Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm, lidskou tvář. Asi to s tou lidskou tváří v Číně nebude tak strašné. Zato tady u nás i v celé EU se ta lidská tvář režimu jenom zhoršuje. Tolik omezení, zákazů a nařízení, svazujících lidem svobody ani šmírování lidí jako teď tu nikdy nebylo, ani za komoušů ani za Hitlera. Jinak ještě před takovými 10 lety jsem v televizi slýchával a v novinách čítával, že Čína je tragicky zaostalá země, plná jen samých žebráků, kteří dřou od rána do večera za hrst rýže. Tohle tehdy dokola omílané fake news z našich zpráv zmizelo ze dne na den, neboť se už nedala popírat ekonomická i technologická převaha Číny nad západem. Evropu i celý svět taky zaplavili čínští turisté s drahými foťáky a kamerami, utrácející na dovolených víc peněz než západní turisté, takže se v mainstreamu už nedalo tvrdit, že jsou Číňani chudáci, otročící za hrst rýže. Běžný čínský dělník má dnes vyšší životní úroveň než český montotrok.  

  • josef.chmela

    Kluci čínští to dělají dobře. Mají největší a nejprotuktivnější ekonomiku světa a růst HDP vícenež 18%.  Takový růst měli teroristé z USA snad jen začátkem minulého století a od té doby upadají. Ještě je nutné aby se svět zbavil dolaru, jako světového platidla a USA terirsté se ekonomicky položí sami. A kapitalismus s lidskou tváří jsem taky ještě neviděl, takže není co řešit.

  • Bolševický režim a lidská tvář?

    Nota bene v Číně?

    Když si jeden vzpomene na terror tehdejší KSČ s nohsledy minipartají z tzv. "Národní fronty Čechů a Slováků" v letech 1948-89 - tak sí musí jen odplivnout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit