Přejít na výpis diskuzí

Děti na základních školách se začínají učit pomocí tabletů

14.2.2013 15:52
Jakub Konečný 5 příspěvků

Šestnáct základních škol a víceletých gymnázií je v Česku od podzimu zapojeno v pilotním projektu Flexibooks plzeňského nakladatelství Fraus. Projekt je založen na nahrazení papírových učebnic elektronickými interaktivními učebnicemi, které mají děti ve svých tabletech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo byznys, vážně by mě zajímalo, jestli se tohle někdy začne vyšetřovat, protože jde o zdraví dětí a to jejich rodičům nejspíš zatím nedochází...
    Za pár let totiž začnou mít velké potíže se zrakem a zůstanou jim jen oči pro pláč...
    A možná ani ty ne...
  • To ti parchanti budou zase vypatlanější než jejich předchůdci.
  • A některý se učí pomocí tablet. Jako další krok bych navrhoval zrušení psaní-je to únavné pro ruku žáka i studenta. Dále může následovat zrušení dějepisu- kdo by se to bifloval když má tablet. Následovalo by postupné zrušení všech předmětů a poslední krok by mohl být implantace tabletu do lebky místo části mozku. Ale pospěšme si, v Koreji to plánují už na rok 2020!!!
  • Zase byznys.tekuté krystaly před tužkou.Tak neumí psát a učí je nesmysly.no je to bordel a co z nich vyroste ? radši nedomyslet.
  • Kvalita našeho školství je vidět na každém kroku, žák páté tříd neví ani to co kdysi prvňáček, pravopis je už pro ně španělská vesnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit