Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dinsbier je stejný gauner jako jeho táta.Oblbuje národ podružnými problémy,ale ten hlavní a to je rázné zastavení dalšího zadlužování Česka a začít svižně splácet starými lumpy nasekané dluhy ,tak to řešit neumí.Je to gauner zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírnš.Škoda,že už se jeho táta také takového zaslouženího trestu nedočká.
  • Dobrá práce, soudruzi! /ironie/
  • Tenhle trojskej kun s americkym obcanstvim je pro nasi vladu hotovym pozehnanim. Kdo to volil?
  • Pravo na bydleni,by se vubec nemelo resit,lide nepatri na ulici,meli by mit dustojne podminky k ziti,i tedy kde bydlet,o co se driv starali komousi,i aby bylo vic lip v zemi lidem...Dite do skolky slo driv povinne,alespon na rok,nez jde do skoly,nebot to byla priprava na skolu a aby si zvyklo i na kolektiv...Mesic skolky,na cely den i se snidani,obedem,svacinou...,ruzne kulturni akce,sportovni byly a ne drahe,co je nyni...,Akce byly levnejsi a organizace doplaceli rodicum na deti kc,byly besidky,vystoupeni deti...Pred spanim po obede,ucitelka detem cetla pohadku.Chodila jsem rada do skolky i skolou povinna,na cas,si hrat s detmi,z kulicek delat obrazky me bavilo a houpani na lavici venku,i pomahat,Nebo ke kamosce do tridy,kdy me skola skoncila a oni meli kresleni,kreslila jsem si s nimi.Ucitelky byli fajn,rada na dobu vzpominam,co jsme jezdili do divadla,plavat,na tabory,kdy jsme v 9 tride,tridni tykali a schazime se na srazech s ni stale...Dnes je vse o penezich,zazitku malo...
  • Nulabier chce zas být vidět.Tady típek už neví jak na sebe upozornit.Všem je v práci i na veřejnosti pro srandu.Prostě pan nikdo by chtěl být moc moc pan někdo.Ale hochu to už se těžko podaří.Předvedl jsi několik kotrmelců.A tak ti skončila pohádka o Hloupem Jirkovi.Jo taťka to byl jiná třída.
  • "Svoboda a rovnost každého člověka..."
    On neví, že jistí - příčí se mi psát o nich jako o lidech - jsou si rovnější a znají jen svá práva?
    A posílení práv ombudsmanky, tj, důry šabatové, je idiotský nápad.
  • božíčko on je roztomilej,a kde ty školky vezme?a co progream pro nezaměstnaný,třeba jako v juesej za velký krize,tam stavěli cesty a přehrady,dělníci bydleli na stavbě ve stanech,dostali montérky + boty a mzdu,jedno jídlo děnně a mzdu 1 dolar/den,my bychom mohli konečně začít kopat ten kanál....
    • To je hlava a jaký je to stavitel Temelína. Je to borec,kdyby nebyl amík, tak ho povu na grilování.
    • a nebo jít na práci do ruska,četl jsem skvělou knihu,jak rusové za krize chtěli naverbovat 6000 techniků a inženýrů a do ruska abylo z toho 120-130 000 lidí,kteři se tam nahrnuli a rusové nevěděli co s nima,oni se jim rozběhli po rusku a oni je lovili,jeden horník se nechal zatlouct na lodi do bedny i s kahanem a sbíječkou,jako že si veze vlastní vercajk,rusové v přístavu otevřeli bednu a byli z něho na mrtvici,nejlepší byj příběh jak 12 holičů z chicaga napochodovalo na lubjanku do sídla nkvd,že tam chtějí stříhat a holit......tak je šoupli na kolymy kutat zlato!
  • Sam moc dobre vi, ze jsou to navrhy na ktere je potreba hodne financi a ty na zakladni potreby, nas obycejnych lidi, nejsou...Jo takhle kdyby chtel finance na nejakou nesmyslnou, predrazenou stavbu, to by byla jina...
  • On si dela legraci ,co chce zavest,to uz bylo a fungovalo k plne spojenosti vsech rodicu.
    Ministr Oprasuje stara fakta ,ale neni sam ,kdo objevuje Ameriku.Kdy prijdou na radu Porodni baby,povinne lekarske prohlidky skolaku,tvrde tresty pro zlocince a atd.?Vypada to tak ,ze kdyz se nudi ,prohledavaji archivy.S jednim stale otali ;pravo na PRACI a tak vysoky plat ,aby pracujici nebyl ZEBRAK.
  • Zajistit rovný přístup ke vzdělání? Cožpak na to u nás už dávno nemáme zákon? Uniklo mi něco? Vymýšlet dávno vymyšlené, musí být děsně náročné. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit