Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pepřák je zakázaný a smrdutý,možná i mnohonásobně nakažené pánské kladélko se smí použít i proti běžným zvyklostem?
  • To je stejně paradox. Nelegální migrace, tudíž porušování zákona bylo migrantům tolerováno a také podporováno a "nelegální" obrana proti těm, kdo porušil zákon bude potrestána.
    To aby se v tom prase vyznalo. A o to asi někomu jde. Jak potom nebýt ovcí, když nefungují základní principy a přestanete rozumět všemu a všem. ;-(
  • Nenávistní a xenofobní Švédi, to už známe *1* *1* *1*
  • Tudy vede cesta.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393080-svedsko-se-chysta-vyhostit-polovinu-migrantu-jde-az-o-80-tisic-lidi.html
  • Nemáte na mysli plamenomet, doufám? *3*
  • Pseudodemo zákony v pokřivené demokracii v praxi...

    http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/165955/Rakousky-duchodce-u-soudu-za-to-ze-rusil-muslimy-hlasitym-zpevem.html
  • Uprchlíci. Na rozdíl od vás je beru jako normální lidi, kterými jsou. Zatímco zejména u některých zdejších diskutujících mám o tom vážnou pochybnost.
  • Připomínka, kdo to má na svědomí…

    http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx
  • Nejlepší je sprej proti medvědům, účinkuje až na 8 - 9 m.
    Jestli je k sehnání v Dánsku, ale nevím, u nás ano.
    Je to ale docela objemná nádoba, do kabelky se nevejde.
  • Jsou země, kde vlastník může bránit svůj pozemek se zbraní v ruce proti každému, kdo tam bez jeho souhlasu vstoupí.
  • když zákony tvoří smečka kre...énů zvaných politici. stejný póvl vládne čtvrtstoletí i u nás a taky to podle toho vypadá. Na místě té holky bych pokutu nezaplatil a pokud by mne zavřeli tak bych po propuštění udělal takzvanou "deku" to jest v převleku bych dotyčnému poslanci soudci či policajtovi který mne šikanoval, fyzicky ukázal, jak to v praxi vypadá, když se člověk nemůže bránit násilníkovi a lupiči.
  • Také ukázka "pademokracie" nebo příprava na hodnocení možných sex. útoků migrantů. Že by už i Dánsko patřilo mezi ty největší eurohujerské státy?
  • dánské úřady a soudy-jestli by nebylo lepší tu holku zavřít na 50 let a pustit ji,až by nebyla pro úchyly tak přitažlivá
  • Mala RADA pro divky a damy (vyhodu maji zeny s dlouhymi nehty). Pri napadeni muzem(vetsinou je muz fyzicky silnejsi) nema valneho smyslu se branit (pokud neni dama cvicena fyzicky a psychicky drilovana na podobne situace),protoze se neubrani a nasledky budou jeste horsi nez bez obrany. Napadena pokud se dostane do konfliktu s nasilnikem,tak chte nechte bude muset strpet castecny fyzicky kontakt s napadajicim, do chvile nez bude mit aspon jednu ruku volnou a bude mozny ucinny utok na nejslabsi misto(zapomente na genitalie, tam se utok ocekava), coz se stane. Pote s trochou sebezapreni, dama musi vrazit silou prsty do utocnikovych oci (pokud jsou nehty je to ideal).......MUSITE se trefit. Pote je s utokem na 100% konec a dama se musi sebrat a vzit nohy na ramena.......Co se tyce prava ,je na to zde paragraf nutne sebeobrany, takze by napadena byla s nejvetsi pravdepodobnosti vyvinena. A s identifikaci z pozice utocnika si napadena nemusi delat starosti, zasahla oci a pri dobrem provedeni identifikace nehrozi, kdyz ne vubec,tak minimalne na delsi dobu....
  • Já na jejím místě bych zažaloval stát za to, že není schopen mne ochránit. A vzal bych si na to amerického právníka. *14*
  • takový všeobecný manuál i pro nás tady. Přijde jaro hordy přivandrovalců budou útočit přes naše hranice a nádraží.PČR to doufejme zvládne v loňských intencích.Tedy plastové náramky, výměna za kovové a šup za drát.Ovšem pokud chytne Sobotku humanitární amok, je možné že vandráky bude vítat vládní delegace.Aby to měl v Bruselu dobré.Ovšem pak by nastoupila občanská odpovědnost a tady pepřové pomůcky, by byly naším skvělým pomocníkem.Pokud by pomatená vláda usoudila, že jsou pro nás vandráci přínosem, museli bychom se k nim postavit každý po svém.
  • Můj kamrád v Itálii chytil psa, který mu zakousl všechny domácí zvířata ( králíky, slepice) během jedné noci. Nahlásil to policii ta přijela, když přebírala psa, tak ten jim utekl. Stalo se to, že ten můj kamarád dostal pokutu za týrání zvířat. na naše peníze 25 000 Kč. Pokud by ten pes zakousl třeba člověka a někdo ho chytil, taky by ten kdo ho chytil dostal pokutu?
    Nerozumím tomu, raději dělat hluchého, slepého a ještě blbého.
  • Možná to byl jen syrský gynekolog, který chtěl zdarma provádět ošetření dánským dívkám.

    A ta holka pitomá to nepochopila a jeho dobročinnost neocenila. Potrestat a měla by se tomu doktorovi omluvit v médiích. A trest v takové výši, aby byl varováním pro ostatní dánské dívky a ženy! Tento útok na imigrantské lékaře už se nesmí opakovat!
  • Dobře jim tak.
  • co čekat od země plné pedofilů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit