Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je normal Hlušice a Nový Bydžov spolupracují a není problem tam udělat ŘP i pro člověka který neumí jezdit dodnes a nezná ani vyhlášku a dopravní značky.
  • A jak asi dělají řp cikáni? Taky si je koupí nebo jim to platíme my?
  • No a co. Taky ho mám koupený a ještě sem nehodu neměl!
  • A to jsem viděl maníka číst noviny za jízdy k tomu není co dodat!
  • neviditelná ruka trhu vyřeší vše. kde je poptávka je i nabídka..........
  • V kocourkově je všechno možné *11* v roce 68 prodávalůi řidičáky policajti za 2 pak v 90 za 5 tis.
    a kolik za to berou dnes jiní ?
    *12* *12*
  • A jak jezdí Vietnamci a kolik malérů na silnicích udělají?
  • Peníze to vše vyřeší!!!
  • Někteří co mají ŘP jezdí jako bez! Jak múže ženská odbočující vlevo kouřit tedy cigáro a ještě k tomu telefonovat? Ha
  • Nemohu pochopit,jak je možné u asiatů snadno získat ŘP.Tlumočník mu překládá otázky a odpovědi z češtiny do vietnamštiny a ten pak klepne za A,B nebo C.Tlumočník zná dobře náš silniční zákon,proto i výsledky jsou vynikající.Stačily by testy v jejich jazyce a pak by se vidělo.Za komoušů dostal cizinec test v jeho jazyce a pak ukázal jak je,nebo není schopný.On Vietnamec "nerozumět česky" a získá řidičák.To je do Nebe volající.A na ministerstvu dopravy se stále usmívají ,jak měsíček na obloze.Jednoznačně je to ostuda celé České republiky.
  • Zajímalo by mě, jak mohli udělat řidičáky Vietnamci, když na každý dotaz odpovídají "nerozuměla cesky". Nejspíše je mají také koupené, ne?
  • Měli by být stíháni za obecné ohrožení, protože umožnili řídit vozidlo lidem bez potřebných znalostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit