Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam se poděly ideály nás poctivých komunistů, když někteří naši členové fandí imperialismu a válce?
    • Co čekáte od páté kolony a vymytých mozků, tak to tady fungovalo za totality a tak to tady funguje dnes. Nejsme demokracií. Jsme pořád stát ovládaný estébáky.
  • Máňa říkala, ze v kapitalismu se daří pracovitým a mi s rozsáhlím průmyslem a zemědělskou soběstačností se budeme mít dobře, pak ale po 20 letech zjistilo, že už dovážíme skoro všechno a kdyby jsme nedováželi potraviny na dluh nemělo by 60% lidí co jíst.
  • Libye se po svržení režimu Muammara Kaddáfího, k němuž dopomohla vojenská intervence Francie, Velké Británie a USA, rozpadá.

    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/362004-utoky-v-krizacke-evrope-islamsky-stat-chce-vyslat-dzihadisty-prestrojene-za-uprchliky.html
    • Kam vstoupí Demokracie Made in USA, tam tisíc let vládne Bída, Hlad a Smrt!!!
      • Zato v Rusku zaváděj po vzoru USA příděly potravin na lístky pro nejchudší.... Jen s tím rozdílem že v USA je průměrná váha socialně slabého 86kg kdešto v rusku 43.
      • Já se mám dobře. *14* *14*
        • no dobře, v pořádku, já Ti to věřím, ale to je jen díky tomu, že se živíš jako luxusní prostitutka, chápeš? To každej nemůže... ostatně, kdyby vás bylo moc, poptávka a ceny by klesly a byla bys... na tom jako my. Taky nezapomeň, že nebudeš věčně mladá a krásná... *13* (což je samozřejmě škoda).
          • luxusní? tak říkáte pouliční prostituci u hospod a nádraží?
            • Ty víš houby, ty Antifo :-D levičácká. Nesuď každého podle sebe...
  • Já myslím, že i mezi západními ukrajinci je většina těch kteří válku nechtějí a Banderovce nesnášejí.
    Jenže se je daří jaceňukovi zastrašovat, sačí si pustit na youtube ty fašistický pochody v Kyjevě nebo přepadení televize.
    • A Banderovec je podle tebe, soudruhu, kdo? Takový ukrajinský Husita? No furt lepší, než ruskej (sociální, či internacionální) nacionalista.
      • Banderovec je ten, který se hlásí k odkazu Bandery a projevuje náklonost k etnickým čistkám. Většinou se pochlubí nějakou tou svastikou.
        Jinak jestli chcete hájit Banderovce, tak se nejpr mrkněte sem a dobře si prohlédněte ty oběšené děti.
        http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594%3Aqkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq&catid=39%3Ahistorie&Itemid=50>
  • A jak to tak vypadá, Porosjonok se už do Kyjeva nevrátí, má bobky a tak emigruje za rodinou do zahraničí!!!
    • No bodejť. Před jeho rezidencí na něj už týden čekají nasr. Ukrajinky, aby mu daly přes držku za to, co dělá s jejich syny. *1* *1*
  • Hlupák Porosjonok si myslel, že amerikou rozpolcená země lze spojit s pomocí armády vražděním nevinných obyvatel, viz autobusy, nebo masakr lidí při přebírání humanitární pomoci!!! Ale, že je hnali novorosijci, có? Svinským krokem! Až se zjistí ztráty tý nesmyslný války, tak to Porosjonkovi zláme vaz! Ale jemu to nevadí, rodinu i prachy (cca mld USD) má ulitý v zahraničí, tak mu bude prdlajs zle!!!
  • Vyměním Bílej Dům za banánovou plantáž!
    Zn. SPECHÁ!!!
    Při rychlém jednání přidám zdarma McCaina (anální přítel do nepohody)

    Makak
    • Pouze vysněné přání bolševického odpadu.
  • Byl jsem komunista už v době, když k nám přijely ruské tanky a nelíbilo se mi to. Pak nás ale přesvědčovali, že jedině tak je to správné. Už tenkrát to nebylo správné a o téměř půl století později se to zase děje. To nemá s komunismem nic společného. Putin není komunista, Putin je imperialista a mezinárodní zločinec!
    • Souhlasím! Putin není komunista, je to představitel kapitalistického Ruska. Ale je tak dobrý, vlastně vynikající, že rozumní lidé na celém světě uznávají, že Rusko nemělo od dob Petra I.-Velikého ve svém čele tak vynikající osobnost jakou je Vladimír Putin.
      Ze zbídačelé země jakou bylo SSSR a ještě zbídačenější za prozápadního ožraly Jelcina dokázal za 10let zase vytvořit mocnost, která nakonec ochrání prohnilému světu jeho základní křesťanské hodnoty!!!!!
    • Vy jste byl ještě ten poctivý komunista, ti ale ztratili iluze po 68, kdy se k moci dostala ta žumpa, co si říkala taky, že jsou komunisti. Byli jenom prodlouženou rukou Moskvy a pořád jsou.
  • Nejhorší na tomto zápase v režii USA je ,že slouži k rozdání dresu v ostatních zemích, jako třeba u nás v polsku atd. Pak už stačí maličko zajiskřit a soused půjde zaříznout souseda.Tak si to pěkně užijme.
    • No tak zatím zavírají (a popravují) lidi jiného názoru jen v Rusku (a jejich spřátelené KLDR, Číně .....). Takže nejhorší jsou tyhle šovinistický fašistický lži, kterými se tvoje ruská propaganda snaží rozvrátit západ. A tupých ovcí, co jim to žerou, tu je koukám dost *10*
  • Oddíly Pravého sektoru střílí na vzdávající se vojáky. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit