Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komediant který prostě utekl do Ruska protože tam platí menší daně než ve Francii.

    Je srandovní že zdejší soudruzi tomu nadšeně tleskají když současně požadují
    větší zdanění majetných buržoustů. *15* *15* *15*

    Kdyby dostal ten komediant nabídku menšího zdanění z Peru bude křičet
    já jsem Peruánec"! Miluju Peru!

    Na tom ovšem není nic vlasteneckého. Lidově se říká že je vyčůraný.
  • Jak sám uvádí: "Nevěřím v nic. Zvlášť ne v sebe". Přesně takoví zkrachovanci a lidi bez sebedůvěry i vlastních názorů potřebují k životu silného vůdce (führera, duceho), který jim jasně řekne co je cílem jejich života a co mají dělat, mluvit, psát ....
  • Depardál je blázen
    • blázen je kdo věří bulváru
  • ... Gérard šokuje pouze srágory, kteří se šokovat nechají, jen ať si dělá, co chce :)))
  • Tak o Depardieuovi je známo, že má za ty roky tak vychlastaný mozek, že už je totálně mimo. Takže mezi ožralci v Rusku je mu dobře. *15* *15*
    • ... to o tobě je známo úplné ho*no, srágoro :)))
  • Je to prostě boháč který miluje Rusko jen proto že tam platí nižší daně než
    ve Francii.

    Stejný případ jako česká tenistka Kvitová která také neplatí daně v ČR.
    Zeman to schvaluje.

    Milošku kdyby zaal každý občan ČR platit daně v zahraničí tak papaláši jako ty
    přestanou dostávat výplatu protože stát by ti ji neměl z čeho platit.
    • Zemana platí Lukoil, tak bude výplatu dostával dokud Rusko totálně nezkrachuje, což se blíží.
      • Co hulíš za matroš?
        • Hele, Luboši, dej si vodpich.
  • Depardieu je schopnej položit se tak akorát na gauč. To je celý. *1*
  • Už mu zřejmě to herectví (a ta sláva) lezou na mozek. Také mu mohou chybět role (není už tak žádaný), proto ty myšlenky na smrt, ale třeba ho ještě samotný Putin prosadí do nějakého ruského velkofilmu, třeba s názvem "Jak nás napadla Ukrajina a my jí za to ukradli Krym".
    • ... tobě nemá co na co lézt, balíku, že :)))
      ... doufám, že mě tiscali zase blokne, pokaždé mě to parádně rozesměje, je mi to fuk
      • Antisrágorko, obě tvé zprávy mě srdečně potěšily, hned jak to dopíši, tak ti dávám modré plus. Měj se a glosuj, jsi náramně vtipný, až se za břicho popadám.
    • ... třetí srágora nenechal na sebe dlouho čekat, blbe :)))
  • Za povšimnutí redakci, "pobíhá" zde nějaký utečenec z Bohnic, že prý nějaký "srágora" *1* *1*
    • ... tvé dětinské blitky mě nezajímají, srágoro :)))
  • Tak ať položí *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit