testovaci text

Diskuse pro Článek

Debata kandidátů na prezidenta: Obuli se do Zemana

12. 1. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Osm uchazečů o funkci hlavy státu pro příštích pět let, kteří ve čtvrtek večer vystoupili v debatě České televize, dostalo šanci si klást otázky i navzájem. Devátý kandidát, současný prezident Miloš ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 27

napsat komentář

R... (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Jsou dva způsoby jak uspět v souboji. Ukázat , že jsem lepší, nebo naházet na soupeře špínu. Druhá varianta je u nás velice populární.Kritizovat imí každý , ale něco udělat jooo to je už horší. Ten kdo mění názor jako pořasí je určitě zárukou dobré politiky. Snaha odstavit Zemana je tak okatá , že to musí vidět i malé dítě . Vrána k vráně sedá.
13.1.2018 upraveno v 13:43
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

1 souhlasí, 5 nesouhlasí

" občané nebo stádo p.tomců."
Jeho verni potomci na neho ovsem nedaji dopustit a proto ten statecny rytir bez bazne a hany, bude dale svym sprostym a jedovatym jazykem bojovat proti mrtvym, daleko lepsim muzum nez je ten prizemni ubozak sam. Ovsem muze se stat, jak se rika : here today, gone tomorrow.☺
12.1.2018
vlákno reagovat

Varane (inkognito)

8 souhlasí, 3 nesouhlasí

ty jsi obrovský filozof. Tebe je tady škoda.A jak přidá bezmozek ještě nějaké anglické slovíčko, tak sedáme všichni na zadky. A už chodíš i na velkou?
12.1.2018
vlákno reagovat

zaris tiscali.cz

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Tak si vyberte , který program těchto kandidátů stojí vůbec za úvahu. Vždyť se jenom vymezují vůči Zemanovi, který ještě navíc tam není.Jejich prgram je nekonkretní, obecné kecy, všechny stejné.Doufám, že lidé jsou natolik soudní, aby tyto kandidáty poslali do správných míst.Nejvíc mě zaujalo, když Hynek řekl Fišerovi, že bojuje za Brusel a ne český národ.Takže mě utvrdili v názoru, že je lepší Zeman.
12.1.2018
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

6 souhlasí, 9 nesouhlasí

Podle výsledků voleb svět uvidí, jestli v této zemi převládají svéprávní soudní občané nebo stádo p.tomců. A podle toho s námi civilizovaný svět bude jednat.
12.1.2018 upraveno v 15:59
vlákno reagovat

R... (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Proč si myslíš , že můžeš kritizovat výsledek ,ktarý ještě neznáme. To se cítíš tak chytrý???? Proč jsi tedy nekandidoval???
13.1.2018
vlákno reagovat

Jj (inkognito)

9 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kandidáti asi kandidují na jinou funkci jinak ty blábolení nechápu
12.1.2018
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

10 souhlasí, 4 nesouhlasí

Jak řekl Hájek, je to obr proti několika různě velkým trpaslíkům.
12.1.2018
vlákno reagovat

Snílek (inkognito)

13 souhlasí, 4 nesouhlasí

Zeman znovu prezidentem v prvním kole!!!
12.1.2018
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

3 souhlasí, 12 nesouhlasí

"Zeman, pozvání do debaty odmítl"
Neni to poprve, co se ta nenavistna zbabela baba podelala strachem. Vysinuty zakerny dedek, statecny zlodej mrtvol, ktere pak svou opileckou a vulgarni slinou spini, jako spinil Peroutku k radosti bohuzel nezanedbatelne velke casti obecenstva.O opileckem presidentu Jeltzinovi, Rusove take rikali, ze je "oczen kulturnyj". Zeman je pravdepodobne jeste" kulturnejsi", kdyz tak bratrsky pomaha trestne stihanemu Buresovi udrzet palici nad vodou.Holt, ruka ruku myje. At zije fa ZemSteBa.☺
12.1.2018
vlákno reagovat

Jj (inkognito)

9 souhlasí, 2 nesouhlasí

nech si tu zášť léčit paciente
12.1.2018
vlákno reagovat

vanhorne tiscali.cz

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

"nech si tu zášť léčit paciente"
Joooooooooooooooooo?To porad tomu vasemu pacientovi, Zemanovi.Ten plije sve jedy i na svuj vlastni narod.Navic ve sve zasti a nanavisti se nestiti natahnout sve pazoury po mrtvych a spinit jejich pamatku.Peroutka, Dubcek, kdo bude dalsi? Pri jeho pomatenosti, mozna hrabne i do hrobu Masaryka a bude vyrvavat, ze Masaryk byl s Hitlerem tak dobry kamarad, jako je on s estebakem Buresem.Je to nechutny a vulgarni balvan, ktery svym opilstvim na verejnosti spini Ceskou Republiku.Lecit by se take melo velke procento jeho poddanych, kteri na jeho chovani nevidi nic spatneho, trpi mu to a tupe obdivuji cisarovy nove saty. Potom muzete doporucovat leceni obcanum civilizovanych zemi.
Toto kdyby prohlasil o nas nejaky MP, bylo by to jeho posledni vystoupeni ve funkci a jeho smutny a velmi rychly konec.
[ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamen.tu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu."Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.] (kompletní přepis projevu zde).
zpravy.tiscali.cz/zem...299562
1/3+1/2=5/6, nepocitaje tu skupinu, kterou tvori kazdy sedmy opilec, Zemanuv oblibeny clovicek.Bohuzel, jak se zda Zeman se nemylil.
12.1.2018
vlákno reagovat

vanoňáku (inkognito)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

tak jsi se tady vzorově vyblil. A co jako? K ničemu ti to není.Ty chátra z ulice nikdy nic neovlivníš.Tak zas něco prskni.
13.1.2018
vlákno reagovat

tahle partička populistů (inkognito)

9 souhlasí, 4 nesouhlasí

a demagogů byla opravdu k smíchu. Ty připravené otázky a odpovědi jako měly někoho přesvědčit o tom, že je někdo z nich lepší než Zeman? Ale no tak...
Z téhle partičky připadá v úvahu maximálně Hannig.
12.1.2018
vlákno reagovat

vědator (inkognito)

0 souhlasí, 4 nesouhlasí

Hannig na Hrad
12.1.2018
vlákno reagovat

kanál (inkognito)

10 souhlasí, 4 nesouhlasí

Miloš je jenom jeden, Miloš je jenom jeden a tak pro můj hlas před ostatním nevolitelným ksindlem jednoznačně vede. Určitě ne Mirka od Tlamynový, který zná všechny prasárny ODS a chtěl by je prosadit. www.youtube.com/watch...-ykfP8
12.1.2018
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.