Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nebojte se ani 70 let od války nezměnilo jejich náturu.Němec je nacionalista, mají to v sobě. Jako přistěhovalec s německým pasem, stejně nikdy nebudete přijat jako Němec.
  Všichni co tam žijí, to moc dobře vědí.Proto turci žijí ve vlastní komunitě atd...
  Blíží se den, kdy zazní bubínek a píšťalka a pak nebude čas ptát se kdo je kdo.Rozkaz bude znít jasně.
  • Opravdu? Já mám jiné zkušenosti. Je ovšem rozdíl mezi Bavoráky a obyvateli některých částí bývalé DDR.
 • Žiji v Německu-budu volit Merklovou-migranti nám nevadí.Ty prý vadí lidem v Čechách
  • ty žiješ tak možná na nádraží, blbe a internet máš wifi free
  • gratuluji, Arimovi,
   kdopak to asi je?
  • Tomu těžko může někdo věřit.Navštívil jsem Hannover,Norimberk a nestačil valit oči, jak to tam bylo obohacené.Černo kam se podíváš a neskutečný bordel, který s Německem vůbec nekoresponduje.Moji příbuzní žijí přes 30 let právě v Norimberku a též hlásí trochu jiné zprávy narozdíl od těch prezentovaných v médiích. Máte se na co těšit, ještě není konec. Mámá Merkel vás ovšem nezachrání, ta bude v bezpečí. Frustrovaná nemakačenka mají choutky na bílé evropanky, ale vepřová frau Merkel je bohužel proti jejich přesvědčení.
  • další miliony afričanů a arabů jsou na cestě do zaslíbeného Německa a těší se na vlídné přijetí ! ( a štědré sociální dávky)
 • Asi se jim stále nedaří dostatečne špatně. Jinak by nevolili tak jak volí. Afd sice posílí, ale eurohujeři spolehlivě zvítězí. Schulz a Merkelová budou vládnout. Politické pozice Merkelové a Schulze k nejklíčovějším otázkám jsou v podstatě identické. Oba kandidáti jsou zavázáni posilovat roli Evropské unie, udržovat migrační politiku otevřených dveří a multikulturalismu. A zároveň potlačovat opoziční názory od takzvané „krajní pravice“.

  http://www.epshark.cz/clanek/125/nemecko-cekaji-dalsi-ctyri-roky-proevropske-a-pro-migracni-politiky
 • Nedělejte si starosti o německé důchodce, čecháčkové, zameťte si práh před vlastním domem! Německým důchodcům se dařilo a daří oproti českým důchodcům vždy velice dobře, přímo skvěle. Stačí porovnat ten obrovský rozdíl v počtu migrantů v současnosti na území Německa a v ČR. Mnozí z nich ještě odsud z "českého ráje" znovu uprchli do Německa. To přece o blahobytu našeho západního souseda zcela přesvědčivě vypovídá! Němci na rozdíl od Čechů byli vždi svorní, to se nedá říci o Češích, kteří byli vždy rozpolceni na dva tábory (výmluvný je i současný stav před volbami), a protože nikdy netáhli za jeden provaz, jsou na tom nevalně dodnes - pomalu 28 let od té "Velké listopadové sametové revoluce", kdy si vládnout sami (což nikdy pořádně neuměli - tzv. pověstná slovanská nesvornost) a ani Slováci už je v ničem nebrzdí (kdysi zaostalé Slovensko), ani už je nemůžou brzdit v otázkách vedení a uspořádání společného státu. Ten stát zvaný Českoslovesko zanikl ke konci roku 1992. Jsou tedy od roku 1993 na všechno sami a nikdo jim do vedení a řízení vlastního státu "nekafrá", přesto ta jejich země nevzkvétá. Jo, pokud měli nad sebou tzv. cizáky - Němce z Rakouska nebo Němce z Německa - tak poslušně poslouchali a drželi hubu a krok a jejich země prosperovala a vzkvétala (Rakousko-Uhersko). V jejich historii byla světlou výjimkou existence Československa (1918-1938), které vzniklo na dobrých základech bývalého Rakousko-Uherska. Nově vzniklý stát měl ale jen krátký jepičí život. Pevnost společného státu a vztahy mezi Čechy a Slováky prověřil A. Hitler, jak to dopadlo - všichni dobře víme. Pak už to šlo jen z kopce až do současnosti. Vše to neblahé se odráží bohužel v jejich národní povaze - hašteřivosti, nesvornosti při absenci národní hrdosti - vlastenectví.
  Dnes si valnou část příslušníků tohoto národa snadno získal bývalý stbák Bureš ze Slovenska za "pouhé koblihy" - který je oblbuje svými frázemi, který nadto lže a podvádí - to přece výmluvně mluví za vše!
  • Že prchli z českého ráje mne velmi potěšilo.
   Český ráj miluji.
  • To k:
   Nelze než souhlasit, pravdivost uvedených argumentů chápe každý je trochu soudný člověk.
  • Naprostý souhlas s vašim názorem.To od lidí,kteří vidí dál než na špičku nosu.Zatím Rakousko -Uhersko bylo to co nás kdy potkalo to nejlepší zřízení.O sametovém podvodu se nebudu vyjadřovat ,to nestojí ani za řeč.
 • Pod merkelovskou knutou Německo táhne celou Evropu k migračně-musulmanské propasti.
 • zlaté časy skončily. Je třeba držet policii, je třeba držet kontrašpionáže, je třeba živit vtěrky z gumových člunů vymýšlet jim zábavu, starat se aby jim nic nechybělo. A vtěrky vymýšlejí jak a kde ožebračit evropany. Koho střelit, koho přejet autem. A hloupý východoněmecký občan se skloněnou hlavou chodí do práce, platí daně, všechna státní pojištění a parazit z gumového člunu se směje. Jak za Ericha Honeckera.
 • Pokud zohledním demografická data pracující populace v Německu, tak se ještě nikdy v dějinách Němci neměli hůře. V 80 milionovém Německu se má rodit 1 232 000 dětí ročně. Rodí se cca 680 000 dětí. Jürgen BORCHERT - ODPOVĚDNOST MÍSTO ALMUŽNY, cituji: Jedná se o drancování lidského kapitálu. ...Pokud bychom uplatnili na lidský kapitál metody odpisů určené pro hmotný majetek, lze prostými "kupeckými počty" prokázat katastrofální bilanci: Ztráty na lidském kapitálu jsou mnohonásobně vyšší než přírůstky na kapitálu hmotném. Co k tomu dodat? Němci, resp. pracující populace v Německu hromadně vymírá díky špatně nastaveným daním a sociálním systémům, důchodovému a financování zdravotnictví. Od okamžiku zrušení asociální německé legislativy lze v průběhu 4 - 5 let dosáhnout v Německu u pracující populace plodnosti 2,1 dítěte/ženu.
  • Zase jeden chytrák, co si myslí, že méně lidí je katastrofa.
   Méně lidí, je jen menší spotřeba, méně splodin, menší devastace zeměkoule, méně plné dálnice atd...
   • ano, LIDÍ je čím dál tím méně, zato čmoudů a černoušů přibývá exponenciálně. *2* *2* Nevidím v tom vinu Německa, ani jiných Evropských států... Je-li to čí vina, pak laboratoří CIA pro vývoj biologických zbraní, že ten AIDS neudělali pořádně. *1* *1* *1*
   • Souhlasím. Na světě je 7,5 miliardy živočišného druhu člověk, homo, prý "sapiens", čili "moudrého"!? A to je moc na matku Přírodu. A nejsou to ti lidé, kteří šetřili přírodu, uctívali přírodní božstva a klaněli se jim. Jsou to na jedné straně lidé, kteří plundrují přírodu (poroučí větru, dešti) a na druhé straně ti co se přiživují a jejich hlavní činnost je plodit děti. A všichni dohromady znečišťují přírodu a narušují rovnováhu. Ona si s tím Příroda poradí...
 • Výstižný článek redaktora, ze kterého vyplývá, že opět zvolí Andělu. To pro nás není dobrá zpráva.
 • "Němci jsou tupí mamlasové, kteří se sebou nechají orat."
  Sakra, že by se Němci tolik počeštili?
 • Vynikající článek, naprostý souhlas se vším. Žasnu. Tiscali začíná být celkem dobrej oddíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit