Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem překvapen,že pouze 4 poslanci KSČM se odmítli poklonit památce toho,který se pomohl k nim zachovat sametově a ne tak jako jejich otcové v roce 1948 k havlovým rodičům. Je to způsob jednání komunistů,kteří se mstí za to,že jsme je neposlali v roce 1989 do Ruska,kam by patřili.
  • Každej tam určitě nepůjde, to by se tam ani všichni nevešli. Naprostá většina lidí tam nepůjde.
    Když se zůčastní 100.000 lidí, tak to statisticky znamená, že 10 milionů 400.000 lidí se nezúčastnilo.
    Ted se zúčastní sotva 1 % obyvatelstva. Tož tak. Takže nechápu co se tady všichni rozčilujou.
    A zítra bude čtvrtek. To je stejně důležitá zpráva. *13*
    • Je úplně absurdní porovnávat účast na pohřbu s účastí pohřbu T.G. Masaryka. Zvědavci po projetí lafety s truhlou se obraceli a odcházeli. Media komentovala, že tleskali ještě při shlédnutí na monitorech rozloučení z Vladislavského sálu. Media dovedou manipulovat,což bylo v mnoha případech zřejmé.
  • ano, mají štěstí, že už nejsou u moci...být to za jejich režimu, tak mají problémy oni i jejich rodiny a kdyby podobnou revoltu ještě opakovali, tak jim v base típá Grebeníček čiko o čelo
  • Já komanče nemusim, bublám, když je vidim, zuřim, když je zaslechnu a mám husinu, když si je představim u moci. Ale - jestlivá se nezúčastněj, je to jejich demokratická volba. A mně už tohle zbožnění taky trochu připadá eklhaft.
  • Proč by se musel každý účastnit piety za V.Havla? Jsme v demokratickém státě a nejsme " stádo ovcí"!?
    • Je to pravda, kazdy se nemusi ucastnit, ale jsou to nevdecni pacholci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit