Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíš si Jožine, že to byli opravdu komunisté. Nebyli to náhodou převlékači kabátů o kterých píšeš? Převlékači před rokem, co lezou z jedné strany do druhé jenom za účelem svého obohacení a na lidi kašlou. Co řekneš například na příběh z mého rodiště. Předseda MNV a také městské organizace KSČ před rokem 1989 je nyní jedním z největších podnikatelů v tomto městě a takových případů bych mohl předložit víc. Každý si ve svém okolí jistě najde podobně "přesvědčené" komunisty. A jistě je i dost těch, kteří nyní píší proti komunistům, ale kdyby věděli co je to čest a morálka, museli by se hanbou propadnout. Převlékači byli, jsou a jistě budou. Stačí se podívat na současnou politickou garnituru a je mi z nich hned na bli..!
  • Tak Remek bude určitě odborník z 80tých let ale na přetížení G v letadle nebo raketě!

    Určitě bych vrátil sociální systém jako před rokem 89, zákon na práci a příživu!

    Jistě by se měl zamyslet a hledat možná v mladší věkové skupině, vím že nebudete souhlasit ale Petr Kelner měl za ušima a vypracoval se. Zaplatit dobře pár těchto lidí, dát jim hmotnou odpovědnost??? Myslím že je to model USA politika je pro boháče asi tolik nekradou je to nejvyšší meta která se dá dosáhnout!
    Tady v ČR je to pro nefachčenka a zloděje ! ANO
  • Tak Remek bude určitě odborník z 80tých let ale na přetížení G v letadle nebo raketě!

    Určitě bych vrátil sociální systém jako před rokem 89, zákon na práci a příživu!

    Jistě by se měl zamyslet a hledat možná v mladší věkové skupině, vím že nebudete souhlasit ale Petr Kelner měl za ušima a vypracoval se. Zaplatit dobře pár těchto lidí, dát jim hmotnou odpovědnost??? Myslím že je to model USA politika je pro boháče asi tolik nekradou je to nejvyšší meta která se dá dosáhnout!
    Tady v ČR je to pro nefachčenka a zloděje !
  • Tak Remek bude určitě odborník z 80tých let ale na přetížení G v letadle nebo raketě!

    Určitě bych vrátil sociální systém jako před rokem 89, zákon na práci a příživu!

    Jistě by se měl zamyslet a hledat možná v mladší věkové skupině, vím že nebudete souhlasit ale Petr Kelner měl za ušima a vypracoval se. Zaplatit dobře pár těchto lidí, dát jim hmotnou odpovědnost??? Myslím že je to model USA politika je pro boháče asi tolik nekradou je to nejvyšší meta která se dá dosáhnout!
    Tady v ČR je to pro nefachčenka a zloděje *12* !

    Asi ta
  • Tak Remek bude určitě odborník z 80tých let ale na přetížení G v letadle nebo raketě!

    Určitě bych vrátil sociální systém jako před rokem 89, zákon na práci a příživu!

    Jistě by se měl zamyslet a hledat možná v mladší věkové skupině, vím že nebudete souhlasit ale Petr Kelner měl za ušima a vypracoval se. Zaplatit dobře pár těchto lidí, dát jim hmotnou odpovědnost??? Myslím že je to model USA politika je pro boháče asi tolik nekradou je to nejvyšší meta která se dá dosáhnout!
    Tady v ČR je to pro nefachčenka a zloděje *12* !
  • Názory dementního Pišty, tečky mne naprosto nezajímají!!
  • ... potrefené husy kejhají, až by z toho jeden ohluchl, podle mého názoru ale Zeman přesně ví, co dělá ... jmenování Němcové premiérkou by byla zrada těch, co ho volili, navíc by se ještě rok díval na knížete a Kalouska, protože socdemáci by v tomto případě 120 hlasů na rozpuštění sněmovny nesehnali, jím jmenovaná vláda nejspíš vyprovokuje předčasné volby, ale do té doby (možná do týdne) ODS a kníže s Kalouskem ztratí kontrolu nad ministerstvy a o to tady běží ... a dáli bůh, po volbách o těch exotech buď neuslyšíme, nebo jen v krimizprávách ... zkrátka, kejhající husy za pár dní odplaví velká voda a bez ohledu na počasí bude hezký léto ...
  • "České" denníky? Většina národa přece dávno ví, kdo je ovládá!........
  • Ten nadpis je paradoxní, když si koalice rozděluje funkce a přitom to vypadá spíš , že půjdou od válu. Ale to je jedině správné.Ten dobytek už měl odcválat dávno, když se vytvořila grupa Lidem.Jsem rád, že konečně nekdo vystaví stopku této modré tlupě, která zadlužila a rozkradla stát nejvíc.
  • Kdybych byl Zemanem, tak bych jmenoval premiérem p. Jiřího Paroubka.
  • Tenhle postřeh je pravdivý. Já tedy jsem nezprivatizoval nic a zůstal jsem bez zlodějen a machinací. Je mi líto lidí, kteří trpí, a zůstávám tedy levičákem. A nic krást nechci, nedělal jsem to nikdy, tak nezačnu přece dneska.. Ale je fakt, že vlastně ten plyšák mne zbavil mnoha povinností, které jsem z titulu svého pracovního zařazení měl a do kterých mi podle mne nic nebylo ale musel jsem... Příklad: pitomej mladej kluk přišel z vojny, hned holku a za 3 měsíce, že potřebuje byt, protože je dívenka v tom... A já jsem mu jako správce bytového fondu musel z nařízení strany shánět byt, protože přece mladým lidem musíme pomáhat...a i z jiných sociálních oblastí to bylo obdobné. Toho jsem byl zbaven a mohl se pak starat jen sám o sebe... Co mi bylo do toho, že mladé jelito neumělo šukat, od toho měli oba rodiče a je to jejich povinností...Prostě, když měla prdelka radost, tak potom musí mít hlavinka starost, to platilo vždycky. Zkrátka, měli jsme se za komunistů lépe, ale nesmyslně jsme museli zajišťovat lidem i to, co by nemělo být naší starostí. A nakonec, když jsem tomu klukovi byt sehnal, tak po plyšáku mi za to nadával, že jsem "stará struktura" a abych táhnul. No proč ne, šel jsem a uživil jsem se a jemu jsem pak řekl, že až bude potřebovat bydlení, aby si jej sehnal sám, já už od toho nejsem...a je to !!! Ono lecjaké zlo je i k něčemu dobré...A ten pitomec čuměl, jako když nadloube volovi...má, co si vystávkoval a mě je líp...Do takových poměrů se ani já vracet nechci, ale nechci ani ty svinské zlodějny, co předvádí už 23 let bývalí soudruzi, dnes nadlidi...
  • Na tu sebranku musí jít bičem, a ne nějakou domluvou!!
  • Opravuji na místo slova tohoto patří touto.
  • Bravo Zeman!
  • Máš naprostou pravdu, celá pravice má nyní plnou hubu porušování demokracie viz. Schwarzenberg, ale že nedemokraticky a nikým nevolená strana LIDEM s křiváckou Karloínou Peake a spolu s přeběhlíky (kteří poslancují defacto za nikoho, neboť stranu za kterou byli zvolení zradili) jim zajišťovali možnost dále vládnout s tohoto hrůzovládou to ho nezajímá. Tak ať teď nekvičí. Nebo ať si kvičí, stejně mu to nepomůže !!!! Je načase, aby táhli k čertu. *12* *16* *12* *16* *12* *16*
  • Zeman by měl vládnout pevnou rukou,jinak tu partajní lůzu neudrží na uzdě nikdo a nikdy.
  • Ještě nejsi v Bohnicích????
  • Co zmůže jeden pitomý blb proti tupému stádu, nic, bude rozšlapán!! *2* *15* *12*
  • Ještě popište, co by přineslo obnovení současného koaličního vládnutí pod taktovkou Němcové nebo spíše Kalouska. To by nebyla ani ta stagnace. Levici nechte zatím na pokoji. Tu zkritizujte až se zase předvede. Teď tu byla celou řadu let u moci pravice, soustřeďte se na její výsledky vládnutí. Ty byla více než tristní, ale o tom se Vám zřejmě psát nechce. Kydat špínu na levici Vám jde lépe.
  • Kdo ti nakukal, že jsme se zbavili komunistů. To oni se zbavili nás. "Zprivatizovali" tzv. státní majetek, který původně patřil prvorepublikovým podnikatelům, občanům německé národnosti a lidem, co skončili v koncentrácích a komunistických lágrech. Co zbylo darovali šlechtě a farářům. Dnes jsou z komunistických náměstků, estébáků, cirkusáků a konfidentů miliardáři.
    a Prognostici se od nich nechávají vydržovat a uplácet různými nadacemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit