Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I náš vůdce Putin se vylíhl z darovaného vajíčka. Bylo od sousedovic jalovice.
  • Ženy darujte vajíčka-Babiš dodá svoje kvalitní semeno(Agrofert bude vzkvétat)
  • Je to tak, ženy nechtějí peníze, zejména ne ženy v 25 letech, když třeba chybí peníze na studia, bydlení nebo trajdání po světě... Chtějí jen pomáhat ostatním, mít dobrý pocit a sluníčko v duši. Co na tom, že si ty peníze vždycky vezmou. Ale pro peníze to nedělají *15*
    Článek je výbornou reklamou na něco, co je proti přírodě, ale jde přece hlavně o kšeft. V některých západních zemích, zejména USA, je darování vajíček docela dobrý kšeft pro ženy, co nemají práci. Tak šup holky na kliniky, je to míň rizikové, než se prodávat na ulici *3* Ať Babišovo reprodukční impérium pěkně vzkvétá *3*
    • asi horší chápání čteného textu, co... ty ženy to mohou udělat jen párkrát, za to dostanou narkózu, hormony, omezení... takže asi v tom výdělečnost roli nehraje nebo minimální
  • já myslím, že je moc dobře, že jsou takové ženy, které takto pomůžou někomu jinému , j bych měla trochu strach. I když napadá mne, že požadavek, aby dárkyně znala oba své biologické rodiče v další generaci, když začnou být dárkyněmi ženy narozené z darovaných vajíček, ztratí na smysluplnosti
  • My tu přírodu přeci jen přečůráme!
    Nebo ne?
  • zlejtroll
    Simčooo!! To je něco pro tebe! Prej máš darovat vajíčka! Kolik jsi jich dnes snesla? *1* *1*
    • našla jsem pár hřibů, že bychom si udělali smaženici....
  • Darkynemi se casto stavaji lesby (nikdo vam nerekne od koho je a ani se na orientaci darce nikdo nepta) kompenzujou si tim svuj pocit zbytecnosti, ja bych takovy vejce nechtela kdovi co se z nej pak vylihne za kukacku... pak neni divu, ze jich je vic a vic ,kdyz umele delame deti z genetickejch zmetku
    • budiž nám útěchou, že tvá vejce nebudou, protože ti největší hlupáci se SNAD nerozmnoží, i proto, že to oni sami jsou parádní genetické zmenky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit