Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • aktivity "Milionu chvilek pro demokracii" vnímám jako vysoce nebezpečnou věc, která se může zaměřit na kohokoliv a zlikvidovat ho. Je zjevné, že tyto aktivity jsou financovány ze zdrojů mimo naši republiku, a jsou tak obrovským bezpečnostním rizikem. Přesně tímto způsobem se za "pár korun" v banánových republikách již mnohokrát měnily režimy. A ty změny nikdy nebyly k lepšímu pro tamní obyvatele. Doufám, že nejsme "banánovou republikou", aby se něco podobného stalo i u nás.

  Je na vládě, aby bleskově změnila legislativu tak, aby takovéto aktivity byly postaveny mimo zákon, a mohly tak být všemi bezpečnostními složkami státu okamžitě řešeny.

  Za moji osobu bych bez prodlení zadal jak policii, tak zpravodajským službám, aby okamžitě začaly operativně pronikat do těchto struktur s cílem ustanovit celou síť organizátorů, finančních zdrojů a další relevantní informace, protože již současné veřejně dostupné informace zavdávají oprávněné obavy, že se zde připravuje prostor pro nelegální svržení vlády.https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Pavel-Opl-Aktivity-Milionu-chvilek-pro-demokracii-jsou-obrovskou-bezpecnostni-hrozbou-584055

  • Já jen doufám a věřím, že BIS něco podobného zajisté činí. Na to jí máme.

   Když se sejde pár opilých pitomců s vyholenými hlavami někde v Chánově, tak mají za dva dny i jejich karty od zubaře. 

   Tady jde o systém, který má daleko širší záběr. 

   Jen doufám, že těch srazů nevyužije nějaký pitoma k vlastní prezentaci třeba nějakým dělobuchem. To by končila všechna legrace. 

   • KIMCID

    Když jim milion chvilek řekne kde budou.


 • Havel jmenoval agenta STB Tošovského předsedou vlády ,ministři byli za ods, kdu ,oda 1998,milion chvilek STB havloidů 

  už se ví proč justiční mafie čr odložila stovky korupčních kauz apředražených zakázek za miliardy aby mohla vyšetřovat čapí hnízdo za milionů? 

  tohle nestandardní chování justice zavání organizovaným zločinem....

  • Vždyť se jasně definovala "justiční mafie." Ta někomu slouží. A zasluhuje si své jidášské stříbrňáky. Tady nejde o jedince, ale o celý systém.

   Když Bakala platí miliony TOPce a ODS, sem tam cmrndne lidovcům...............

   Je mi líto těch nadšených a spravedlivě naštvaných lidí, ze kterých si tahle banda dělá toaletní papír. 

 • majdan  BAKALY  a jeho mafie ods, topstankdu,zel  + havloidní vítači islamistů  VS Babiš 

  všimněte si, ke každé události v čr, ve světe jeden článek jedny noviny, ovšem při štvanici na člověka, novinářskými svin*ěmi, zaměstnanci miliardářských zlodějů ,tu máme 10-20 článků denně o ´dokolečka o jednom a tom samém ,tyto štvanice na lidi  jsou řízeny skutečnými zloději stamiliardy,  (viz štvanice na ransdorfa, na ratha,na paroubka, na zemana, )......a pořádá je skutečný havlomordor bakaloidů ,

   chrání justiční mafii .. 

 • Žádat můžou....nikdo jim nebrání.....ale rozhoduje ve volbách celá země, ne pár křiklounů na náměstí....až celá země zvolí někoho jiného než Babiše, no prosím....jak je libo....

  • Přesně tak. Nejlepší je, že se demokracií zaštiťují ti, kteří jí pohrdají. 

 • Podle většinového systému, který pokud vím v čr panuje je to jen odvar výsledků voleb. Co ta,m máte dál???   To že v Praze něco chtějí neznamená , že to bude platit v celé čr . Jinak přesná ukázka pragocentrizmu. Už to nelze více dát na jevo.

 • "Desetitisíce" jsou korektnější údaj, než přesně 120 tisíc.

  Když pan Minář sdělí, že na Letné bude 5 milionů demonstrantů, tak to všechny noviny a servery vezmou jako fakt? 

 • KIMCID
 • Kalousek se už prý na  mučidlech přiznal, na estébáckou swini Bureše psal posudek za EU on sám...:D
 • Ve čím žoldu je TOP09 a - Bohu žel -  i ODS?

  • Na Sputniku psali, že tyto strany prý sponzoruje to opilé strašidlo z Hradu! To se mi ale nechce věřit, ruské peníze že by přeposílal Topce a ODSce?
   • KIMCID

    No tak ty kecy nečti.

 • Babiš má pravdu že je to celé politicky motivované nadávají mu do estébáků a přitom se ta banda opozičních stran chová hůř než STB.Posílají do Bruselu udavačské dopisy a organizují protivládní demonstrace protože chtějí Babiše dostat z politiky.Piráti si našli zkorumpovaného policistu který jim donášel zprávy na Babiše.Kdyby to udělal Babiš tak se o tom mluvilo nejméně půl roku ale že to byli Piráti tak už druhý den bylo ticho.Babiš spolu ČSSD udělali  mnoho dobrého.Já bych také demostroval ale proto aby křiváci vypadli z poslanecké sněmovny.

  • Oni burešovi nenadávají stebáků, on jím je. 😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit