Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni havlodi smrděj chcánkama!
    • soudruhu BTW, tvé lingvistické umění je typickým příkladem zemanova voliče, blahopřeji ti *3*
    • Pakoši, kolik tříd jsi vychodil? *12*
  • řeč těla:zvedlá zaťatá pěst znamená podtrženou obranu!Co je to za akademika,myslím p Drahoše,že nerozumí?Naopak zkresluje!Falešný od podívání!
  • Ten kdo volí Zemana , to nemá v hlavě vpořádku! To chcete další ostudu po světě,a stejně nevydrží do švestek. *2*
  • Libi se mi argumenty Zemanovcu, to je ale žumpa. Měli by počkat na Silvestra.
    • Ty idioote z redakce, přečti si co píše prakunda pod nickem Milada z Olomouce. Tak je jí odpovězeno v jejím formátu a tudíž nám můžete havloidní kretééni políbit prdeel..ha..ha..
  • Jak je to možné? Rozkaz přece zní jasně - vyhrát musí měkouš Drahoš!
  • bezregistrace
    předpokládáme li že je něco jako svobodná vůle pak nevím proč se všici tak katí koho si většina zvolí .... tak nějak se mi zdá že především lidé kteří by měli mít díky vzdělání a rozhledu rozum jej plně postrádají
  • Ten plagát s ovarovou hlavou na Hrad znovu mi vylepili přímo před okno! Kdo se má na ožralu pořád čumět? To mi ti rusáci udělali naschvál?
    • To ti tam ten Havel musí viset už pěkně dlouho, že?
    • Na tebe ty stará krávo nikdo nečumí. Na tebe tak akorát všichni serou, blbko z redakce.
      • tady toto přes týden kličkuje s hůlkou mezi kontejnery dopřávajíc si popelnicové menu a tady to hraje honoraci. Lumpenproletariát už roupama neví coby.
  • vivat Zeman
  • Předpokládám,že Zeman vyhraje.O Drahošovi se nevědělo a v politice je naprosto neznámý a to ve mně vyvolává pocit,že se ho tam snaží někdo dosadit.Zeman je neúplatný a neústupný a vždy si stojí za svým a to se lidem kolem tzv.Demokratického bloku nelíbí.A proto se ptám,cui bono.
    • neúplatný MAN?,již od dob bamberského kufříku je prolhaný a obklopený lidmi jako Zemek a spol. včetně čoboláka Bureše,křištálovej Standa a koneckonců opo smlouva s ods .Si děláš erdel.Teda koukal jsem na křestana Topolánka a jeho kecy , to je síla místo aby někam zalez tak poučuje o morálce ,to je jako když bureš poučuje o placení daní. *1* Z Kremlu už dorazil první pozdrav - lithium od Zemka(nebo Zmetka?).Ale co, těžko se vytvoří duo Bureš- Man,neb ten druhej už to má spočítaný a zubka se neplete i kdyby okolo bylo tisíc felčarů. *3*
    • Zeman a neúplatný? Nenechte se vysmát, co mu nařídí Putin, to dělá. Rozeštvává občany ČR, snaží se zrušit sankce, na to je však malý tajtrlík, zpochybňuje naše západní vazby. Jedinou útěchou v případě jeho znovuzvolení je jeho zdraví.
      • Ožrala byl tvůj otec , protože tě nenaučil slušnosti a úctě smrade. *10*
        • Opilec urcite byl jeden z vasich fotru, kteri vas ucili ucte a slusnosti k ozralum a smradum.
          • ty jsi klasickým příkladem úkazu - zparchantělí rodiče mívají zparchantělá děcka. Ti tvoji teda museli být extra parchanti. Ostatně tvoje lopaťácká mluva je zářným příkladem.
  • ObcanHavel
    nejspíš to dopadne tak, že Drahoš a Zeman postoupí do druhého kola, tam dostane Drahoš hlasy od všech co volili ostatní kandidáty krom Zemana, Drahoš vyhraje, už aby to bylo
    • přání otcem myšlenky...
    • Zvrhlík Alabama vyhrát nemůže, může být rád, že ho profesor Drahoš, prezident ČR, nezavře do Ústavu.
    • Nejspíš to dopadne tak, že Drahoš a Zeman postoupí do druhého kola a tam se většina občanů, která nevolila v prvním kole ani jednoho, rozhodne, kdo je pro ně přijatelnější. Stejné to bylo i v minulé volbě s Khárlem. Zeman vyhraje, už aby to bylo
      • na Drahoše už visí konspirace ,to se čeká, ale vypadá to že si ještě rok budem muset vyžrat to komunistický ožírající se prokremelský jelito.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit