Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisté a jejich příznivci! Fašizující "mladí komunisté" není veškerá mládež! Komunisti mládež
    nezískají, to bylo vidět na pietních shromážděních za Václava Havla!
    Grebeníček, syn nepotrestaného vraha, může na to dplatit! Soudruh expředseda KSČ Grebeníček jedná přesně tak, jako agent KGB Reicin, kterého jeho vlastní soudruzi (v čele s Klémou Gottwal-
    dem) pověsili zároveň s Rudolfem Slánským, který začal roztáčet kolo stalinských procesů!
    Je nepodstatné, co vykřikuje soudru Gosspiča či soudružka Semelová!
    Znovu budeme žádat zákaz KSČ a zbavení jejího majetku, kterého nabyla po válce a po únoru 1948, nezákonně!
    Soudruzi nemusí mít obavy, jejich zločiny jsou nepromlčitelné!
  • Měli jsme je po revoluci VĚŠET!!! *16* *16*
  • ... nechci vypočítávat kolik jsem už zažil tryzen, ta nejblbější byla za Klému, a to byl nějaký kult osobnosti
  • Měli bychom mít jako národ něco společnéhio. Musela by být spravedlnost a potom bychom se nedělili na příznivce( ti, co to využili) a na ty oststní( co to většinou platili a budou muset platit).Jinak ten pohřeb a co se děje kolem mně znovu oživilo vzpomínky na pohžby státníků minulého režimu, i když ti na lafetě nejeli.Ti vyznavači p. Havla by měli alespoň něco z jeho vizí realizovat a přestat hrabat pod sebe a nechat hradit svoje dluhy těmi, kteří je nezavinili.To jen na okraj, jinak zachovávám úctu k mrtvému i když jeho příznivcem jsem nebyl.
  • Niki a lid - výborně, souhlas. Když vidím to truchlení tak jsem ještě pochopil, proč bylo zrušeno pohřebné. Muselo se asi také našetřit na tu parádu. Trocha skromnosti, ale i objektivnosti by nebylo na škodu. Ale to bych chtěl asi toho moc.
  • Chtěl bych jen vzkázat všem v nejvyšších kruzích.kteří z úmrtí V.H.,kterého ještě nedávno označovali směšnými i hanlivými přízvisky,dnes dělají tragedii,hodnou 3denního státního smutku a sobě pomníky v pamětích těch z nás,kteří nemyslí.Místo 3denního smutku,vezměte z Havlovi rozporuplné osobnosti to pozitivní a začněte se tak chovat.To jest slušně alespoň k občanům vlastního státu.NAZDAR P.S.A ten povinný smutek zrušte-obtěžuje totiž .
  • Kdyby Grebeníček měl jen trochu cti v těle, tak se před východem slunce vykoupe, oblékne bílý šat, vystoupá na horu Petřín a spáchá harakiri. Jedině tak by snad trochu očistil svůj rod od toho co udělala ta nelidská zrůda, která ho zplodila.
  • Někdo bejt ten voškliovej musí.
  • Konečně se část rodičů a i část celých rodin a rodů dočkala.Ti co zůstávají dále na živu musí dále trpět kvůli kreaturám tohoto dramaticky a komadiálně trapného antisociálního typu, zakládajícího a podporujícího morální genocídu a politickou kolaboraci. Ostatní s činy takových kreatur budou se muset vyrovnávat po celý zbytek svého života. Ti (pozůstalí) a jejich zesnulí si zasluhují pocty nejvyšší. Myslím,že paní Jiřina určitě už v ráji je, na rozdíl od jiných(ho),kteří to budou mít moc těžké,skoro nemožné.Je a byla to svobodná vůle, do které ani bůh nezasahuje.
    Nashledanou v lepších časech.
  • Kdyby dnes vyšli lidé do ulic a chtěli svrhnout naší hrůzovládu, nechala by do nich střílet jako v Lybii, stejně jako to udělal i tolik oslavovaný Masaryk ke kterému je VH tolik přirovnávaný. Ztráta moci a majetku nikdy neprobíhá v klidu.
  • jo, jo je to tak, uvědomuji a je to bezmoc
  • Bolševiku niku niku ty jsi sám jak poustevník. *16*
  • To že jsi volila komanče nic nezmění na tom, že ti holý zadek zůstane ko konce života. *5*
  • Je úplně absurdní porovnávat účast na pohřbu s účastí pohřbu T.G. Masaryka. Zvědavci po projetí lafety s truhlou se obraceli a odcházeli. Media komentovala, že tleskali ještě při shlédnutí na monitorech rozloučení z Vladislavského sálu. Media dovedou manipulovat,což bylo v mnoha případech zřejmé.
  • Co to tu plivete. To jsem i já hanbou ČR, když jsem komunisty volila? Urážíte všechny ty, co volili stejně. A není nás málo.
  • Pro Ashink,nevím jestli ti to dobře pálí ale uvědomuješ si že sice můžeš psát co chceš ale nic tím nezměníš,to je právě ta úplná bezmoc ty troubo.
  • Zcela sdílím Váš názor, dnes ve školách vymývají mozky dětem stejně jako za komančů, dějiny a fakta předělávají za pochodu. Je mi líto dnešních dětí, žijí v rozkradeným a vytunelovaným státu. Někdy mi to připomíná ještě větší totalitu, než byla. Dnes se musí držet huba a krok, ten kdo má jiný názor, tak má smůlu. Je nehorázné, že se krmí strany ze státního rozpočtu, dříve si na to straníci přispívali sami. Cca 600 000 000,- Kč při průměru 3.000,- Kč měsíčně stranického platu. Platili 10% z platu na stranu. Navrhuji aby straníci dnešních stran také odváděli 10% z platu, co by pro své demokratické vládce neudělali, ne? Státní rozpočet by tak ušetřil další miliony. Další by se dali ušetřit rozpuštěním senátu. Rozpustit poslanecké kluby, každý přece hlasuje podle svého svědomí, a ne podle toho co mu nadiktují, jinak to zavání praktikami komoušů. Je nehorázné když je pokládán za zrádce ten, co má jiný názor na věc a je vyhozen kvůli tomu ze strany, to přece není demokratické, když je jiný názor a je zle. Dále bych propustil zbytečné množství náměstků, podnáměstků a bůhví ještě čeho. Měli by si snížit platy o tolik procent , jak to snížili státním zaměstnancům. Je přece nedemokratické druhým snížit 10 % a sobě jen 5%. Své politické funkce by měli dělat jen za náklady, potřebné pro svoji funkci, ne za státní peníze turistiku. Být ve vedení, je přece čestná věc, a ne výnosné podnikání naúkor státu. Atd. ...
    Havla je mi líto jako člověka a dost. Nic světobornýho neudělal, byl dosazen za odměnu, ostatně jako všichni ostatní. Kdyby nekouřil, tak by tady mohl být dál. Obíral naše zdravotnictví o peníze kvůli kouření, stejně jako všichni ostatní kuřáci. Jsou toho plné televize v reklamách, že kouření zabíjí.
  • a ještě dovětek-nejsem papoušek, jen mi vadí, že se tady plive na člověka, který byl humanista a přál si snášenlivost mezi lidmi...i díky němu to tady nevypadalo jako v jiných zemích /např. Rumunsko-Čaučesko-skalní komunista, ale také diktátor..pamatujete jak to dopadlo- mrtví na náměstích - jako když nás v 68 přišli zachránit komunističtí bratř rusové, nebo nyní Libie a Kadáfi- za komančů odměněn řádem Bílého Lva, nimo jiné komanči dali nejvyšší čekoslovenské vyznamenání-Řád Bílého lva také Pahlavímu/....to co se dělo pak a děje se ve společností nyní se mi také nelíbí, ale Havel nebyl tvůrce zákonů...to bylo a je v režiii jných
  • Ano, nejsou jako oni, jsou totiž mnohem horší.
  • myslím si, že o těch králikárnách mluvil Valter Komárek, ve vešáckém kreminálu by se neopakuje zápal plic, o slušnosti a vztazích s vámi souhlasím, ale myslím si, že kdyby se neznárodňovalo, nemuslelo se ani privatizovat....to byla živná půda pro veksláky a převlečené komanče

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit