Přejít na výpis diskuzí

Debata kandidátů na prezidenta: Obuli se do Zemana

12.1.2018 10:05
šar 27 příspěvků

Osm uchazečů o funkci hlavy státu pro příštích pět let, kteří ve čtvrtek večer vystoupili v debatě České televize, dostalo šanci si klást otázky i navzájem. Devátý kandidát, současný prezident Miloš Zeman, pozvání do debaty odmítl. Osmička kandidátů rozdělená do dvou skupin se věnovala otázkám sestavování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jsou dva způsoby jak uspět v souboji. Ukázat , že jsem lepší, nebo naházet na soupeře špínu. Druhá varianta je u nás velice populární.Kritizovat imí každý , ale něco udělat jooo to je už horší. Ten kdo mění názor jako pořasí je určitě zárukou dobré politiky. Snaha odstavit Zemana je tak okatá , že to musí vidět i malé dítě . Vrána k vráně sedá.
 • vanhorne
  " občané nebo stádo p.tomců."
  Jeho verni potomci na neho ovsem nedaji dopustit a proto ten statecny rytir bez bazne a hany, bude dale svym sprostym a jedovatym jazykem bojovat proti mrtvym, daleko lepsim muzum nez je ten prizemni ubozak sam. Ovsem muze se stat, jak se rika : here today, gone tomorrow.☺
  • ty jsi obrovský filozof. Tebe je tady škoda.A jak přidá bezmozek ještě nějaké anglické slovíčko, tak sedáme všichni na zadky. A už chodíš i na velkou?
 • Tak si vyberte , který program těchto kandidátů stojí vůbec za úvahu. Vždyť se jenom vymezují vůči Zemanovi, který ještě navíc tam není.Jejich prgram je nekonkretní, obecné kecy, všechny stejné.Doufám, že lidé jsou natolik soudní, aby tyto kandidáty poslali do správných míst.Nejvíc mě zaujalo, když Hynek řekl Fišerovi, že bojuje za Brusel a ne český národ.Takže mě utvrdili v názoru, že je lepší Zeman.
 • Podle výsledků voleb svět uvidí, jestli v této zemi převládají svéprávní soudní občané nebo stádo p.tomců. A podle toho s námi civilizovaný svět bude jednat.
  • Proč si myslíš , že můžeš kritizovat výsledek ,ktarý ještě neznáme. To se cítíš tak chytrý???? Proč jsi tedy nekandidoval???
 • Kandidáti asi kandidují na jinou funkci jinak ty blábolení nechápu
 • Jak řekl Hájek, je to obr proti několika různě velkým trpaslíkům.
 • Zeman znovu prezidentem v prvním kole!!!
 • vanhorne
  "Zeman, pozvání do debaty odmítl"
  Neni to poprve, co se ta nenavistna zbabela baba podelala strachem. Vysinuty zakerny dedek, statecny zlodej mrtvol, ktere pak svou opileckou a vulgarni slinou spini, jako spinil Peroutku k radosti bohuzel nezanedbatelne velke casti obecenstva.O opileckem presidentu Jeltzinovi, Rusove take rikali, ze je "oczen kulturnyj". Zeman je pravdepodobne jeste" kulturnejsi", kdyz tak bratrsky pomaha trestne stihanemu Buresovi udrzet palici nad vodou.Holt, ruka ruku myje. At zije fa ZemSteBa.☺
  • nech si tu zášť léčit paciente
   • vanhorne
    "nech si tu zášť léčit paciente"
    Joooooooooooooooooo?To porad tomu vasemu pacientovi, Zemanovi.Ten plije sve jedy i na svuj vlastni narod.Navic ve sve zasti a nanavisti se nestiti natahnout sve pazoury po mrtvych a spinit jejich pamatku.Peroutka, Dubcek, kdo bude dalsi? Pri jeho pomatenosti, mozna hrabne i do hrobu Masaryka a bude vyrvavat, ze Masaryk byl s Hitlerem tak dobry kamarad, jako je on s estebakem Buresem.Je to nechutny a vulgarni balvan, ktery svym opilstvim na verejnosti spini Ceskou Republiku.Lecit by se take melo velke procento jeho poddanych, kteri na jeho chovani nevidi nic spatneho, trpi mu to a tupe obdivuji cisarovy nove saty. Potom muzete doporucovat leceni obcanum civilizovanych zemi.
    Toto kdyby prohlasil o nas nejaky MP, bylo by to jeho posledni vystoupeni ve funkci a jeho smutny a velmi rychly konec.
    [ V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamen.tu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu."Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.] (kompletní přepis projevu zde).
    https://zpravy.tiscali.cz/zeman-hlasa-referendum-pro-alkoholiky-debily-a-slabe-duchem-299562
    1/3+1/2=5/6, nepocitaje tu skupinu, kterou tvori kazdy sedmy opilec, Zemanuv oblibeny clovicek.Bohuzel, jak se zda Zeman se nemylil.
    • tak jsi se tady vzorově vyblil. A co jako? K ničemu ti to není.Ty chátra z ulice nikdy nic neovlivníš.Tak zas něco prskni.
 • a demagogů byla opravdu k smíchu. Ty připravené otázky a odpovědi jako měly někoho přesvědčit o tom, že je někdo z nich lepší než Zeman? Ale no tak...
  Z téhle partičky připadá v úvahu maximálně Hannig.
  • Hannig na Hrad
 • Miloš je jenom jeden, Miloš je jenom jeden a tak pro můj hlas před ostatním nevolitelným ksindlem jednoznačně vede. Určitě ne Mirka od Tlamynový, který zná všechny prasárny ODS a chtěl by je prosadit. https://www.youtube.com/watch?v=s0MR4-ykfP8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit