Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdo z Vás hlupáky nedělá, hlupáci jste již dávno.
  • Zas tu řádí Tečka bez registrace a jeho plejáda nicků... hrdina Putin zlej troll.
    Dokonce jsi ze Simony udělal Simona. S Tečkou dnes zamořovat vzduch nebudeš?

    Hošane ty jsi opravdu případ pro sychiatra. A až k němu půjdeš na vyšetření
    nezapomeň sebou vzít i tvou virtuální rodinku nicků.
  • bezregistrace
    zas tu exhibuje duťák Simon a jeho sluníčková pleáda nicků
  • Dojemná péče o rusa němce ukrajince i slováka.

    Neuvěříte ale to potrubí dále pokračuje za hranice slovenska... Nebudete tomu věřit ale do ČR která s tranzitu taky pobírá bakšišné.... Nemalé....

    Normální nešinec by se ptal na co potom držíme stovky km2 ochranných pásem kolem plynovodů a proč se v čr kladou další a další trubky když s toho je prdlajs. Vlastně jen problémy.

    Ovšem to by udělal normální našinec. Normální Rusák chrochtá blahem a spílá ukrajincům. Totální vylízanci pak vidí za vším konspiraci USA nebo EU. *16* Vypatlanci *16*
    • Není mi úplně jasné o čem vy dva točíte nic méně blahoslaveni chudí duchem neboť jejich je království nebeské. *1*
      Jediné co jsem pochopil že někdo tuší že máme možnost čerpat oběma směry .... Ovšem to funguje pouze v případě že je co čerpat a kam. *1*
      • Blbe. Vždyť to říkám, to snad není možný. :DDD
        • Hele tak jsem vybral tvoje přízpěvky vskutku přínosné věci k tématu.
          Předpokládám že jsi celou dobu mluvil o sobě.

          Vivat Novorossia, vivat Kyberberkut!!! Běž se vycpat, makakova lízačko alias multinickovej klikači Stanley tečko. Ty jsi blb a práskač příspěvků.. A blbej jsi pořádně,Blbe. Vždyť to říkám, to snad není možný. :DDD

          Se pak nediv že tě admin típne.
    • Ty jsi blb a práskač příspěvků.. A blbej jsi pořádně, jelikož kdybys nebyl, tak bys věděl, že ČR má plynovod funkční oběma směry a může jej přepravovat od Slovenska Evropě i od Evropy na Slovensko a Ukrajinu, takže o bakšišné nepřijde. Kdybys byl tak chytrej, jakej jsi práskač, tak by sis o sobě myslel, že jsi ředitel zeměkoule. Blééé!!! *11* *12* *11* *12*
      • ano je to nefér, měl by si rozjet multinickovou show včetně zuřivého klikání, viď ty bolševickej kriplíku ??
        • Běž se vycpat, makakova lízačko alias multinickovej klikači Stanley tečko.
          • přééésně je to makakova lízačka, máš pravdu můj vůdče
            • Vivat Novorossia, vivat Kyberberkut!!!
  • Jacefňuk. Nooo, ať fňuká, sami si to zavinili. Slováků je mi líto, ti k tomu přišli jak slepej k houslím.
    • dearputin.com
      • Vidím to prvně, fenomenální
  • podle mne Jaceňukovi nikdy nešlo o Ukrajinu, ale o moc a prachy... zajímalo by mne, jak to vypadá s tím jeho trestném stíháním v Rusku za zabíjení Rusů v Čečensku....
  • Snad Jaceňuk již pochopil, že je pro EU bližší košile nežli kabát. Ukrajina již posloužila k cílům USA
    tak co ještě chce, to že je kompletně rozvrácená a ve válce to přeci již nikoho nezajímá a EU tedy Němce už vůbec né.
    • Vrazi z Wall Streetu už splnili normy
      • Bingo
  • Jaceňuk už si s Banderovcem Putinem poradí.

    Ať žije Novo Mongolsko které má historický nárok na Ruské území.
    • Simčo, to tvé Novomongolsko má taky nárok na Maďarsko... podstatnou část Číny a tak... chán Čingis se činil a kromě vzdělání a státní správy svá území rozšiřoval...ale nedokázal je nikdy účinně spravovat, to víš, stará slovanská území se nikdy nepoddají nikomu... sláva jim
    • přéééésně, ať žije Attila bič boží
      • Attila a Mongolsko! Bléééé!!! Čingischán.
  • Každý kdo napíše pravdu o našem Nacistickém státu bude zmínusován.

    V Rusku by jsme vás za napsaní pravdy rovnou zastřelili. *16* *16* *16* *16* *16*
    • V Rusku si Ukrajince přídáváme do boršče, hned co posnídáme vodku
  • Putin je největší Nacista pod sluncem.
    • Přesně tak. ani Hitler na něj nemá.
      • Zeman by se jím také rád stal ale už neudrží ani stolici. natož pak pravici ve vzduchu.
        • Bravůrní až geniální příspěvky. za český národ dávám palce nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit