Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi matkomrd a zloděj nicků
  • Co ten šašek chce? Jsem zvedav kdo po Kalouskovi bude dělat ministra?
  • Možná by to chtělo tak na dva měsíce pustit nazpět totalitní režimy z minulého století. Hitler se Stalinem by postříleli všechny flákače a darmožrouty co nikdy nic nedělali a dělat ani nebudou, a komunisti by pozavírali těch pár tisíc zbylých příživníků do uranových dolů. My poctivě pracující bychom potom demokraticky zvolili nový parlament, měli bychom mnohem menší daně a nemuseli bychom se na netu dívat na tuhle patolízalskou opici, která pro tenhle stát nikdy nic neudělala, jak se třese na prezidentský plat. Je mi z něj na blití stejně, jako by bylo jeho Otci
  • Tou sprostotou mi to začíná připomínat parlamentní listy, loučím se!
  • správně NULO,bingo !!
  • Ty podprůměrně inteligentního voliče kapitalistické strany, kterou sponzoruje za komentáře Janoušek.
  • Pičto cikánská tys taky asi obcoval s matkou,že?Je to vidět a u černých hub je to něco jako folklor...Byls první,nebo tě bráchové s dědou předběhli?? he he
  • Máš slovník a rozum nadprůměrně inteligentního komunisty!
  • jan-je vidět,ty dementee,že tě fotr znásilnoval do prdeele a matka se na to dívala,jinak by z tebe nemohl vyrůst takovýto tupý zblitek.Mazej k zrcadlu a flákni si po tom tupým ryypáku a hned !
  • opět jsi tu matkomrde ??
  • Jinak při smyslech,když bleješ směsici nesmyslů? Srovnej si události v makovici a pak piš. Dienstbier je můj kandidát na prezidenta. Jediný ze všech slušnej. Nechci žádný bejvalý bolševiky z KSČ, kdyby režim nepadl, byli by v KSC dál a dělali kariéru. Nevěřím Fišerovi, Zemanovi ani Dlouhýmu. Ženské jsou nuly. Jedna je havlistka, druhá opruz a třetí mouchy vemte si mě. *4*
  • ... to tupá Máša :))))
  • ty ani nevíš, který vymetač popelnic byl tvůj otec, chudáku
  • Bolševický zmrde, mluíš -li o hovnech mezi lidmi vem se do své rudé držky především takové zkurvy potomky a zločince jako jsou filip, zaorálek, sobotka, grebeníček, atd. Tito nmacisticko-komunstičtí pedofilně buzerantský zhovadilí vrazi jsou míň než lidský výkal.
  • Škoda že nekandiduje Bursík za Zelené, to by bylo po problémech!
  • od komunistů papá Dienstbiera nevyhodili, sekl s knížkou sám po 1968, na rozdíl od jiných
    ( např. Fischer nebo rodiče Nečase a jiných) Do KSČ po válce vstupovali lidé s ideály i kariéristi. Idealisté jsou tam dodnes, kariéristi jsou hlavně v ODS.
  • Je víc jak jasné že Kalousek s Nečasem jsou takoví prašivci že určitě něco vymyslí jak se zbavit kandidátů které by nezvládli z kterých mají strach.Jsou to hajzlové kteří se nezastaví před žádnou špínou jsou všeho schopni Je potřeba aby se lid vzpamatoval a vyházel je od koryt ,nenažrané prasata.!!!!!
  • jeho fotr byl zloděj a podvodník,jako celá garnitůra kolem něj.Je to hajzzl,stejně jako jeho otec,který umožnil (při své aktivní účasti) židozednářským hordám,aby rozkradli tuto zemi-všechno je to z jedné líhně-Dienstbier ml i st,Pithart,Zieleniec,Fischer,Vondra,Langer atd atd a samozřejmě v čele se Satanem Láskem Havlem....tato sběř je schopna nás ještě více zaprodat sionistům a pak se nedivmě,až se začnou v našich městech odpalovat sebevražední atentátníci...Jen si vzpomente,jaký byl jeho fotr vášnívý zastánce bombardování Jugoslávie,kolik milirad se věnovalo sionistům v Izraeli atad atd...
  • Tak já zase vidím tebe: jsi velké guvno! Čím větší, tím víc smrdí.
  • Kandidát p.Dienstbier stále více získává na lesku.Asi to již začalo vadit práskané ,vládní pravici.Tak co kdybychom zkomplikovali přímé,presidentské volby?Pravice na nepřímé má dost dlouhé prsty i dostatek igelitek plných peněz,ale na přímou volbu jich mají setsakramentsky málo.Tak je to štve,budou brzdit ze všech svých všivých sil.Začínám fandit výše jmenovanému kandidátovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit