte Kržemilka a vraťte do pohádky. Tam tak blbě nefantazíruje.
    • O tom adoptovaném knížeti raději mlč. Ten charakterní muž opustil svoji ženu, když ji bylo nejhůře. Zeman je nejlepší prezident od tzv. sametové revoluce, která byla předem domluvená s komunisty.
      • Mor a nebo cholera nemohou být prezidenty a už vůbec ne dobými. Je třeba zvolit zdraví. Jedině tudy vede cesta.
        • Hlavně nevolit to naše zločinné zdravotnictví, které si dělá z nemocí KŠEFT.
    • Křemílku, že ty jsi levoboček knížete Karla, který tě počal s tvou mámou v knížecí ratejně, když umývala večer nádobí po divokém hodokvasu. Podívej se jestli nemáš namodralou krev. Tvůj pěstoun-otčím prý byl knížecím štapicírem jak jsme zjistili v knížecím čeledníku.
      • Jsi primitivní bolševiček, co o matka povila v rygólu
        • Jak může být potomek maďarského grófa žijící v exilu bolševičkem? *12*
  • To koukáte, jak vám zasírám diskuzi. A že jste neuhodli, že jsem váš Tečka? Jupíííí !
    • Korektore, marná snaha, obsah je to, co nás zásadně rozlišuje. Tvé krádeže nicků jsou typické. *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit