Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u tebe v chlívě dobytku, zmažu tě tak, že tě ani tvoje máma Stračena nepozná *1*
  • jsem zvířecí prostitut a mám rád tvrdý sex s koněm.
  • najde se zde někdo, kdo mě dá pořádně po R Y P Á K U ??? Potřeboval bych vykovat všechny shnilý a vykotlaný zuby.
  • ... nenašel, tak jsi na řadě ty, napiš místo a čas, vychutnám si praskání tvých kostí, blbe :)))
  • ... tupost hlupáků zde v čele se Zikou a zlodějem mého nicku (třeba stejný blb) je super :)))
  • ... primitivní zloděj měho nicku pozapomněl, že jsem mu devastaci jeho obličeje již nabízel :)))
  • http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16381-ruska-rozvedka-pry-pomohla-zastavit-vojensky-prevrat-v-usa-proti-trumpovi-ctete-podrobnosti.aspx *7* *8* *13* *1*
  • našel by se tady někdo, kdo by mě dal pořádnou nakládačku a vytloukl mě ty moje shnilý zuby?
  • ... o tobě nikdo nikdy nikde psát nebude, sračko :)))
  • ... primitivní deb*l jako ty hlavně marně doufá, že se dostaví jeho inteligence :)))
  • ... víš jako vždy úplné ho*no, vidláku :)))
  • ... jsi, jak dobře známo, nezaměnitelný primitiv :)))
  • tu?
  • Koukám, že se čapisral naučil nové slovo. Teď už mu jen zbývá doučit se, co to slovo vlastně znamená *15*
  • Kdyby tam byl místo Putina Vladimir Žirinovskij, tak ten se ti vysere jak na Trumpa, tak na Cllintonku a rozmázne je po zdi, ty blbečku Simonův a tady z této planety zbude akorát tak hovnoo, ty putilíne..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Putinořiťolezci chválí Trumpa, protože chtěl spolupracovat s Putilínem. Až ale řekne, že Putler je fašista, on pro ta slova daleko nejde, tak putinořiťolezci začnou vychvalova Hillary.
  • už ti dorazily nové instrukce?
  • ... a ty dostaneš přes píčment, pitomečku Simone :)))
  • souhlas Pamelo
  • Trump ještě nesedí v Oválné pracovně, clintonovci a další temné síly se snaží zpochybnit výsledky prezidentských voleb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit