Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Škoda, že takové poslance nemáme u nás…
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/170433-slovensky-europoslanec-v-nemecke-televizi-pustil-se-do-merkelove-a-moderator-jen-ziral-video/
 • Těžko ověřitelný blábol.
  U TOP 09 mi chybí slova Babiš a Zeman, takže je to celé jen účelové a zmanipulované
 • Ale největší zlodějna v ČR je zdravotní pojištění.
  Říká se že je solidární. Není. Kdo je zdráv tak platí každý měsíc za nic. Což je v tržním prostředí blbost. Já mám platit za něco. Jenže takto zdraví platí za nic a zisk z toho mají ti co jsou často nemocní, Takže to není žádná solidarita. Pouze jedni berou a druzí z toho společného koláče nemají nic.

  O volbách škoda mluvit. lump vedle lumpa,. Je jedno estli je tam Petr nebo Pavel. Kradou všichni. Všichni mají své kmotry za scénou. Slušný občan nemá koho volit a to je nejhorší.
  • Všichni nekradou. Babiš přece dostává dotace *14*
  • bezregistrace
   no co kdyby si zvolil dobrovolný odchod něco jako vysmahni kloako
 • KSČM a jiné pidistrany jsou zcela zbytečné. Hlas je pro ně je hlas hozený do koše. Ve vládě nikdy nebudou a jen si čtyři roky za královské peníze válejí pupky v opozici.
  Jen klamou veřejnost.

  Mladí komunisté blouzní o revoluci. Proč by starci z KSČM chtěly revoluci? Ti se mají dobře . Platově patří mezi buržoazii Znárodnění? To by musely soudruzi znárodnit samy sebe a jejich převlečené bratry z KSČ. Ti podnikají hrabou a kradou. Ti mají miliony.
  Běžný občan má jen malé platy a půjčky. Toho by se znárodnění nedotklo.

  doba komunistů je dávno pryč. Socanské ideály ČSSD jsou stejně praštěné. Byty pro nemakačenka na dávkách. Školní obědy pro děti asociálů. Vše placené státem. Proč? Proč má mít nemakačenko na dávkách stejný životní standart jako pracující který si to musí hradit sám. Prostě rovnost mezi lidma ( dotovaná státem) je utopie a je hlavně nespravedlivá.
  • Chcete odpověď logickou, nebo sociálně demokratickou?
   Sociální demokracie by vám řekla, že je vaší povinností rozdělit se o blahobyt, který se vám podařilo dosáhnout tím co Vás baví (hákovat ve fabrice), rozdělit se s těmi kdo to štěstí (že by je bavilo hákovat ve fabrice) neměli.

   Logická je sociální demokrací označovaná za rasismus, elitářství a pod.... takže logika stejně bude dříve nebo později prohlášena za zakázanou.... jako se to děje i ve vědě, která už je za rasistickou označována.
   • Máte bohužel pravdu. Kdo nemaká má se mít hůř než pracující. Socani však toto převrátily v opak. Kdo nemaká má často větší dávky než pracující plat.
    Cikáni a bohužel už i běloši si nadělají děcka a státe dej. Nic. Když nemám na rodinu tak si jí neudělám. Nebo ať si vezmou půjčky jako mladí pracující lidé.
    a do toho přicházejí muslimáci kteří nemají pět šest harantů jako cikáni ale dest a víc. Ti sociální systém v EU zcela zruinují a navíc to vyvolá vztek protože budou mít větší peníze než ten co maká.

    Vlády a sociální vyžírky ničí střední střídu. Ty hlupáky co pracují, tvoří a platí daně. Až jí zloději z vrchu a zezdola zničí tak jim zlaté časy skončí. Protože nebudou mít koho okrádat. Pěkný den.
    • Politici nebudou ti kdo ponese následky politiky. Ti "zespoda" tedy ti co nic nedělali nemají co ztratit (dals dals.. nedáš nedáš)... jediný kdo spláče nad výsledkem je ten co makal s klapkama na očích a myslel že se ho to netýká.

     Je to asi tak, že vy budete mít krávu (abych přímo pracovníka neoznačil za dojnou krávu :) ) ... ta dává mléko... vy krávu živíte, pečujete o ní, dojíte jí... příjde politik a řekne dejte mi 2/3 mléka, protože jsem zvolený zástupce... vy dáte.
     Třetinu vypije sám, třetinu dá "nepracujícímu"... oba si svůj podíl vypijou.
     Vám zbyde třetina a z té trochu upijete, zbytek prodáte aby jste měl na nákup sena, kartáčů, kolečka a podobně... no a pěkně jednu korunku si uložíte (jako spoření.... protože jednou se to bude hodit).

     Za 20 let máte naspoříno mnoho peněz... jenže nestabilita trhu zapříčinila, že o půlku jste přišel při akciové krizi a hodnota té zbylé je asi na koupi jednoho litru čerstvého mléka.

     Naštěstí se ukázalo, že politik protože nebyl tak chytrý jako vy a nemakal teď nemá na litr mléka... nepracující taky nemá na litr mléka ... nicméně si stoupnete vedle nich a jdete s politikem pro mléko k někomu kdo ještě krávu má a zrovna ji podojil ..... (ale vy si za ty roky práce můžete říct.... kdybych chtěl! můžu si koupit litr mléka navíc a napiju se lépe než politik a nepracující :D)
     pokračováni:
     • Chvilku Vás ta představa uspokojuje.... když najednou si všimnete, že politik vzal dalšího hladového a jde s ním k dalšímu majiteli krávy... pak s dalším k dalšímu pak k dalšímu ....
      na konci dne vidíte politika, jak vypil 1 dávku mléka a dalších 20 si uložil na spoření ... ehm... uložil na spoření není správný termín...

      on je odevzdal za dluhopisy do "státní pokladny"... protože rozdávání mléka je ztrátové a tak stát vyměňuje mléko za dluhopisy... a takový dluhopis "20 dávek mléka" se po funkčním období 4 roky dá postupně vybírat (má mléko na 80 let(20 dávek x 4 roky) tedy pokud to nevymění za něco lepšího)...

      (doufám že chápete, proč ten fiktivní stát vydává dluhopisy na mléko.... protože musí vyplácet dluhopisy vzniklé investicemi politiků v dřívějších obdobích (tenhle náš politik bude dalších X let požadovat splácení mléka ... a na to si bude stát pujčovat od ... :) )

      Teď se rozhlídnete a vidíte ty dřívější politiky jak jsou "za mlékem" ... ten chudý co nepracoval je pořád chudý co nepracuje... vy jste kupodivu taky ten chudý... ale jestli chcete můžete jít pracovat na výrobě mléka :D

      Že to zní tak, že každému dojde, že práce se nevyplatí?... Nebojte nedojde... hodně pracujících si myslí, že prací si člověk vydělá a bude se mít lépe někdy v budoucnu než nepracující... a politici mu tohle klidně slíbí... proč ne, oni se lépe mít budou, proč by nemohli pracující, když se budou snažit a vyrábět dost mléka, můžou se mít dobře :)
      • Sory bijče... fakt to kratší nešlo... ale tak zase když to nečteš, tak aspoň ušetříš čas ;)
 • Nevím, co je na všech těch kritizovaných výrazech zlého či špatného, zvláště pokud ukazují pravdu. Ono - vrah může být slušný, když vám milými slovy oznamuje že vás musí jemně a slušně zapíchnout. Ona slušnost není vždy to nejlepší. Nejdůležitější jsou vždy činy a jejich důsledky. Což pochopitelně platí i pro ony komunisty, stejně jako pro všechny ostatní.....
 • Pane Břečťane nenávist je krédo té vaší organizace. Analýzá dává výsledky podle množství a použitých vstupů. Co se týká komoušů, tak v těch vašich pisálských štvavých médiích jsem jich moc neviděl a ani neslyšel. Bylo v nich vidět a slyšet většinou štvaní ANO proti ČSSD. ODS, TOP proti všem ostatním . A strach všech z KSČM. Prostě kimunisti můžou za všechno. Mohou za počesí, přemnožení mravenců, za vyšší nemocnost cikánů, za zločince z Diag Hummans, za rozkrádání státu Burešem atd. Pokud se týká voleb tak u těch senátních není alternativa než zrušení senátu. Lidi volte uvážlivě, budou zástupiči rozhodovat o vás bez vás jako dosud???.
  • Nejen za to co jste zde jmenoval ale i za miliony mrtvých které mají komunisti na triku soudruhu Quo vad *12* *12* *12*

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Sov%C4%9Btsk%C3%A9_v%C3%A1le%C4%8Dn%C3%A9_zlo%C4%8Diny
   • Jo. Ale o milionech pouze Vietnamců zabitých v rámci oné "slušné demokracie" jaksi nemluvíte. O ostatních ani nemluvě...
 • a kteří komunisté? Ti z ČSSD, TOP09, ODS nebo KDU?
 • Komanči či jejich děcka?..no, ale kteří ? oni jsou totiž ti všichni soudruzi tak nějak..rozlezlí ve všech stranách., napříč politickým i společenským spektrem a to doslova..v zájmu "vyváženosti a politické korektnosti" ve firmě Slibotechna s.r.o..,kde ředitelství firmy je posl. sněmovna s.r.o. a prvním zájmem ihned po volbách je, aby si co nejdříve zajistili další příjmy i vliv pro sebe a své známé..Slova volič, občan, důchodci, mladí s rodinami, sociálně potřební, uděláme, vše bude brzy atd...jsou jen takové, profláklé alibi, pro dělný lid a naivní masy
  • Oni to nejsou potomci komančů, ale těch, co byli pouze prospěchářsky u komančů. A rychle se dokázali otřepat a přelézt jinam.....
 • všichni najdete ruské kanály, USA zaútočila na Rusko balistickýma raketama
 • Ksč, to ještě existuje? Neviděl jsem žádnou větší reklamu na volby od nich. Zato ostatní se předvádějí nemožnými , nesplnitelnými a nic neřešícími hesly a sliby. Zase jako vždy. Před volbami slíbíme a po volbách nesplníme. Potřebují jen občany "ovce" aby je zvolili a pak na ně kašlou jako vždy !!! Osobně nevěřím žádné straně, jsou to jen lháři a podvodníci.
  • Probuď se soudruhu dnes máme KSČM ne KSČ , i ti dnešní slibují ale rozhodně ne ráj na zemi jak to slibovali komunisti u nás po 40 let a v rusku skoro sto let a nula od nuly pošla.Kdo nejvíc ovcí potřeboval byli zase komunisti kterým nebylo trapné přijít se škatulí k umírajícím lide odporné komunistické *12* *12* *12*
   • Vážený soudruhu, sice jsem neměl soudruhy rád, neb jsem miloval ameriku. Jenže jsem prozřel. O samostatný stát, který vznikl v roce 1918 usilovali naši předci několik staletí. Teď se musí otáčet v hrobě když češi, to co se vydobilo za stovky let dokázali rozkrást a rozprodat za pár let. Na rusy se nadává a Ti co nás několikrát zradili se dnes oslavují a plácají po ramenou. Osobně nikdy nezapomenu západu, že nás zradil kvůli svému prospěchu. Zabil dvě mouchy jednou ranou. Mysleli si, že si tím zajistí svůj prospěch a zbaví se konkurence v podobě rozvíjejícího se hospodářství a průmyslu. To co potřeboval západ v roce 1989, bylo jen získání nových odběratelů jejich zboží a likvidaci konkurence. To se jim povedlo. Udělali z nás jen jejich poskoky a vlastní občané jim pomohli v likvidaci konkurence. Žádná revoluce zde nebyla, pouze předání moci, vše bylo dohodnuto již v roce 1985. Jen se čekalo na vhodnou příležitost k nastavení lsti pro obyčejné občany. Proto se vymyslela smrt demonstranta a lidi na to skočily. To co se pak prolhalo k moci, pak zničilo naši vlast a to, o co se naši předci snažily dlouhé roky. Nic víc, nic míň, Vážený soudruhu. *3* Komouši sice nabyli nějací svatouškové. Kapitalisti nejsou také žádní lidumilové. Dnes se poctivost a čest nenosí. Místo toho zde vládne podrazáctví, faleš, podvody a navrch mají grázlové a podplacené sou.... atd. Hezký nastávající víkend. *3* *3*
   • ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit