Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • richu musím reagovat, aby mě nesmázli, což jde dost těžko na tvoje žvanění. Tak si alespoň myslím , že mozkožrout v tvé hlavě chcípá hlady.
  • Bohužel jsem nečetl všechny Vaše příspěvky Richu, ale to jak se NATO "stará" o ochranu členských států Západní a Střední Evropy" a ještě všemi silami je vidět na pronikání bezejmenných teroristů a "sirotků" na území těchto členských států.
    Nikdy nebudou respektovat nic a nikoho kromě Koránu. Viz. pozdrav Tureckého diktátora v demokratickém Německu.
    Proč NATO nehraje aktivní roli v této hybridní válce? protože to je hybridní válka a jestli to nevidíte, nebo nechcete vidět, tak potom Váš postoj chápu.

    Nebo čeká až se zformují institucinální pluky teroristů, obléknou se do stejnokrojů, aby proti nim umělo (NATO) zasáhnout? Ve válce jsme a generálové z této "instituce" si žehlí límečky košil a pořádají v sídle společného velení rauty a recepce.
    Díky.

  • NATO je seskupení na ochranu členských států Západní a Střední Evropy. Třeba Turecka.

  • Takže Sudety měly autonomii, to jsem nevěděl. Mohl byste nevědoucímu připomenout jméno tehdejšího sudetského presidenta a jména některých poslanců či ministrů? V to, že byste dokázal přidat i datum získání oné autonomie, ani nedoufám.

  • Ještě přesněji to bylo Království České, Markrabství Moravské a Knížectví Slezská, což vše tvořilo Země Koruny České.

  • KIMCID

    no pořád vedle nich stojíme :D

  • V Rakousku-Uhersku žádné "česko" nebylo. Byly tam jen Čechy Morava a Slezsko. Ale chápu že pro některé méně vzdělané jedince jsou holínky a hodinky jedno a totéž. Obojí se totiž natahuje......😛

  • V Rakousku-Uhersku žádné "česko" nebylo. Byly tam jen Čechy Morava a Slezsko. Ale chápu že pro některé méně vzdělané jedince jsou holínky a hodinky jedno a totéž. Obojí se totiž natahuje......😛

  • Byli i takoví "Fazekaši" kteří nepochopili.....🙂

  • Děkuji "Tiscali",že toleruje příspěvky a nesmazává.

  • K tomu už dávno mělo dojít.Chybělo především referendum v obou státech.

  • Na tohle téma jsem už odpovídal.Zájemce si můj příspěvek určitě rád vyhledá.

  • Doplňte si znalosti,"realisto" a pak se znovu ozvěte.

  • Chátra je chátrou jen když je k tomu připuštěna.Ta může být česká,slovenská,ukrajinská,čečenská,turecká,islámská i další.Bojujme proti ať pochází odkudkoliv.

  • Čo bolo,bolo.Rozpárané Československo idě na odiv Svetu.

  • V r.1938 nás zradily Velká Britanie,Francie a SSSR.Proto Rusko prská s každým dalším členem NATO.Díky NATO jsme dnes se všemi čtyřmi ve stejném obranném spolku.Komu by nás dnes měly zradit?Rusku?Vždyť je dnes veřejným tajemnstvím,že NATO je právě obranný spolek proti Rusku.A to mu velice vadí.

  • Putin by se s Hitlerem určitě dohodl lépe.Do Uralu Německo,od Uralu a po Čínu Rusko,východní pobřeží Asie a Tichomoří Japonsko.Je-li to dobře,nechť posoudí heslo"ANTIQUE".

  • Tehdejší své chování odsoudily.Je na nás,ale hlavně na světu,zda jim to chování potolerují a uznají,že to světovou válku až natolik neovlivnilo.Dle nás však ano.

  • NATO je seskupení na ochranu členských států Západní a Střední Evropy.Moc jsme o členství usilovali.Smlouva zaručuje,že se ochrana týká všech členských států a že bude uskutečněna pro jediný všemi silami NATO.Ještě se divíte?

  • Dominikánská republika-ohrožení USA.Severní Kypr-okupace Tureckem a tím rozdělení kdysi jednotného Kypru.Golanské výšiny-ohrožování Izraele Sýrií.To Vy určitě víte.Jen jste chtěl tvrdítko ode mne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit