Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V komunistické Korei umírají soudruzí hladem, a my tady řešíme takové prkotiny...
    • Máš pravdu! je začít třeba řešit to moře problémů co způsobuje tento pravičácký
      zločinecký režim jako obří nezaměstnanost a rostoucí kořistění lidí prasatama a zlodějema
      co si dnes říkaj pol. a společenská smetánka. *1* *1*
      Je třeba tuto bandu zločinců volat k odpovědnosti za rozkradený stát a zadluženou státní
      pokladnu. Za režim korupce a rozdávání kšeftů a zakázek jen na základě hesla já na
      bráchu a zloděj brácha na mě. *1* *1* Za zničení hospodářského a zemědělského sektoru
      a klesnutí naší země na pouhou nicku dovážející druhořadé šmejd zboží ze zahraničí.
      Jména pachatelů těchto lumpáren a jejich lokajů z prostředí kmotrů podnikatelů a justiční
      mafie jsou všem známá.
      Je jen na nás zda tento bordel budem dále tolerovat nebo ho smetem.
  • Už za komunistů byly u voj.útvaru zaměstnány ženský,které tam jenom chodily s lampasakama. To bylo za Žišky za Frace Jósefa,Hitlera, komunistů a tak to je i dnes.
  • Kdybych nebyl kokotem tak jsem dneska soudruhem!
    • ale dohnat se to dá....ne?
  • Někdo prcat musí, když Zeman už nemůže.
    • On prej nemoh nikdy,páč ještě jako začínající puberťák spad ze střechy přímo na klepač koberců,proto i s cérkou mu údajně musel na bázi soudružské výpomoci píchnout osobně Walter Komárek!!! Taky ta podoba... *3*
  • Budiž jim přáno.
    • Jo - ale je zajímavvý, že některejm je přáno, a jinejm se to mediálně předhazuje anebo dokonce podává k soudu.
  • Protože jsem kokotem podporuju dnešní režim!
  • Protože jsem kokotem podporuju dnešní režim!
    • Seš komunistickej kokotěnko!
      • Kdybys nebyl kokotem staneš se na protest proti současnému vládnímu bordelu a
        potkanům co mělo do roku 89 rudou knížku a dnes jsou z nich podnikatelé a pravičáci
        také kovaným soudruhem a budeš bojovat za znárodnění jejich majetku. *1* *1* *1* *1* *1*
        Vašima zbraněma teda prasárnama s váma bude nyní Karlík bojovat. *1* *1* *1*
  • Sledujte v primem prenosu muj konec, zacikloval jsem se *12*
    • No to je dost, Note, že ses konečně odhodlal... *3*
  • Tak mu to nezáviďte. Ať si děda ještě pořádně zapíchá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit