testovaci text

Diskuse pro Článek

Daří se Němcům opravdu tak dobře? Anebo spíš pod psa?

20. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Němci se chystají v neděli zvolit nový Spolkový sněm a lze očekávat, že čím nudnější byl předvolební boj (nebo snad lépe řečeno kampaň), tím napínavější budou volby samotné. Ještě nikdy totiž nebylo ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 38

napsat komentář

fedy (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Nebojte se ani 70 let od války nezměnilo jejich náturu.Němec je nacionalista, mají to v sobě. Jako přistěhovalec s německým pasem, stejně nikdy nebudete přijat jako Němec.
Všichni co tam žijí, to moc dobře vědí.Proto turci žijí ve vlastní komunitě atd...
Blíží se den, kdy zazní bubínek a píšťalka a pak nebude čas ptát se kdo je kdo.Rozkaz bude znít jasně.
21.9.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Opravdu? Já mám jiné zkušenosti. Je ovšem rozdíl mezi Bavoráky a obyvateli některých částí bývalé DDR.
21.9.2017
vlákno reagovat

arim (inkognito)

3 souhlasí, 12 nesouhlasí

Žiji v Německu-budu volit Merklovou-migranti nám nevadí.Ty prý vadí lidem v Čechách
21.9.2017
vlákno reagovat

Díky za dobrou zprávu, (inkognito)

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

další miliony afričanů a arabů jsou na cestě do zaslíbeného Německa a těší se na vlídné přijetí ! ( a štědré sociální dávky)
21.9.2017
vlákno reagovat

fedy (inkognito)

9 souhlasí, 1 nesouhlasí

Tomu těžko může někdo věřit.Navštívil jsem Hannover,Norimberk a nestačil valit oči, jak to tam bylo obohacené.Černo kam se podíváš a neskutečný bordel, který s Německem vůbec nekoresponduje.Moji příbuzní žijí přes 30 let právě v Norimberku a též hlásí trochu jiné zprávy narozdíl od těch prezentovaných v médiích. Máte se na co těšit, ještě není konec. Mámá Merkel vás ovšem nezachrání, ta bude v bezpečí. Frustrovaná nemakačenka mají choutky na bílé evropanky, ale vepřová frau Merkel je bohužel proti jejich přesvědčení.
21.9.2017
vlákno reagovat

draha (inkognito)

gratuluji, Arimovi,
kdopak to asi je?
22.9.2017 upraveno v 07:18
vlákno reagovat

jura (inkognito)

ty žiješ tak možná na nádraží, blbe a internet máš wifi free
22.9.2017
vlákno reagovat

senil mojeid.cz

10 souhlasí, 2 nesouhlasí

Asi se jim stále nedaří dostatečne špatně. Jinak by nevolili tak jak volí. Afd sice posílí, ale eurohujeři spolehlivě zvítězí. Schulz a Merkelová budou vládnout. Politické pozice Merkelové a Schulze k nejklíčovějším otázkám jsou v podstatě identické. Oba kandidáti jsou zavázáni posilovat roli Evropské unie, udržovat migrační politiku otevřených dveří a multikulturalismu. A zároveň potlačovat opoziční názory od takzvané „krajní pravice“.

www.epshark.cz/clanek...litiky
21.9.2017
vlákno reagovat

k (inkognito)

12 souhlasí, 8 nesouhlasí

Nedělejte si starosti o německé důchodce, čecháčkové, zameťte si práh před vlastním domem! Německým důchodcům se dařilo a daří oproti českým důchodcům vždy velice dobře, přímo skvěle. Stačí porovnat ten obrovský rozdíl v počtu migrantů v současnosti na území Německa a v ČR. Mnozí z nich ještě odsud z "českého ráje" znovu uprchli do Německa. To přece o blahobytu našeho západního souseda zcela přesvědčivě vypovídá! Němci na rozdíl od Čechů byli vždi svorní, to se nedá říci o Češích, kteří byli vždy rozpolceni na dva tábory (výmluvný je i současný stav před volbami), a protože nikdy netáhli za jeden provaz, jsou na tom nevalně dodnes - pomalu 28 let od té "Velké listopadové sametové revoluce", kdy si vládnout sami (což nikdy pořádně neuměli - tzv. pověstná slovanská nesvornost) a ani Slováci už je v ničem nebrzdí (kdysi zaostalé Slovensko), ani už je nemůžou brzdit v otázkách vedení a uspořádání společného státu. Ten stát zvaný Českoslovesko zanikl ke konci roku 1992. Jsou tedy od roku 1993 na všechno sami a nikdo jim do vedení a řízení vlastního státu "nekafrá", přesto ta jejich země nevzkvétá. Jo, pokud měli nad sebou tzv. cizáky - Němce z Rakouska nebo Němce z Německa - tak poslušně poslouchali a drželi hubu a krok a jejich země prosperovala a vzkvétala (Rakousko-Uhersko). V jejich historii byla světlou výjimkou existence Československa (1918-1938), které vzniklo na dobrých základech bývalého Rakousko-Uherska. Nově vzniklý stát měl ale jen krátký jepičí život. Pevnost společného státu a vztahy mezi Čechy a Slováky prověřil A. Hitler, jak to dopadlo - všichni dobře víme. Pak už to šlo jen z kopce až do současnosti. Vše to neblahé se odráží bohužel v jejich národní povaze - hašteřivosti, nesvornosti při absenci národní hrdosti - vlastenectví.
Dnes si valnou část příslušníků tohoto národa snadno získal bývalý stbák Bureš ze Slovenska za "pouhé koblihy" - který je oblbuje svými frázemi, který nadto lže a podvádí - to přece výmluvně mluví za vše!
21.9.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

5 souhlasí, 6 nesouhlasí

Naprostý souhlas s vašim názorem.To od lidí,kteří vidí dál než na špičku nosu.Zatím Rakousko -Uhersko bylo to co nás kdy potkalo to nejlepší zřízení.O sametovém podvodu se nebudu vyjadřovat ,to nestojí ani za řeč.
21.9.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

To k:
Nelze než souhlasit, pravdivost uvedených argumentů chápe každý je trochu soudný člověk.
21.9.2017
vlákno reagovat

draha (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Že prchli z českého ráje mne velmi potěšilo.
Český ráj miluji.
22.9.2017
vlákno reagovat

vejprty wo.cz

19 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pod merkelovskou knutou Německo táhne celou Evropu k migračně-musulmanské propasti.
20.9.2017 upraveno v 19:22
vlákno reagovat

Jo hoši! (inkognito)

28 souhlasí, 0 nesouhlasí

zlaté časy skončily. Je třeba držet policii, je třeba držet kontrašpionáže, je třeba živit vtěrky z gumových člunů vymýšlet jim zábavu, starat se aby jim nic nechybělo. A vtěrky vymýšlejí jak a kde ožebračit evropany. Koho střelit, koho přejet autem. A hloupý východoněmecký občan se skloněnou hlavou chodí do práce, platí daně, všechna státní pojištění a parazit z gumového člunu se směje. Jak za Ericha Honeckera.
20.9.2017
vlákno reagovat

ivopatta tiscali.cz

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

Pokud zohledním demografická data pracující populace v Německu, tak se ještě nikdy v dějinách Němci neměli hůře. V 80 milionovém Německu se má rodit 1 232 000 dětí ročně. Rodí se cca 680 000 dětí. Jürgen BORCHERT - ODPOVĚDNOST MÍSTO ALMUŽNY, cituji: Jedná se o drancování lidského kapitálu. ...Pokud bychom uplatnili na lidský kapitál metody odpisů určené pro hmotný majetek, lze prostými "kupeckými počty" prokázat katastrofální bilanci: Ztráty na lidském kapitálu jsou mnohonásobně vyšší než přírůstky na kapitálu hmotném. Co k tomu dodat? Němci, resp. pracující populace v Německu hromadně vymírá díky špatně nastaveným daním a sociálním systémům, důchodovému a financování zdravotnictví. Od okamžiku zrušení asociální německé legislativy lze v průběhu 4 - 5 let dosáhnout v Německu u pracující populace plodnosti 2,1 dítěte/ženu.
20.9.2017 upraveno v 16:46
vlákno reagovat

draha (inkognito)

15 souhlasí, 3 nesouhlasí

Zase jeden chytrák, co si myslí, že méně lidí je katastrofa.
Méně lidí, je jen menší spotřeba, méně splodin, menší devastace zeměkoule, méně plné dálnice atd...
20.9.2017 upraveno v 17:34
vlákno reagovat

j (inkognito)

19 souhlasí, 3 nesouhlasí

Souhlasím. Na světě je 7,5 miliardy živočišného druhu člověk, homo, prý "sapiens", čili "moudrého"!? A to je moc na matku Přírodu. A nejsou to ti lidé, kteří šetřili přírodu, uctívali přírodní božstva a klaněli se jim. Jsou to na jedné straně lidé, kteří plundrují přírodu (poroučí větru, dešti) a na druhé straně ti co se přiživují a jejich hlavní činnost je plodit děti. A všichni dohromady znečišťují přírodu a narušují rovnováhu. Ona si s tím Příroda poradí...
20.9.2017
vlákno reagovat

Hells Angel (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

ano, LIDÍ je čím dál tím méně, zato čmoudů a černoušů přibývá exponenciálně. *2* *2* Nevidím v tom vinu Německa, ani jiných Evropských států... Je-li to čí vina, pak laboratoří CIA pro vývoj biologických zbraní, že ten AIDS neudělali pořádně. *1* *1* *1*
21.9.2017 upraveno v 15:17
vlákno reagovat

kolaborant (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Výstižný článek redaktora, ze kterého vyplývá, že opět zvolí Andělu. To pro nás není dobrá zpráva.
20.9.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

20 souhlasí, 2 nesouhlasí

"Němci jsou tupí mamlasové, kteří se sebou nechají orat."
Sakra, že by se Němci tolik počeštili?
20.9.2017
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

16 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vynikající článek, naprostý souhlas se vším. Žasnu. Tiscali začíná být celkem dobrej oddíl.
20.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.