Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jan Mládek známý z politiky pod přezdívkou "Velká kapsa" označuje spontánně od srdce živnostníky za parazity. Když dostane ze všech stran pojeb, tak se omlouvá. Zřejmě tedy nejde o názor, ale o dojem. Vždyť ti parazité jsou také voliči, tak to Honzo v sobě zlom a omluv se. Je podivné, že ministrem financí se má stát člověk, proslavený jako óbr zloděj Velká kapsa. Je s podivem, že současnou politickou garnituru včetně sebe za parazity nepovažuje.
 • Doporučuji Vám přečíst rozbor včerejšího sjezdu diletanských soudruhů http://skutecnosti.cz/socialisticky-sjezd-diletantskych-soudruhu-musi-obcany-probudit/
 • Vadíš jim kryple, protože jsi to samé. Měl by jsi se zastřelit imbecile prospěchářskej.
 • Služební pívo netlačí tě náhodou svatozář ?
 • Když se po údajné revoluci političtí lumpové drali k moci,tak oblbovali demokracií a svobodou projevu.Nyní už na internetu tvrdě cenzurují.Hlavně jim vadí pravda.A ta je,že už dotlačili tuto zemi na pokraj státního bankrotu.pokud je národ včas nevypráská od koryt,tak budoucnost Čechů bude taková,že nejprve vládnoucí lumpové darují Němcům,s velkými omluvami ,Sudety.Pak naši věřitelé řeknou Čechům,co se tu ještě rozvalují,když jim zde nic nepatří.Zbytek území,které po více tisíciletí patřilo Čechům,odkoupí,za naše dluhy Židé.Protože pro ty je ve stávajícím státě Izrael stále více nebezpečno.Tam pak přesunou Čechy,aby je Arabové vymlátili místo Židů a tak se zase dostali ke svým původním územím.Za to,že si Češi pustili ,na třiadvacet roků vládnout ty největší lumpy,se bude platit tvrdě.I církevní restituce je záměrný akt,jak urychlit cestu naší země do státního bankrotu.Aby pak vlastizrádci,jako je Nečas,Kalousek a Schwarzenberg,mohli shrábnout pořádný"vejvar" za rozparcelování a likvidaciČeska.
 • Potvrzeno: Novinářské spekulace o neprůhledném financování jsou nepravdivé!


  Věci veřejné byly v poslední době vystaveny nové sérii útoků na stranu jako celek i na její jednotlivé představitele. Investigativní pořady České televize a televize Nova se na základě toho snažily vzbudit dojem, že financování VV bylo neprůhledné. Městský soud v Praze ovšem rozhodnutím ze dne 14.2. 2013 zrušil usnesení Police ČR o zajištění finančních prostředků na bankovním účtu VV.

  V kampani proti nám bylo využito i to, že Věcem veřejným Policie ČR obstavila účet v souvislosti se současným vyšetřováním jednoho z bývalých sponzorů Věcí veřejných. „Šlo o nesmyslné konstrukce, pro jejichž dokazování neváhali reportéři použít zfalšované dokumenty“, říká Vít Bárta, předseda strany VV.
  „Že novinářské spekulace byly nepravdivé, dokazuje i rozhodnutí Městského soudu v Praze ze 14.2.2013, který vyhověl naší stížnosti a zrušil usnesení Policie ČR o zajištění finančních prostředků na našem bankovním účtu“, dodává Bárta a pokračuje s tím, že rozhodnutí Městského soudu VV samozřejmě vítají.

  Současně jsme podali jsme stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání na pořad televize Nova „Na vlastní oči“. „Bráníme se tak snaze reportéra Kroupy využívat tento pořad k šíření naprosto nepravdivých informací o Věcech veřejných s pomocí zfalšovaných dokumentů, přestože si mohl ověřit, že jde o podvrh“, komentuje situaci na tiskové konferenci Petra Quittová.
 • Pokud vadíš v politice těm,kterým jde jenom o peníze,tak v politice vadíš skoro všem,bez ohledu na politickou příslušnost.Za třiadvacet roků budování kapitalistického svinčíku,je to tam samý darebák.
 • zvláštní je, že, jak jsem výjimečně sledovala VM, pravdoláskovému svazákovi jde o peníze, zdá se , AŽ V PRVNÍ ŘADĚ, BYL DOCELA SRANDOVNÍ, KDYŽ KECAL A KECAL A KECAL...
  pamatujete si ještě vystupování bývalých svazáků?? Byl v tom nějaký rozdíl???
  • Nevím vůbec co jsi chtěla říci těmi svými bláboly s hrozným pravopisem,takovým lidem by vůbec neměli dovolit psát.Ostuda našeho českého jazyka.
   • Tak se nečil!
    Má asi tak tři promile! *1*
 • Ale já bych se tomuto důvodu vůbec nedodivil, ale je to jeden důvod z mnoha!
 • Tak jdi do řiti a neopruzuj *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit