Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dědeček vyhrává s přehledem jako Pekarová.
    Když nemá protikandidáta, tak kdo má vyhrát? 

  • To je jak s Pavkem, zacalo se o něm teprve psat, ale raznice na jeho mince uz byla hotova.....

  • janhrom

    Škoda že se toho Biden nedožil 

  • Kdyby vyhrála TRUMPeta, bylo by to zlé pro celý civilisovaný svět.

    • Proč myslíte? V čem je to teď tak skvělé? 

    • ..tak ještě jednou pro méně chápavé: Demokratické primárky ve státě
      Nevada... Trump tyto vyhrát nemohl, protože je politik republikánský.

      P.S.
      Teda jestli jste vy přednášel po celém světě na odborná témata, jak sám
      říkáte, tak projev v Červeném Hrádku musel být proti vám úplný hadr, trumpeto.

      • Méně chápavé? Myslím, že panu Ovcanovi neúměrně lichotíte; ale on se kvůli tomu na Vás zlobit jistě nebude. 😉

        P.S. Někdy mám skutečně problém, jak přijmout podobná moudra. Myslel to ten člověk ironicky, nebo je tak ......? Ale v případě pana Ovčana už mám jasno, on se nezakecá. 🙂

    • janhrom

      Jestli si teď hlupáci říkají civilizace tak jo

  • Myslím, že některé státy vyřadily z nominace i Bidena.

  • Pepíku Bidete.Moc ti to s tou travičkou na obrázku sluší.Tady v EU bychom tě raději viděli trochu níž. Ano ještě níž - tam!Za ty tvoje podlé intriky kterými vtahuješ Evropu do tvého válčení s rusákem. Do válčení které je tady zdejším lidem ukradené. Které se tady nikoho netýká. A jeho výsledek je zde zaždému fuk!

  • Jo,jo . Jestli Tohle někdo volí nebo volil tak kam ten svět spěje ?😇

  • Co za lidi může takovou mumii volit ?

    • Ti, co bytostně nenávidí druhého elitního kandidáta Trumpa.

      To je obdoba jako u nás. Ne, že by lidé chtěli Nutelu, ale nenávidí bytostně Babiše. 

      • On se ten tvrdý chléb přece jen začíná po troškách a pomalu lámat, zdá se mi; i když...lidská hloupost je prý druhý vesmír, pokud se konečnosti týče. 😐

  • goyim

    Píše AP, která nedávno stále vybělovala lži o Iráku.😂Tyto zpolitizované volby nemůže nikdo soudný brát vážně, vzhledem k tomu, že Trumpa některé státy vyřadily z nominace. Ať žije Americká démongrácyje.😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit