Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Zeman je můj president a hlava státu! *14* *14*
    • No to se tedy máš čím chlubit. To máš tedy presidenta a hlavu státu, z jehož shrnutých koberců a viróz má legraci pomalu celý svět. *14* *14*
    • To ti zlodeji nicku musim poblahoprat.Ja se za tu vozralou hubu z magorhradu stydim,proto jej jako prezidenta nikdy neuznam,a to ani po jeho zdechnuti.
  • Na ty vase blitky ja se muzu v y s r a t a budu si tady psat co ja budu chtit! Bezte do p r d e l e !
    • Když k životu nikoho dalšího nepotřebuješ, tak to jistě i chlastáš sám, honíš si ho taky sám a jednou natáhneš kopyta taky úplně sám. Máš ty to ale nudný život poustevníka, litují tě.
      • otazniku-to nepoznas zlodeje nicku?
        • Bohužel nemám možnost vidět IP adresy jako "někteří" zaměstnanci v pozici placeného štváče.
          • Not něco v rozčilení napíše a pak se od toho distancuje, když vidí jak to vypadá uveřejněný. Ale příště to udělá zase, u něho se už projevuje něco jako chorobné rozdvojení osobnosti, tak na ty jeho popření autorství moc nevěřte. A ještě k tomu všemu je po lobotomii.
  • Dinstbier je "pako" a sám nejspíš z "teplotechny"!
    A co právo dítěte na normální rodinu? to nic?*6* *6* *6*
  • Dinstbier by místo takových troubovitostí měl pomáhat k tomu,aby vláda místo dalšího zadlužování země ,začala nasekané dluhy svižně splácet.A to i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.
  • Parchant tečka po zavedení registrace na Atlase okamžitě přešel sem aby mohl psát své výblitky a otravovat!!,, *15*
    • Tak už ho nechte, všichni vědí jak vidím co je zač, tak co? Dokud budou v menšině je to dobře.
  • dinsbírovi homosexuálně hrabe,...už vidím,jak si buzeranti pořizují chlapečka,aby si měli čím podpořit erekci.Buzny,co se promenují a ukazují veřejně zmalované zadnice a genitálie,by se měly léčit na psychině.Totéž platí o lesbách,které by vychovávaly děcko k pohlavnímu obrazu svému.Dinzbír je eurodebil. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • někdo si zase pořídí holčičku, aby se měl čím podpořit erekci. Jinému se zase líbí když se holky promenují v těsných kalhotách po mladší sestře, s holým břichem a prsma vypadajícími z výstřihu. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Dostaneš tečko bombu do tlamy až se zlomíš,,, *15* *2* *1*
    • Pokud budeš krást nicky, parchante nesvéprávný!!
      • Ty někde vidíš nějaké tečky? *1* *1* *1*
  • Tiscali se chová tak jak tomu má být ve svobodné společnosti: uveřejní článek a dá každému možnost vyjádřit se. Není vinou Tiscali, že se tady ukájí levičácká spodina a komunističtí agenti pomoci lží, překrucováním skutečnosti, střídáním a kradením nicků cílevědomě podkopávají svobodu a demokracii a zpracovávají hlupáky, aby jim opět pomohli uchvátit vládu a udělat z nás ruskou gubernii. To je ukázka úrovně naší společnosti, do níž nás přivedlo půlstoletí komunistické vlády a nespraví to žádná censura. Naše společnost velice poklesla, její velká část odvrhla tradiční hodnoty, morálku, slušnost, vzdělanost. Přispívá k tomu i televize a rozhlas šířením vulgarit, nekultivovaným vyjadřováním, povrchností.
    • Dostaneš tečko bombu do tlamy až se zlomíš. *15* *2* *1*
      • Straší tě tečky? *1* *2* *15*
    • Můj soukromý náror je , že by si každý měl zaregistrovat jeden nick a pod ním přispívat . Takhle to není diskuse ale blábolení v hospodě . I když ani to ne .
    • Tím pádem každý kdo má jiný názor je komunista? Tak to je demokracie parexcelence Díky za vysvětlení od toho kdo to tu bourá a štve nejvíce svými názory, které jsou panázory mediálně vymytého mozku. Ptám se tedy, kdo Vám dal právo v demokratické společnosti hodnotit uživatele podle stranické příslušnosti a nadávat jim?
      • Nikoli. Komunisté sice mají zpravidla jiné názory než mám já, ale naopak každý kdo má jiný názor než já nemusí nutně být komunista. Měla by tady probíhat DISKUSE a nikoli hlásání stupidit a demagogií. Diskuse znamená, že je oponentovi třeba sdělit proč se mýlí, uvést argumenty. I já se mohu mýlit, pak bych ale uvítal upozornění v čem a proč se mýlím. Rád se nechám poučit i od člověka opačných politických názorů. Ale toho se tady až na výjimky nedočkám. Jestli někdo hlásá komunistické nebo nacistické názory, mám právo s ním nesouhlasit a upozornit, že obojí je v rozporu nejen s mými názory, ale i se zákonem. A není přitom rozhodující, jestli dotyčný je či není členem komunistické nebo nacistické strany. Nevšiml jsem si, že bych někomu nadával nebo používal vulgarit, nemám to ve zvyku.
        • Z tohoto vyplývá jediné. Kdo má jiný názor než vy, je komunista nebo fašista. To jste mohl napsat jednou větou. A to o tom, že se mýlíte. Vy se přeci nikdy nemýlíte. Jedině Vaše názory jsou neomylné a správné. Je to zde v republice vidět na každém kroku. Např v Řecku, vyspělém Evropském státu, odkládají matky děti na schody nemocnic, protože je neuživí. Já vím, jsou to podle Vás lenoši a kdyby chtěli můžou makat. No tak si zajděte na vývěsky úřadů práce u nás a podívejte se zda by jste uživil rodinu a nájem za almužny v průmyslových zónách s tím "přílivem zahraničního kapitálu". Je mi blivno, když pak vidím zastánce té svobody a demokracie. Tedy i z Vás.
          • Ani náhodou by mě nenapadlo nazvat Řecko vyspělý stát . Mimochodem ujasněte si co chci mít a co mohu mít . Není to tak dlouho a sháněl jsem pracovníky na výpomoc . Z pracáku mi poslali 18 lidí . Že nesplńovali kvalifikaci bych pominul . Na papíru nelpím . Nicméně při debatě se ani jeden nezajímal CO vlastně bude dělat a jestli to zvládne ale všechny zajímalo kolik za to bude . Z 18 zůstal použitelný slovy jeden .
            • K Řecku, já tam nikdy nebyl, takže buď můžu věřit Vám nebo EK.
            • To by mě bavilo, to je super práce. Rád něco montuji, alespoň je něco za člověkem vidět.
            • Pro STA. Řecko znám docela dobře a vyspělým státem bych ho nenazval ani náhodou . Zlaté Turecko . Jo a k té práci . jednalo se o celkem jednoduchou práci . Montáž z hotových dřevěných dílů . Háček byl v tom , že si všichni představovali práci v hodinové sazbě plus příplatky , kdežto realita byla taková , že plat závisel na výkonu . Čím víc uděláš , tím víc si vyděláš . Ten jeden si nakonec vydělal dost nadrůměrně . Vykašlal , hmmm . Raději byste zcepeněl hlady nebo somroval o dávky ? Opravdu si myslíte , že je někdo , kdokoli povinen se o vás starat ?
            • Úžasný příspěvek. To mě by zajímalo co a za co? Pokud by to mělo být 11 000 hrubého jak je u Vás podnikatelů a majitelů průmyslových zón známo, tak bych se na to taky vykašlal. Pokud jde o kvalifikaci, tak ta by měla být, to je fakt. Nicméně jste nenapsal ani a ani za kolik, takže nemohu posoudit zda jste jeden z "podnikatelů" nebo podnikatelů. Tyto obecné narážky jsou zcela zbytečné. K Řecku - tento stát je součástí, jak rádi říkáte vyspělé Evropy tudíž nemůže být zaostalé. Nebo to asi nebude tak pravda o té vyspělé společnosti a buď lžete Vy nebo EK.
        • Diskutovat pořád dokola o tom samým je na nic a chtějí to jen placení provokatéři.
  • Lidi ,ja mam otazku na TISCALI a sice :jak dlouhou jeste nechate zostuzovat Server od takovych pisatelu jako je NOT CSSD,Tecka a ani pod kolika NICKY se skryva .Jeho vyjadrovani je nizsi nez u P*****A.Vzdyt Cizinci umi take cesky.Na slova pouzivana v lekarstvi
    reagujete podrazdene,urovna jako na ozaceni hospodarskych zvirat a toto je v Norme?
    • Kontrolní dotaz . Který NOt a který tečka ? Je jich tady asi deset různých .
      • Je to důležité? Důležité je, že nezakročí provozovatel, jestli ovšem provozovatel záměrně diskuse netříští.
    • Důchodče. Zrovna u vás je podezření hraničící s jistotou, že toto není zdaleka jediný nick který používáte a pokud porovnám stylistiku ani kradení nicků vám není cizí . Proč máte ve slově "normě " velké N a chybí háček nad e ?
    • Worldonline je jediný server, který umožňuje vyjadřovat se anonymně a spoléhá na to, že pokud je to anonymně, budou zde svým způsobem názory objektivní od přispěvatelů. Jsou zde ovšem looseři, kteří si tuto dobrou vůli vysvětlují tak, že je to chat a puberťáci si zde můžou dělat rotiku. Je zde spoustu chytrých lidí na to, aby je ignorovali a názory si sem napsali a vědí že to je diskuze nikoli chat.
      S pitomci se diskutovat nedá, tak na svou pitomost upozorňují svým způsobem.
      • Ne vždy souhlasím s příspěvky psanými pod tímto nickem, ale tentokrát se k tomuto názoru připojuji. Pokud by Tiscali zavedl povinnou registraci a tedy kontrolu a evidenci kdo je kdo a co píše, tak to mnoho pisatelů odradí, protože temné rudé síly mají u nás stále velkou moc a StB jistě pokračuje ve shromažďování zpráv, aby věděli koho mají věšet a posílat do uranových dolů, až se zase dostanou k moci.
        • Až jednou Tiscali zavede registraci, tak ty budeš jeden z prvních co odsud vypadne, stejně jako jsi prý vypadl po zavedení registrace z Atlasu.
          • Ty jsi StBák, že sleduješ kde kdo píše a odkud vypadne?
            • Parchant tečka po zavedení registrace na Atlase okamžitě přešel sem aby mohl psát své výblitky a otravovat!!
            • NN to má od vaší NSA, to je vzor ve špehování.
    • Tento serwer je zostuzen komunistickou luzou,jako jsi ty.
      Mel by sis brat cvicne na krk pytlik s hlinou.Co te ceka,to te nemine ty Gottwalde. *3*
      *1* *1* *1*
  • Omezuje umisťování dětí do domovů a nahrazuje se pěstounskou péčí. Proč by se nemohli dvě tety nebo strýcové starat o děti v pěstounské péči?
    • Jenze to by si ty dve teticky nesmeli navzajem lizat tu kusy prochcanejch strev a ti dva streeecove by si nesmeli navzajem hulit bambitky...
      Nehlede na to,ze by k temto uchylarnam vedli "sve" ratolesti...
      Jedinou vyjimku bych udal,kdyby se jednalo o cikansky poter,aby se dale nemnozil.
      • Viz zde:

        http://www.youtube.com/watch?v=C5UvMv9xwag

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit