Přejít na výpis diskuzí

Dienstbier: Klaus podpořil českou korupci svými výroky o špinavých penězích

11.6.2012 10:28
Lucie Hyblerová 26 příspěvků

Senátor a možný kandidát na prezidenta za ČSSD Jiří Dienstbier v nedělních Otázkách Václava Moravce naznačil, že na míře korupčního prostředí v naší zemi se podepsal i prezident Václav Klaus svým výrokem o čistých a špinavých penězích. Politici především z řad ODS mu však vzkazují, aby si nejdříve zametl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ať levák, nebo pravák, všichni mají plnou hubu keců, kdo jak co zmrvil, ale nikdo nepříjde s návrhem jak proti tomu bojovat. Sakra, za co si vás platím politici??? Za pomluvu???
  • Lid má strach zamest s tím dobytkem,co okrada nás a celou republiku,co rozdává majetek církvi,který není jejich a řeši jen malé korupčníky a velké miliardové hází pod stůl.Kde je ten národ z toku 1989,ten se nebal a letěli všichni.
 • Já věřím vrchnímu veliteli, jeho výroky po sametu, utáhnem si opasky a předhoníme Rakousko splněno, odrazíme se ode dna splněno, více Kožených a spol splněno, Pitr, Mrázek, Krejčíř a horda dalších, vše vyřeší neviditelná ruka trhu splněno, nemůžeme se mít čím dál lépe splněno, podepsal zákon o měďákách ulitých na akcie splněno, podepsal zákon o doživotní imunitě učedníků v parlamentu splněno a proto růžový ptactvo žádnou kritiku je to náš nejlepší president všech dob a na věčné časy
 • "Zajíček" a elév v politice kritizuje člověka, kterému nemůže ani vstoupit do jeho šlepějí. Jeho ego je tak velké, že sahá až do socilistického nebe. Socialistům to zřejmě nevadí. Ukazuje to především na hodnoty, které hledají u svých politiků. Jenom to, že je korupcemi
  " neposkvrněný" ještě neznamená, že je tím vyvoleným. Takových v národu je mnohem více, i daleko lepších než je on. Ale co, dere se na místo zlého muže po Rathovi, tak mu to dopřejme. Čeká jej stejný pád, jako Ratha. A konce takových lidi jsou jenom správné.
 • No comment. Je to sociální domu kRath. Ten určitě začal krást až když mu to Klaus poradil
 • A proto budeme volit KSČM jedinou volitelnou stranu !!!
 • Klausův největší vlastizrádný zločin je ten,že prosadil prodej veškerého státního majetku,které generace budovaly, cizincům.A to ještě tento hloupý národ jej zvolil prezidentem.Stejně jako před ním prolhance Havla.Za tu troubovitost,čeká národ bída i budoucí generace.Mladé generaci nezbyde,než prosadit výplatu spravedlivých a zasloužených důchodů.Všem důchodcům,kteří se na instalaci kapitalistického svinčíku podíleli,je třeba začít vyplácet důchod,jedině na holý zadek bejkovcem.Ušetřené stovky miliard korun použít na splácení nasekaných dluhů.
  • Nech si to na schůzi židobolševiků, soudruhu.
 • Má pravdu. Klaus jako zakladatel tunelářství má toho na svědomí mnohem víc
 • už tvůj židozednářskej fotr tady kradl a tuneloval s láskem a ty budeš zmmrde něco kázat o korupci,to je kuurva drzost
 • Já myslím, že kdyby Klaus podpořil Dienstbiera a ne Zemana, mluvil by jinak
  • Zeman není o moc lepší než Klaus, vzpomeňme na opičí smlouvu, to byla křivárna non plus ultra. A Klaus se zjevně vzhlédl v ruské Putino-Medvědo-kracii a myslí si, že ožrala Zeman by by dobrý "na střídačku". Ti dva opičáci by se shodli.
   • zase jste pohromadě vy dva blbci ? Vlk a Petr, vaše cancy jsou úplně zcestné, nemáte o věci ani páru, oslíci :-)))
   • No je vidět, že je zde spousta lidí, kteří ještě ČSSD i po těch podrazech věří. To je hnus velebnosti *11* Hlavně by mě zajímalo, kde se vyskytla tahle nula jako je tenhle plevel JD
 • Nevím, jestli má Dienstbier před svým prahem zameteno. Ale má pravdu, že Klaus je přímo vzorem bezcharakterního jedince, který pohrdá lidmi, morálkou, právem: "tlustá čára za minulostí" (aby se nemohlo vrátit to co bylo uloupeno), "útěk před právníky" (aby si soudruzi mohli uloupený majetek rozprivatizovat dřív než se pro to vytvoří právní pravidla), "zhasínání" (aby se nevidělo kdo, co a jak privatizuje), "ustanovení o lidských právech nepatří do ústavy, tím by se ústava zaplevelila", "kéž bychom měli více Kožených", opiči smlouva se Zemanem, protičeské a protievropské výroky a snahy v zájmu Kremlu, pomlouvání vlastní země ve světě, a nakonec krádež chilského pera... a po tom všem se ten gauner ani trochu nestydí a ukazuje se před světem. Ale na každou s*i se vaří voda.
  • Klaus,ubohost sama a nejhorší president za existence statu,myslím i toho společného se Slováky.Ten ještě těch přehmatů udělá,než jej zavřou pro vlastizrádu společně s vladními činiteli a koaličními partnéry.
  • Souhlasím s Vámi, bohužel zapomněl jste dodat, že člověk jeho typu se nestydí být zabořen v rusáckém zadku tak, jako náš hradní. To je snad jeden z dalších důvodů, proč tlačí Zemana na hrad, proto aby ochránil, co si nakradli a také proto, aby to, co on prezentuje jako ochranu českých zájmů se dostalo pod správnou kuratelu, pod rusáckou.
   Pokud někdo mapuje cestu hradního na hrad, milníky jeho cesty jsou všechny potřísněné špinavostmi nejhoršího druhu (což dokazují jeho milosti). Jediná věta stačila - Odposlechy nás všechny poškozují - což byla reakce, že hradní respektuje varování svých mafiánských kolegů.
   Dej Bůh aby skončila éra mafiánské klausovy demokracie a přišla evropská kulturní demokracie bez podobných zrůd
  • Jenomže ta voda se nějak nechce a nechce uvařit. Typuji to, že dříve než ta lidská spravedlnost, tak pro něj přijde zubatá *16*
   • voda by se vařila,ale není tak veliký kotel,aby se tam vešli ti na kterou se vaří.Chtěl jsem to napsat jedním slovem,ale prý je vulgární.
   • Ani on to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak. Ale než se za vším zavře voda, tak je každý konfrontován se svým životem, dobrými a špatnými skutky. A je otázkou, jestli se ta voda opravdu zcela zavře. Stačí si přečíst něco od MUDr. Moodyho a další badatelů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit