Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Náš volební podvod platí, radujou se demokrati!

 • Že to odsuzují demokraté, dobře. Nám ostatním při pohledu "zvenku" to připadá úsměvné, trapné a nehodné velmoci. Nebo jenom Donalda, který byl prezidentem? Už není. 

 • TheGGG

  democrapové a MSM pakáž dělá z komára velblouda... Trump neřekl a neudělal nic nelegálního a nezákoného.... co takto radši řešit Bidenova kriminálnického synka? Nebo je rodina toho senilního komára nedotknutelná?

 • Jak si může dovolit takové lejno =redaktor Železný na Prima oslovovat amerického Prezidenta " pan Trump".  Do 6.1. je platným prezidentem, to je jasná manipulace v přímém přenosu. Co na to rada ČT ?????


 • Věděl bych jak Trumpovi vypálit rybník. NOVÉ VOLBY kde by byli učastni nezávislí pozorovatelé z celého světa, EU, Ruska, Británie atd.

 • Makak

  Trumpov boj sa presúva do kongresu - mimoriadny audit volieb požaduje veľká skupina republikánov

  https://www.youtube.com/watch?v=J_vESM8qsjE

 • No je to sprostá a nehorázná drzost od Trumpa, chtít svobodné, čestné a poctivé volby bez manipulací a podvodů. Divím se, že mu to Deep State a jeho mainstreamoví pohůnci ještě tolerujou. S Kennedym takovou trpělivost neměli.....bolševici z Bilderbergu by si měli vzít příklad z našich komunistů, kteří 40 let vyhrávali volby a basta. Jakákoli pochybnost o regulérnosti voleb a úvahy o podvodu byly vyloučeny. 😯

 • Zaplať pánbůh za Trumpa. Díky němu nepřibývají po světě války, ještě je spíš ukončuje a stahuje americké vojáky domů. S psychopatkou babiznou Clintonovou by hrozila i jaderná válka. Ona se ani netajila, že být prezidentkou, tak pošle na Rusko atomovky. Už mohlo být dávno po všem. S Bidenem, respektive s jeho pobočnicí agresivní ultrafeministkou Kamalou Harris, která ho má na drátkách by to začalo nanovo. Zase by po světě řádila americká okovaná bota, války, převraty, genocidy, mraky uprdlíků. Jinak Trump není žádný psychopat a kdo někdy slyšel jeho projevy k Američanům, ten to jen může potvrdit. Však taky jeho projevy liberální média buď vůbec neukážou, nebo si vyberou jen určité pasáže anebo je úplně překroutí. Psychopata z něj dělají akorát prolhaná liberální média ve službách Clintonovic mafie deep state a někteří nemyslící a nesvéprávní blbci to po nich na diskusích (jako i zde) papouškují.  

  • mun.go

   Zaplať pánbůh za Trumpa?

   A co jeho nejnovější mise bombardérů do Íránu?

   US bomber mission over Persian Gulf aimed at cautioning Iran

  • Ona by si to ta babizna hodně rozmyslela, protože v případě jaderného konfliktu, by je Rusové rozšmelcovali, že by se z toho už nikdy nevzpamatovali. Jak to řekl prezident Putin, my bychom padli jako mučedníci a oni by prostě chcípli.

  • Ferda.borek :  Dobrý den, kolikrát jste byl v USA a kolik jeho projevů celé Jste slyšel ? Dkuji

 • Makak

  Já snahu pana prezidenta Trumpa naopak velmi vítám.

  Pod vládou prezidenta Trumpa se přece jen budou USA rozpadat mnohem civilizovanější formou.

  Jen směle do toho pane Trumpe většina Ameriky stojí za Vámi. biden byl vlastně jen takový drahoš.

 • josef.chmela

  Vždyť je to jedno kdo v USA povládne. Vždy to bude největší terorista a imperialista světa a největší hrozba pro světový mír.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit