Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dal jsem chladit šampus,historická i hysterická událost se musí oslavit.
  • Jojo, sebehonící eurokretenodebilofanatický štětule slavějí, novináři sou v přesile, těch poskakujících debžotů je tam jen pár. Ale naše nezávislý. němcema placený a euroservilní média z toho udělaj událost týdne. A úplně tupej dav to žere.
  • Doba působení p.Klause se nedá definovat jinak,než jako úpadková záležitost.
  • Klaus je zrůda, která napomohla rozbít Československo a napomohla zbídačení republiky. Jeho uctívači to pochopitelně nechtějí slyšet. Škoda, že nechcípnul už před 20 lety!
    • Šovinistický dobytku. Že se rozdělilo česko - slovensko je jeden z nejsvětlejších okamžiků novodobých českých dějin. A Klaus - jako že jsem ho také moc zrovna nemusel? Ještě budeme vzopmínat na světlé záblesky minulosti s tím prolhaným, křiváckým, sebstředným, hulvástským ožralou, kterého prý zítra kdosi prohlásí za prezidenta.
      Ta podlidská zemanská kreatura nikdy nebude českým prezidentem normálních slušných českých lidí.
      • Komu říkáš dobytku ,duševní mrzáku.A ještě píšeš o normálních lidech tak to se tebe určitě netýká.
      • S tím "dobytkem" to už nedělej, jinak se mnou můj medvídek už nikdy nepromluví.*1*
        Přesto přeji hezké vzpomínky na dobu, v níž nám kázal vodu a sám pil víno veliký privatizátor vašík, otec zlodějů, podvodníků, a defraudantů, odborník na všechno a také zloděj v přímém tv přenosu.
      • Mluv jen za sebe. Nejsi neomylným a tvoje existence není pupkem světa, pubertální mladíku.
        • Co se tyka Emana z Nusli tak pisatel Jiri mluvil i za me! *3*
  • Špiní ho jen hrstka lidí, ostatní se toho neúčastní, brzy příjde změna režimu a bude zase na koni.
    • No to jsem se nasmál.
  • Neboj nic, on se nevrátí, protože z ní nikdy neodešel. Dnes je moderní si do Klause kopnout, uvidíme, co ti co dnes kopou budou říkat za 10 let... *1*
    • Hlavně aby ti co kopou si to za 10 let ještě pamatovali. Nebo nesmíme zapomenout my.
  • Mimochodem zajímala by mně sledovanost jeho včerejšího TV vystoupení a dnešního TV rozloučení????? Kdo to má na starost????
    • Myslíš toto video:

      http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=773296#utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-4
  • Mám jen takovou otázku zda nás poškozuje několil desítek jedinců ,kteří třeba nemají co děla a nebo prostě vyslovují svůj svobodný názor ,poněvač jsme demokracie a nebo rozhodnutí jednoho velmi sebekritického člověka na základě jeho neomylnosti až do roviny pohrdání názoru většiny ,zničení desítek životů atd.Pokud někdo dokáže svůj názor argumentovat tak je mi jedno jak to dělá.
    • Mluví se někde o poškozování???? Ale v této zemi žije cca 10,5 mil. občanů, takže několik desítek, nebo stovek předvádějících se antiklausovců není snad názorem všech občanů. *5*
  • Tolik nenávisti. Tolik odvahy si kopnout. Prostě hnus, nevážení. Jste jen zcela bezvýznamní a to vás nevýslovně irituje. Nakonec - sobě jste vystavili vysvědčení, jen sobě...
  • Desítky recesistů ty jsou opravdu mluvčími a vzorkem myšlení všech občanů???? Novinářů je tam pomalu stejně stajně jako šaškujících a večer toho budou plný zprávy. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit