Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jio jo http://bongacam.weebly.com/
    http://bongacams.com/track?c=285193
    http://www.sexlide.com/w/397
  • zase je Rusko solidnější, to je fakt děsný., co s tím? *15* *15* *15*
    • Ano, Rusko je čím dál solidnější, ale pan Putin to má těžké, když dává nějaký interview západním novinářům (viz dole). Např. v tomto, po úspěšné "operaci" v Gruzii, vysvětlil francouzskému novináři, že Krym v žádném případě není "na řadě", nejsou tam žádné konflikty atd. Při "svobodném referendu" krymští obyvatelé říkali něco jiného: od začátku národnostní útlak ze strany kijevské vlády, autonomie je na nic. Chudák pan Putin, jeho tajné služby patrně odposlouchávaly jen Tatary. Nedivím se, že se pak rozčílil, že je zase za blázna a na ten Krym přece jen vletěl *3*
      http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nejnovejsi-videa/307251-putin-v-roce-2008-krym-je-ukrajinsky-ohledne-hranic-je-vse-jasne/
  • Z toho vychazi, ze smlouvy uzavrene velmocemi jsou cary papiru.
    • ano
  • ani jedna strana neplánovala tu dohodu dodržet, tak nechápu proč se divíte. Kdo v té době myslel opačně je naivní šašek.
  • Rusko se prostě nedokáže smířit s tím že okolní státy už v rámci SSSR neovládá
    ale že jsou to nezávislé samostatné státy.

    Jednou Rusko ukradne část Gruzie. Pak Ukrajiny a nakonec hrozí Lotyšsku.
    Není divu že pobaltí vítá NATO.

    Rusko není členem Eu a nikdo ho ke vstupu nenutí. Má na to právo.
    Okolní státy však mají také právo do EU jít.
    • pussy, zase blbneš, o tomto se zde nediskutuje. *14* *14*
    • tady odpověď na vše:
      https://www.youtube.com/watch?v=r8N5gLheDnM
      • mě se to líbilo, díval jsem se na celé je to dohromady asi skoro 3 hod. Zde je jenom kousek, jedna odpověď na jednu otázku, ale dobrá.
    • K poslednímu odstavci. Nabídla někdy EU Rusku členství? A pokud ne, tak proč? Proč Ukrajině, které je na tom ekonomicky a i jinak mnohem hůře, ano a Rusku ne?
      • Ukrajina s novou vládou se chce stát členem EU:
        Rusko o to nikdy nepožádalo. Muselo by také provést řadu reforem což by se
        Kremelským pánům moc nelíbilo.

        Ukrajina zasahuje proti kmotrům a jejich armádám. Bude se hlídat na co jdou peníze.
        V Rusku klan oligarchů napojený na Putina bohatne z rozkrádání státu.
        • Viléme, že kmotři , kteří momentálně Ukrajině vládnou, si budou hlídat peníze z EU, to si buď opravdu jistý. Zrovna tak si buď jistý, že obyčejní Ukrajinci z nich neuvidí ani hřivnu. A soukromé armády oligarchů hned tak nerozpustí, na to nemá současné vedení sílu ani vůli. Nakonec, byla skutečně rozpuštěna Kolomojského soukromá armáda? Nikde jsem se o tom nedočetl. Dej nějaký odkaz.
          • Je to snaha bojovat s kmotry. Ukrajina stojí teprve na začátku takže hodnotit
            zda se jí to povede nebo ne ještě nikdo nemůže.

            EU peníze dá ale za jasných podmínek. Takže masové zneužívání nehrozí.

            Rozkrádání veřejných financí a oligarchové - to je bohužel problém všech států.
            A je jedno zda si říká Rusko Ukrajina nebo ČR:
            Tato vrstva je napojena na státní kasu a bohatne na tom že okrádá nás všechny.
            • možná, ale žije se tam blbě, na Ukrajině
            • Ano ale není tam armáda nacistů jak tvrdí Kreml.

              Neonacisty máš i v Rusku.
            • za Hitlera nácků v Německu taky byla menšina a jak to dopadlo. Dobrých lidi vždy je víc, ale přece vládne menšina.
            • Nacisté jsou na Ukrajině v drtivé menšině podobně jako u nás Stalinisté.
              Jen Ruská propaganda směšně prezentuje Ukrajinu jako stát plný nacistů.
            • No, Viléme, asi jsem pesimista, ale vidím, že na Ukrajině zatím bojují oligarchové o moc mezi sebou a své armády mco rozpouštět nechtějí. Kromě toho se tam neustále zvyšuje moc neonacistů (Pravý sektor a pod.), které zase podporuje válkychtivý Jaceňuk. A velice snadno tam může dojít k dalšímu puči, kdy tihle neonacisté svrhnou Porošenka a nastolí tvrdou vládu. A příprava koncentračních táborů (nazývají je sice internační) pro ty, kdo budou označeni za prorusky smýšlející, taky není zrovna to, co bychom v EU chtěli. Nebo ano?
        • Neměl bys tolik pít, Viléme. Přece víš, že to ti nedělá dobře.
          • To neni Vilém, ale Soudružka Pusinka.Styl psaní toho ubožáka prozrazuje.
            • Vilém, soudružka pusinka + další přezdívky = jeden pisatel...
  • Příznivci Ruska neustále argumentují dohodou z éry konce SSSR podle kterých
    mělo pobaltí zůstat neutrální.

    Problém je v tom že to byla dohoda velmocí. Těch malých států se nikdo neptal.
    Oni mají právo přidat se k EU nebo k Rusku.
    Pobaltí si zvolilo EU a má se lépe než za Sovětských časů.
    Rusové v pobaltí mají větší platy než Rusové v Rusku.

    Proto Rusko rozvrací Ukrajinu - protože další stát utekl z jejich tábora a přidal se
    na západní stranu.
    • Pussy, tos sem už dávala a já jsem ti odpovídala jako i dnes, že je ty velké, které se zavázaly, nesmějí v tom případě , pokud chtějí být slušné, přijmout. *3* *3*
    • Ahoj :-)))
  • jo amici porušovat to je jejich
    • V článku se píše že dohodu nedodržuje USA ani Rusko.
      Takže házet vše na USA je dost laciné.
      • v člonm,u se píše, že amíci nedodržují nic a Rusko půlku....
  • To celkem jasně ukazuje, která z obou velmocí je bojechtivější. Možná, že už opět nějaké generály svrbí ruka nad tlačítkem a rádi by si někde vyskoušeli svoje atomové hračky. Vždyť od Hirošimy a Nagasaky je to již 70 let a za tu dobu mají mnohem silnější a ničivější bombičky. Co by to asi tak udělalo třeba s Prahou, Paříží nebo Berlínem?
    • Nebo Moskvou, Petrohradem ......
    • A která je bojechtivější? Ta, která má celkově víc, nebo ta, která (podle grafu) v loňském roce tolik hlavic přidala?
      • Bojechtivější je ta, která útočí na jiné země, která rozhoduje, jaký režim je demokratický a jaký totalitní a je třeba jej tedy tím demokratickým nahradit, , která inscenuje převraty v zemích po celém světě a která v současné době haraší zbraněmi a snaží se Evropu zatáhnout do války. Napověděl jsem ti dost, zdenku, tak snad si to již odvodíš.
        • Nene, neodvodím. Já jsem jen položil otázku, takže ani příliš nechápu, proč za ni dostávám souhlasné a nesouhlasné body. A pouze jsem se skutečně podíval na ten graf, co všechno z něj lze vyčíst. Zatímco USA mírně snižovaly, ale nedosnížily, tak Rusko napřed snižovalo, ale pak se dostalo dokonce nad původní stav, takže de facto počty zvýšilo. V současné době jsou na tom USA a Rusko téměř stejně. Jestliže připustíme, a proč ne, že bojechtivost souvisí s počtem hlavic, pak to říká pouze to, že jsou bojechtiví oba stejně, že jim především jde o udržení rovnováhy a na proklamované snižování svorně kašlou. Tolik tedy k mé otázce.
          A co se týče mého názoru na obě mocnosti - obě se vměšují do cizích záležitostí, obě útočí na území cizích států, a je úplně jedno, čím si to obhajují. Jestli "ochranou svých občanů kdekoli na světě", tedy například Rusů v Karlových Varech?, nebo demokratizací režimů, o kterých ani pořádně nic nevědí. Zatím mám lepší zkušenost s Američany, protože nám tu po průjezdní provokaci (prozatím) nezanechali žádnou hlídací jednotku, zatímco po sovětském osvobození nám tu zbyla "hrstka" vojáků na dočasných čtyřicet let. Takže po vlastních zkušenostech mi víc vadí armáda z východu, ale nechci tady ani jednu ani druhou a ani jedné ani druhé jejich ovlivňování světa neschvaluji.
          Zdeněk
          • no máš nějaké zkreslené informace do 68 tady žádní Rusové kromě poradců nebyli alt v Německu jich po válce zustalo jak vší
        • Dost jste toho opravdu napovídal *3* . Nedávno tu projel ohlášený (a velmi komentovaný) americký konvoj a tak harašil zbraněmi, že nebylo slyšet deseti tisícové manévry v Rusku a předem neohlášené přelety do kaliningradské exklávy, přes území suverénního státu. Slušnost v mezinárodních vztazích je dnes Rusku tak vzdálená, že na výtky buď nereagují vůbec, nebo řeknou, že podle nich je vše v pořádku. Putinovci tomu samozřejmě zatleskají a harašení zbraní v tom nespatřují.
          • hezké, ale průšvih je v tom, že Rusové tohle vše dělají doma, ne na cizím území nebo dokonce na cizím kontinentě, ale doma
          • Ale to samé přece konají i USA? Nebo ty se snad někoho ptají, když chtějí napadnout jiný stát? Měly snad mandát OSN při napadení Iráku? Nejsem rusofil ani putinovec, jak lidi s jiným názorem tak rádi nazýváte, ale štve mě ten pouze jednostranný pohled. Je to tu opět jak v době normalizace, zase nekriticky zbožňujeme velkého brtra, tentokrát toho, kterému jsme před 26 lety nemohli přijít na jméno a zase by někteří moc rádi zavírali lidi s opačným názorem. V tom vidím mnohem větší nebezpečí než ve strašení Ruskem.
  • Z grafů mi jednoznačně vyplývá, že vždy měli víc Amíci, světový mírotvůrce a demokrat!!! *10*
  • Dokud se nezmění současný pološílený režim na DEMOKRACII a nezmění se myšlení lidí nepomůže ani deset smluv. Kdoví, možná že současný prototyp homo sapiens dosáhl hranice svého vývoje za níž už dál jít nedokáže, tak bude muset zaniknout jako předešlé kultury a na naše místo bude muset nastoupit kvalitativně nová vyšší verze člověka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit