Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý bezdomovec který volí ODS dostane nejen štědrovečerní oběd i večeři ale i diplom podepsaný vlastnoručně panem kandidátem !
  • Volte ČSSD,co my vám slíbíme to vám nikdo nedá,každý volič ČSSD obdrží navíc kapesní akvárium !
  • Mají recht vašnosti,jenom nám řeknou který komunisti jsou horší,jestli ti z ODS a nebo ti z ČSSD ?
  • Nevezmou. Na to je servilní českej národ dost blbej a oni to dobře věděj. Proto dělaj jak dělaj.....
  • Volte ODS,tolik co ODS vám neslíbí nikdo ! Každý volič dostane domů výslužku,sloní rypák v rosolu a na zapití láhev rumu od likérky DRAK !!!
  • Ta půlmiliarda se sice nevejde do krabice od vína, možná kdyby byla v euro. Ale dá se za ní hodně koupit, i "správné" rozhodnutí soudu.
    A co takhle až Dalík zmizí v cizině tak dát do vazby toho tzv. "soudce" co ho pustil?
  • To jsou všechno důsledky komunismu. Když komunismus chcípl, tak veškerá ta rudá komunistická hniloba vyhřezla ven.
  • Žádný strom neroste do nebe a tak se v r. 1989 středověká koloniální říše CCCP rozpadla. Komunismus chcípl a všechny ty komunistické fekálie, veškerý ten rudý hnis, všechno to vyhřezlo na povrch a zamořilo svobodnou demokratickou společnost. A bude ještě dlouho trvat než se to komunistické svinstvo vyčistí.

    Soudruhu Vrchoto, pokud se Ti nelíbí ve svobodné demokratické společnosti, můžeš se odstěhovat na východ. Ani nemusíš do severní Koreje, stačí do východostepního carství, kde se rádoby car Vladimir, jasnoje solnyško, pokouší obnovit imperium CCCP.
  • S naší zemí to je moc špatný , Topolánek, Dalík , chodí suveréně, jako by se nic nestalo.
    To nedopadne dobře, mám obavy, že to lidi vemou do svých ruko !
  • To musíme udělat my ostatní.
  • Smetana je jasnou ukázkou demokracie.
  • To máte pravdu,ale také bych neseděl na ÚP a nemusel se rozčilovat nad zlodějskou realitou.Mě opravdu ten počítač nevytváří závislost.
  • no moc bych to s tím komunismem nepřeháněl :) :) jinak myslíš si že by si za komárů sedel u takového PC jak sedíš ?? odpoved jejednoduchá ... nesedel :) a akorát by jsi remcal (a nejenem ty ) že ti komunisti (hlavouni) si žijou a prostý lid strádá
  • Co jste v r 89 chtěli to dnes máte, tak proč se rozčilujete, já jsem hned po tom puči říkal to špatně dopadne a měl jsem pravdu.
  • nenechte se splést - když jde o korupci, všichni hrají stejnou hru - političtí, soudy, policie i zastupitelství
  • Tady je vidět, že na každého je jiný metr.
  • Zapomněl jste na Vondru, Janouška atd.
  • Tak to už je opravdu hnus,zpronevěří půl miliardy,ví se o tom a je propuštěn na svobodu aby mohl utéci do ciziny.Advokát Sokol to musel dobře vědět a měl by být potrestán za maření a napomáhání k útěku.Co vy na to pane Blažku,co vykopli schopného Pospíšila,protože jim viděl do karet a začal tento binec řešit,vám vše uniká pod rukama že?Opravdu jsem v této neschopné vládě scházel a zapadl jste tam jedna radost.Stydím se,že jste z Moravy,ti byli vždycky čestní,vy jste vyjímka.
  • To jsme si tedy pomohli. Zlatý komunismus,
  • Ráth musí sedět ve vazbě a Dalík, který je mnohem horší podrazák pojede do ciziny i když je trestně stíhán. Jak ho budou tedy vyšetřovat policisté, půjde to do ztracena, jako jiné kauzy. Tato země je ovládána pravicovou a podnikatelskou mafií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit