Přejít na výpis diskuzí

Diktátor a vrah Asad odmítá odejít ze Sýrie

8.11.2012 15:06
14 příspěvků

Syrský prezident Bašár Asad nehodlá opustit Sýrii. Chci tam žít a zemřít, řekl Asad ruské televizi. Zároveň upozornil, že zahraniční intervence do Sýrie by měla "dopady v celém světě".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Je to jakub Konečnik. leze jim do zad..
 • Řádně zvolený prezident Assad nemíní ustoupit zahraničním vrahům. Tak je to.
 • Jaký diktátor a vrah ? Je to zvolený prezident Sýrie. To je tedy zase novinářská žumpa
  • Asa je asi tak zvolený prezident jako ten, který byl v roce 2003 a 2008 zvolen
   komunistickýmíi hlasy a posazen na Hrad v Praze, Jóset!
   A navíc: jeden ministr nejmenované země, s koňjským ksichtem, vyhrožuje
   světu, ať se svět neopováží ubližovat oční mu chirurgovi v Damašku!
   Král Lávra má dlouhé uši a může o ně přijít!
 • za to, kdyby současný president a vláda odešla do pryč, třeba i do pr de le!

  Bohužel pro nás, oni neodejdou dokud je nevykopeme od koryt ven! *12* *12* *12*
 • ten titulek je hnusni a ne ma s zurnalistikou nic spolecneho mel by ten redaktor sydet.Asad je narodni hrdina bojuje proti ozbrojenim tererostockym skupinam v Syrii
 • Někteří "novináři" jsou neskuteční ignoranti jejichž názory hraničí se zhovadilizmem a kreténstvím.
 • Angličani jsou bezpáteřní verbež!!
 • Jakube Konečný, jak si taková kreatura, jako jsi ty, dovolí nazvat zákonného prezidenta Sýrie, který brání svou vlast, před bandami najatých vrahů a lupičů, diktátorem a vrahem?
  Co si to vůbec, ty novinářský prostitute dovoluješ? Vy novináři, jste stejně zhovadilí, jako banditi, kteří napadli s podporou NATO a USA , Irák, Libyi, Sýrii, chystají se na Irán.
  Takové svině, jako jsi ty, bychom měli věšet po lucernách, jste svoloč.
  • Hodně silný ale pravdivý.
 • Proboha ,jak jste přišli na diktátora a vraha ?? Ten člověk byl řádně zvolen a brání stát proti žoldnéřům z celého světa ,kteří vraždí za peníze Saudské Arabie a Kataru pro zájmy USA ! To nevíte o atentátech a dalších vraždách ,kterých se tito "vzbouřenci" dopouští ?!
 • Asád je zákonný prezident Syrie, zvolený většinou národa. Brání Syrii proti povstalé menšině co nevyhrála volby a kterou využily Syrii nepřátelské země a proti mohutné zahraniční intervenci žoldáků a všemožné ozbrojené za tím účelem zvlášť cizími zeměmi cvičené "zběře" - zabijáků Ten Cameron by měl být zticha a zahrabat se do písku. Nová studie zjistila, že u různých časů Britové napadli téměř 90 procent zemí po celém světě. Analýza historie ukazuje, že z téměř 200 zemích na světě je pouze 22 zemí, které ještě nikdy nezažil invazi Britů. Mezi tuto vybranou skupinu národů co nezažili invazi Britů jsou daleké- destinace, jako je Guatemala, Tádžikistán a Marshallovy ostrovy, jakož i některé mírně blíže k Británii, jako Lucembursko. Britské jednotky prolévaly mnoho cizí lidské krve, dělaly války, mnohé rozpoutaly, zabíjeli obyvatele cizích států a když se ty země bránily tak zabíjeli jejich vojáky obránce. Tyjí a bohatnou z obchodu z opia a narkotik, jenom v Britanie je nechtějí mít taková svinstav, jinde jo , aby měli zisk. Britové jsou historicky útočníci. Takže Cameron "šadab" a " belt up". Britské impérium je základním pilířem liberalismu, od dávné historie až po dnešek nikdy neváhalo podněcovat války v dalekých i blízkých zemích - vše v zájmu Anglie-Británie. Píše o tom anglický autor v knize All the Countries We've Ever Invaded: And the Few We Never Got Round To [Hardcover] (Author - Stuart Laycock ) Přeloženo název knihy "Všechny země do kterých jsme kdy vtrhli a také několik těch zemí, do kterých jsme se nedostali" A Cameron chce znovu vtrhávat po Libyi nyní do Syrie. Má to v krvi. Ovšem nic neroste do nebe. Byl to Stalin a jeho geopolitika a jeho vítězství, co proměnilo Britské Impérium, nad kterým slunce nezapadalo na pouhou Velkou Británii, ostrovní zemi, nad kterou slunce zapadá. To nedokázal nikdo předtím!!! Nyní už je dlouho po smrti Stalina, tak Britům a nejen jim otrnulo... Ale on se někdo objeví, kdo jim ukáže, kde chodí jejich slunce spát...
  • Nedávno Angličani přiznali ,že v koloniích umučili a zavraždili asi 50 milionů lidí !!
  • Naprostý souhlas !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit