Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WTF ...je mi z vas zle. To čo tu prispieva za vymletú spodinu. Ludia sa nikdy nepoučia a furt budú hlúpy a budu neznášať tých najlepších ludí na svete.
  • Škoda ho nebude až ho zamordujou zmetka
    • Pravda škoda tě nebude ...
  • Nevim ceho se boji, vzdyt se narodi znovu,ne? A muze hrde pokracovat v boji, no jen mi reknete, ktery cinsky agent nebo urednik to dokaze? *16*
  • čína má strach. dalajláma se sám vzdal loni v březnu světské i duchovní moci v tibetu, odešel do ústraní a přesto se ho čínští politruci stále bojí. inu když nemají čisté svědomí.....
  • Zas je tady ? ten hloupý Vlk ??
    • Ty komunistický analfabete buď už zticha a jeď na Kubu nebo do Vietnamu. Severní Korea, by také nebyla špatná
      • Vlku, Vlku, máš za sebou pět tříd základní školy a pravopis ti nic neříká, takový hlupák nemůže nikomu nic radit, komunistům musíš poděkovat že nejsi úplný analfabet, takže je ti to jasné ??
      • Di do zoologický zahrady, exponáte, a Karkulku nech na pokoji *1*
        Komanči tě museli škaredě utáhnout a přivázat k boudě když pořád kňafáš, nebyls taky komanč ? *1*
  • Kdyby jej chtěli Číňani zlikvidovat,tak již mnoho let by hnil v zemi.
  • jo, jo, každý tam musí. Bude reinkarnován, v to přeci.
    Teď vážně. Ať neštve a nesnaží o destabilizaci státu.
    Stačí, když se v jeho jméně upalují mniši.
    • jakého státu ?? Čína obsadila Tibet,jeho vlast...a ti mniši se neupalují v jeho jměně nebo kvůli němu , ale kvůli okupaci !!!
      • Ty jsi taky pěkný blbeček w , polepši se !!!
        • neříkej mi brácho..a studuj, máš co dohánět !! *3*
  • Co lze čekat od komunistů
    • Spíš to ukazuje, že ani v tom Tibetu nejsou" všichni spolem za prvním v...m". a podle posledních 20ti let... spíš co lze čekat od "demokratů". *1*
      • Zeptal bych se: komu by to pomohlo? Jedině někomu v pomluvách a sankcích vůči Číně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit