Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle pakáž je to samé co komunisti,postřílet
  • Tady nejsou vitani.Je treba jim to neustale pripominat.Jak si budou koledovat chytnou po tlame.Doma by to zhralo ze zeme chodilo bosky a zhralo vetvicky a korinky.Tady se tvrde domestifikovali.Az moc.Jejich pobyt tady neni povinny.Casem se pestane odlisovat hodni a zli.Domu pomazou vsichni.Jak rusaci od nas po revoluci.
  • Francouze sužuje Islamismus a nás zase Zemanismus.

    Byl jsem v luxusní restauraci. Jeden zdejší komunista chtěl zaplatit v Rublech.
    5 číšníků umřelo na zácvat smíchu. Rubl už dávno nepoužívají jako platidlo
    ale jako toaletní papír. *1* *1*
    • Mainzi, tvůj příspěvek je celkem imbecilní. Asi si neuvědomuješ, že svým protizemanovským a protiruským fanatizmem se stavíš na téměř stejnou úroveň, jako ti fanatičtí muslimové. Každý fanatik je totiž nebezpečný v tom, že jeho fanatizmus může velice snadno přerůst v napadání lidí opačného názoru.
    • Rozdíl je v tom, islamismus vraždí, kdežto zemanismus může poblejt a to se dá umýt a vyprat. *1* *1*
    • co jsi tam dělal,umýval nádobí?
      • Blázníš? Přeci nebudu brát komunistům práci. *1* *1*
  • dneska odpoledne jsem nakupoval a utracel o sto šest. ted si naliju značkovou whisky a dám doutník a budu se smát bídným dělnasum a jejich ubohym životum!
    • a pak jsi se probudil s rukou v trenkách
  • Mili podmazani press....ti, tohle uz je fakt unavny, vasi donatori to uz prehnali, jelikoz maji v palici megalomanskou mrvu misto mozku. Zas to nevyslo. Smula. *12* *12*
    • vy jste zase cucal vaječňák co vám zbyl z vánoc že Trolíku ?? *3*
      • Takove hovadiny nedelam, nejsem ty, trdlo. A Vanoce se pisou s velkym V, ty mrdulo.
        • teď mi ale křivdíte,tím vaječňákem jsem chtěl ospravedlnit váš dementní příspěvek,měl jsem slabou chvilku a bylo mi vás líto *14*
          • Starej se jen o sve dementni prispevky, to udelas nejlip.
            • Dobry skutek udelas, kdyz se naucis pravopis. Cist ten tvuj hnuj je opravdu za trest. *12* *11* Ono je snadnejsi jit s davem, nez namahat mozkovnu, co? Je snadnejsi kohokoliv urazet pro jiny nazor, nez na sobe makat, vid, ty ubozaku. Ty jsi na stejne urovni jako muslimove, kteri vrazdili v Parizi. *12* *11*
            • jak myslíte Trolíku ,ale kdyby něco tak dejte vědět ,babička my říkala abych postiženým vždy pomáhal ,chtěl jsem udělat jen dobrý skutek a vy mě okamžitě pranýřujete *13*
  • Křesťanská Evropa doplácí na svou dobrotu a toleranci. Ale jak z toho ven? Čekat až se zase objeví nějaký cvok s knírkem a začne dělit lidi na "vyšší" a "nižší" (rasy, třídy…) a ty "nižší" začne deportovat do internačních lágrů? To už bude pozdě.

    Je třeba zakázat v Evropě islamismus a postihovat všechny jeho veřejné projevy stejně jako je tomu u nacismu. Kdo chce, ať si doma chodí v noční košili a s hlavou ovázanou ručníkem mlátí o zem. Stejně jako když někdo doma před spaním zvedá pravici před knížkou Mein Kampf nebo se staví do pozoru před Marxovým Komunistickým manifestem nebo sebranými bláboly Lenina, Stalina, Gottwalda…, to je taky jeho věc, ale nesmí to dělat na veřejnosti.

    A pokud chce někdo z islámské oblasti získat v Evropě trvalý pobyt, tak podmínkou by mělo být, že se nechá pokřtít, naučí se křesťanské Desatero a zaváže se, že ho bude dodržovat. A podobně u osob, které se už v Evropě narodily, pokud se nebudou své víry chtít vzdát, tak zbavit občanství a vypovědět ze země.

    Není třeba dělat z mešit vepříny a útulky pro psy, stačilo by udělat z nich musea islámské kultury a islamistického holocaustu.
    • A ještě:

      Starosta Quebecu: muslimští rodiče chtějí odstranit vepřové ze školních jídelen.

      http://svobodnenoviny.eu/starosta-quebecu-muslimsti-rodice-chteji-odstranit-veprove-ze-skolnich-jidelen/
  • Noviny jsou hlídacím psem demokracie takže je třeba aby je každý občan bránil
    do roztrhání těla. Kdo se cuká ať si pak nestěžuje až bude pod obrazem
    Mohameda třískat hlavou o zem a vzývat nebesa.

    Pro komunisty to moc velká změna pravda nebude. Klanění jim zůstane. Jen Lenina
    zamění za Alláha. *1* *1*
  • Ani se nedivím,Brusel je město muslimů,hájí jen své zájmy *15*
    • Ano svojí vlast.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit