Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ahoj edo...ano, melu hloupostě a mně přeskočilo velice...říkám si, když potěmkiáda, tak do plna... určitě se nebráním tvému názoru, že třebas zdravý rozum leží na druhé straně hřiště u soudruha Klause...já raději zůstanu hlupákem co mele nesmysly, než vzácnou bytostí, co prý nepochází ani z opice, na rozdíl ode mne...čímž myslím tzv. vícekancléře tzv. pana prezidenta Hájka např...kdyby takhle žvanil v hospodě a větral si lež a nenávist, věřím, že se mu štamgasti vysmáli a odsedli si???...dle mého názoru...a ty se edo na mne nezlob...
  • No to se musí stydět a bát když prezidenti bezvýznamných států k nim nepřijedou. Ale já si myslím, že Timošenková sedí plným právem!! Za to co provedla dostala ještě hodně málo
  • f.kolmane co to meleš za nesmysly asi ti přeskočilo !!!
  • Když pošlou autobusáka na 100 dní do basy za namalovaný tykadýlka politikům to jim nevadí, ale jak pošlou do basy politika za zlodějinu to je oheň na střeše!Zavřít politika to si nesmí nikdo dovolit, Čínu na ně, zpronevěřils erární prachy trest smrti.To by u nás byl politik vyhynulý druh.
  • a co ta naše česká, směšná figura doma i ve světě Pruszinski?? Už se tam těší jako domů a vezme si s sebou svoje pohůnky? Např. krasavici Bobo, psychopata Hájka, Bátoru a nej nej lepla Dobeše??
    Hájek by mohl popřednášet ukrajinské Kikině o lži a nenávisti, nebo o evoluci nadčlověka směrem ke zdegenerované politické opici??....to by asi byla pervezní kuřba, až by se jim kouřilo ze všech bytostných komínů... dle mého názoru...
    Snad se nám zpět nenavrátí jako další profesoři demagogie a čestní občané Kyjeva, se zlatým hrotem v řiti??.... dle mého názoru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit