Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemocnice přestanou být přetížené až přestane peněžní motivace nemocnic, která je přímo nutí starat se o to mít covidová oddělení úplně obsazená. Proč myslíte, že teď jsou všechny nemocnice v těžkém zisku, když před covidem se velká část z nich potácela na hraně krachu. Je to jen o penězích a ne o nějaké přetíženosti. Už rok starý článek z webu Seznam zprávy to jen potvrzuje. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-pacienty-s-covidem-je-priplatek-tyden-pece-prijde-na-temer-580-tisic-130239?fbclid=IwAR1f9y6m_fjBjkvpwV2X2CWv7r-P8_UhjvRmCQ7QjH3AtvOz5TDFwLxTtCs

  • Ještě taková malá aktuální perlička. Minulý týden prý u nás
    ve firmě byl testy zachycen jeden covidový (nebyl jsem to já). V sobotu ráno
    jsem si pro sebe ze zvědavosti dělal test a vyšlo mi, že jsem v pořádku. V sobotu odpoledne
    jsem byl v lese a trochu jsem prochladl. Teď se o mne dva dny velmi mírnou
    formou pokouší banální nachlazení, které řeším ovocem, citronem a čajem. Dnes
    ráno v úterý mne na testech ve firmě označili jako covidového. Šel jsem domů,
    objednal se do nemocnice na testy a pak si udělal samotest a
    vyšlo mi, že jsem v pořádku. Stále cítím náznaky mírného nachlazení. Chvílemi
    ucpaný nos, zaléhající uši….to už jsem měl za život tolikrát....



    Co z toho plyne? Že ty testy jsou na kočku, protože indikují
    banální nachlazení? Anebo jsem se dokázal během dvou hodin mezi dvěma testy
    zázračně uzdravit? Tak Ježíš uzdravoval v řádu sekund, to je pravda, ale já mám
    spíš pocit, že ty covidové testy měří všechno jiné směrem větru počínaje a
    výškou kostelní věže konče, ale jinak je covid a vše kolem něj jen jedna velká
    hysterie......no aspoň že máme přehled, kolik lidí ve státě má rýmu…..a tak vzniká covidový mýtus, strašák a panika.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit