Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domobraně východní Ukrajiny se bude dobře bojovat s americkými zbraněmi.Vypadá to ,že USA chce bojovat s Ruskem do posledního Ukrajince.Je jasné ,že příměří nebude dlouho trvat ,jen co se Ukrové trochu vzpamatují z porážky Otázka je jak dlouho jim bude trvat než se naučí s novými zbraněmi zacházet.Přijdou podzimní deště bláto kde uvízne většina techniky .Němci za II.sv.války s tím měli velké problémy.Pak bude zima ,velké mrazy ,dá se bojovat?Prostě kyjevští fašisté si nedají pokoj. dokud nebudou na hlavu poraženi.Ukrajinci se musí vzbouřit proti válce,ale bohužel převládá nacionalismus a nenávist ,snad až jim umrznou zadky ledacos pochopí .Třeba ,že je ženou na jatka v zájmu USA *9*
    • Souhlasím s Vámi, namísto nelehkého hledání kompromisů, jednodušší vyzbrojit fašisty. Je jasné, že 5 zemí NATO nechtějí mír, ale krvavé vyhlazení proruského etnika v zájmu vlastních lobistických a mocenských zájmů, a co potom, kdo přijde na řadu za cizí zájmy...
  • Je úsměvné sledovat jaký komunistický póvl tady straní Putinovým nájezdnickým hordám a jaké používá "argumenty". A ještě krade nicky. *1* *1* *1*
    • "Komunisticky povl" jsou ti,kteri vcera jako Joffe, Dzerzinskij, Bronstejn, Kaganovic likvidovali Rusy, Ukrajince a Belorusy v SSR a Cechy v CSR a dnes jako Kolomojsky,Porosenko, Jasenjuk, Julca, Fistejn, Dobrovsky,Zelezny, Uhde s banderovci ze Svobody a Praveho sektoru/a zcasti i z Batyvskiny/ bojuji proti Rusku.
    • Je to úsměvné? Kolikrát jsi se vztekem zasral?
  • už je tady strýček HELE ,budem PÍ CH A T do P R D E L E
  • jsem Hmm,fotr mě P Í CH Á od útlého dětsví do prdelee a strýci musím kouřit péro.Proto jsem tak rozumný a píšu tady své politické úvahy..ale jinak jsem skoro normální,říkala mamka ,když jsme ji s bratrem P Í CH A L I
  • Ti rusofilové jsou magoři. Ukrajinu napadli východostepní divoši a když někdo Ukrajincům poskytne pomoc, aby se těm hordám mohli bránit, tak je zlý. *6*

    Je potřeba poskytnout Ukrajině pomoc tak, aby Ukrajinci napráskali Putinovým nájezdníkům tak, že na to do smrti nezapomenou. *16* *16* *16*
    • Když je někdo b.l.b.e.j,tak je ztracenej,běž se omýt.... *1* *2*
      • Já se klidně omyji a večer i osprchuji, ale tobě to stejně nepomůže.... *1* *2*
        • Richtig, tva blbost neni bohuzel lecitelna. *1*
        • Ale ta blbost ti zůstane.Tu neumyješ *1* *2* *1*
  • nic to těm zvířatům ukradinským nebude platný,dotanou malý koridor u hranic s Pšonskem a to jim bude muset stačit.A to jen v případě,že bude prezident Putin v dobrém rozmaru,jinak jim nakope ty jejich ukradinský zadky
  • Amíci potřebují vyvolat válku za každou cenu. Jejich ekonomika je v pr*eli. *16*
  • pěknej bordel.
    nejdřív EU a USA melou furt vo nějakejch mírovejch rozhovorech,
    a ted úkáčkúm pošlou kvéry jo????????
    no to si dělaj p r d e l.
    a co si myslej že rusáci udělají?
    pošlou ty své kalachy na oplátku separatistům.
    tak že nula k nule pojde,a jede se vesele na novo.
    *1*
  • To byla dneska na ČT24 dvojka,,jak si notovali, POZOR NA NĚ(Zaorálek a brepta).
    • Zaoralek je os.l. *10*
    • Vyjadřovali se rozumně a pravdivě a to ruso-řiťo-lezci neradi slyší.
  • Jestli jim pomohou s vyzbrojením je otázka dohody a nikdo proti tomu nemůže nic namítat . Je ale otázkou kdy k tomuto vyzbrojení dojde . Protože v současné době by to bylo šílené ! Na vyzbrojování mají času dost tak jakýpak spěch . Podle mne by se ale spíše než o nějaké zbrojení mělo jednat o neutralitě Ukrajiny protože jedině takové řešení by mohlo vést ke klidu . Zbrojením se dosáhne pouze zvyšování napětí a hrozbě války !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit