Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky bohu za něj... Nevím, co bych bez plastické chirurgie dělala :-) . Nechávala jsem si zvětšit poprsí a zase naopak trochu zmenšit spodek. Byla jsem na labioplastice zde a bylo to za chvíli vyřešené. Kdyby šly všechny potíže tak snadno vyřešit, to by se všem žilo krásně :-) .

  • milacekpublika

    Líbí se mi, že dneska je plastická chirurgie a estetická medicína něco tak běžného, že se nad tím vlastně nikdo nepozastavuje. Samozřejmě pokud jsou ty úpravy v rámci možností. Dnes, v době kdy i muži chodí na výplň vrásek, tak skutečně není moc co řešit. A já jsem toho fanda, protože tohle je teprve ta pravá rovnoprávnost 21. století. ;-) 

  • Významný pro rozvoj plastické chirurgie byl především objev chemoterapie, později antibiotik. 

    A ještě později výzkumy v oblasti imunologie - které umožnily úspěšnou transplantaci orgánů z jiného jedince...

  • Plastická chirurgie obličeje zřejmě postupně zanikne z titulu nepotřebnosti, jelikož prosazovatelé rouškové věrouky chtějí zavést povinné celoroční nošení roušky bez úlev. Takže člověk se spálenými ústy apod. bude mít ohavné spálené místo trvale ukryto pod rouškou. Iniciativní blbnutí má v české kotlině stále zelenou.

    • Vy musíte být znalec z oboru infekciologie, jen co je pravda...

      Ouplnej Hippokrates...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit