Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě jsem zjistil, že Biden už pravděpodobně intervenoval u prezidenta Dudy v otázce polských dodávek zbraní Ukrajině, a že se tedy stalo to, co jsem očekával. Duda prohlásil, že dodávky zbraní pokračují a slova Moravieckého byla pouze špatně pochopena. Uvedeno ve "Zprávy ze světa - E/svět". 😐

  • Nejtragičtější na tom je soudruh Pavel a madam nezisková čaputova. 


  • arogance zelenského už skutečně přesahuje všechny meze. To co se tam děje NENÍ naše válka, není to válka EU ani NATO a místo nějakého vděku jen snaha prokšeftovat mizerné obilí a zkuhrat pokaždé, když něco není podle Kyjeva....

    • Náramně mi připomíná Adolfa v 34 ten taky jen chtěl .

  • mun.go

    Odhadovaný počet uprchlíků z Ukrajiny zaznamenaných v Evropě a Asii od února 2022 k 12. září 2023 podle vybraných zemí /Estimated number of refugees from Ukraine recorded in Europe and Asia since February 2022 as of September 12, 2023, by selected country

    • Russia:  1 275 315
    • Germany: 1 086 355
    • Poland:  968 390
    • Czechia:  368 300
    • United Kingdom:  210 800
    • Spain:  186 125
    • Italy: 167 525
    • Moldova: 116 615
    • Slovakia: 107 415
    • Netherlands:  94 415
    • Ireland:  93 810
    • Romania:  86 810
    • Belgium:  73 095

  • "„I vrcholní politici jsou jen lidé a podléhají tlakům, prezident Zelenskyj je pod konstantním tlakem, a kdybychom byli kdokoli v jeho kůži, tak bychom možná ztráceli hlavu častěji než on. Proto nějaké silnější vyjádření vůbec není třeba brát doslova,“ komentoval spor prezident Pavel. "

    Ty nejsi prezident, ty jsi jen atrapa prezidenta. Co taky čekat od bývalého komouše, který obhajoval naše obsazení vojsky VS v r. 1968. 

    • josef.chmela

      Dodal bych od člena STB a křiváka, který je schopen přísahat tomu kdo víc slíbí nebo dá.

    • goyim

      Poskok zůstane poskokem. Chudák Adolf taky ztrácel hlavu, když prohrával válku.😂

  • Diwa

    Tak státy se snaží Ukrajině pomoci a ona potom bude dávat státy k soudu ? Souhlasím s Polskem....už bych jim nedal ani sešívačku na papír !!!

  • KIMCID

    Nově platí že u Ukrajiny nepošlo nikdy nic dobrého. Te vědí nejlíp Poláci

    • Někteří lidé prý dokonce nevidí rozdíl mezi rusákem a ukrajincem. Ale já tomu nevěřím 😀

      • Pokud srovnáváte nějakého "rusáka" s  ukrajincem, je to Vaše věc, ale Rus mi je a vždy bude bližší, nežli ukrajinský obdivovatel Bandery.

  • Ten Fialový hnus i s Pávkem by mohli zajet do Polska pro klobásy a zároveň se tam trochu poučit.

  • A takových zemí bude čím dále, tím více. 
    Nabubřelost, bezbřehá arogance a zjevná korupce, rozumné státy (ČR se to netýká) povede k tomu, že se zachovají stejně. 

  • Hlavně at v Polsku nevyhraje volby  Tusk  jinak by to dopadlo jak u nás 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit