Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A teď z jinéhou soudku: Jak pan bývalý premiér Nečas si představuje měsíční plat v ČR a proč se nazasadil, aby pracující lid bral stejnýplat ,který nyní požaduje: (převzato z inrenetu), .... jeho příjmy v novém zaměstnání mu totiž podle zjištění Práva nemohou pokrýt ani nutné finanční náklady spojené s jeho rozvodem. Ty se pohybují v řádu desítek tisíc korun měsíčně, a i proto někdejší předseda vlády nedávno prohlásil, že hledá práci s odpovídajícím měsíčním příjmem, tedy kolem 150 tisíc korun. To se mu ale zjevně nepovedlo.
    • Jo, také jsem to četl na "Novinkách". Zajímavé, že když jako premiér snižoval lidem dávky, a důchodcům valorizace, tak se nikoho neptal, jak s tím nižším příjmem vyjde. A také jedna káča od Topkařů vytrubovala, jak si důchodci zvyknou...Plat 150 tisíc pro takového blba ??? Není důvod, ale může si poslat Janičku s kabeličkou do Perlovky ... ať přivydělá na milovaného manžílka, sám do ní nacpal každý měsíc 300 litrů navrch k platu, tak by mu mohla nyní pomoci ona. Otázka ale je, jestli jí stálé pracovnice v Perlovce mezi sebe přijmou... Ona sama jej přece "sbalila". Možná ráno přinese výdělek 501 korun a na otázku, kdo jí dal tu jednu korunu odpoví "Skoro každej" ( vtip Ivana Mládka ), ale pochybuji, že by měla takový úspěch - no za korunu by se pár bezdomovců asi našlo...
  • Zv láštní je, že většině nedochází, že Dienstbier má za úkol ČSSD rozb ít zrovna tak jako TOPka zlikvidlovala ODS. Vždyť Dioenstbier je dávný rodinný pšítel Schwarzenberga... chlubil se s tím v TV. A CO DĚLALA TOPKa s Kalouskem CELOU DOBU ??? Top Vám už vypadlo z paměti??? trulantové...Dienstbier je jako Kalousek... mají to Švarcnbergovi hošánci z Bidklergergu pěkně rozdělené... Jo a zvláštní je, že partajní disciplína ODSTO nikomu nevadila a včil to vadí???? Nevidíte si ani na špičku nosu a všechno mu věříte......
  • Á Hašek a spol se bojí kroužkování? Nebo jak tomu mám rozumět? Nedá se svítit opět se mi líbí jak se pan Dienstbier zachoval!!!
  • Přesně volím taky Okamuru.
    • Okamura je další VV to si pomůžeš v dnešní situaci existuje jediné správné rozhodnutí a to je volba KSČM.
  • Už aby šli pryč od koryta a přišli nový jako třeba Okamura
    • Sakra, dej pokoj, tady se cpe do vlády Rakušák Šláfenberg, Japonec Okamura, Slovák Babiš... to budeme mít namísto vlády nějakou "cizineckou legii" ???
    • ... máš slabší pravopis, tak na toto nejspíš nemáš :)))
  • Radim Král z ČSSD Kladno mi otevřel oči.ČSSD už nikdy v životě volit nebudu,protože to je banda lumpů stejných jako je on.
  • ČSSD je strana stejných lumpů,jako celá pravice.To by měl konečně obyčejný český blb pochopit..Z levice má ČSSD jen firmu.Levicoví byli komunisté.Ti dokázali čtyřicet roků hospodařit bez zadlužování této země.To je levicová politika a ne bezhlavě zadlužovat zemi,jako dělala ČSSD a pravicoví lumpové.Oblbovali národ budoucím kapitalistickým rájem a na to konto bezhlavě zadlužovali tuto zemi.Z pohledu mladé generace,je to prostě obojí stejný politický dobytek.Tato země potřebuje takovou vládu,která začne okamžitě nasekané dluhy svižně splácet a to i za cenu,že to bude lumpy i hlupáky pořádně bolet.Druhá možnost je nechat lumpy vládnout a krást až do státního bankrotu.Pak čekat až Čechy,naši věřitelé,odlifrují do Izraele ,Arabům k vymlácení.Aby si pak mohli Němci a Židé Česko rozparcelovat.
    • ... jak může oberblb jako ty komendovat menší blby, mi hlava po žádném drinku nebere
      • Je vidět, že Gottwald těch syčáků zlikvidoval málo !!!
      • Protože jsi hloupý synku, takže, drž, mlč.
        • ).(
  • protože ví, že by šel od koryta....
  • Jen aby to dusno vydrželo do voleb
  • Totalitní strany jako jsou např. socani a ptáci, tak si z kamarádčovtu složí kandidátské listiny v pořadí jim vyhovujícím.

    Aby to nebylo demokratické, tak řvou, že kroužkovat ne, ne ,ne !!!

    Takže na závěr pouze to, že k demokracii jsme měli, máme a asi budeme mít ještě hodně daleko.

    Havel by dodal občanská společnost
    • ... neber si Havla do své primitivní tlamy, degene :)))
      • Nekecej, žalude, že i tys Tomisovi čadil bambuli či volizoval koláč na trenclích, i když ty *12* asi (určitě) jo, neřáde! *6*
        • ... chodíš jako všude pozdě, čuráč*u :)))
    • Jak se někdo může odvolávat na Havla? Já toho taky člověka vnímám pouze negativně.
      • Tebe vnímají všichni negativně, duševní mrzáku.
        • To seš tu s korektorem a pár dalšíma špinavcema z meziprstí jen ty, vokurko *12* ! *16*
          • ... myslíš, že si tvé debilárny někdo další přečtě, degene?
    • Víš lejno, co by dodal Havel, blbe!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit