Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... lidé bez špetky intelektu se vyznačují výdrží, něco jako tažné zvíře, viď BIJEC :)))
    ... ten primitiv si fakt myslí, že někdo čte projevy absolutního intelektuálního deliria
    • matkomrde *1* matkomrdnej
    • ... jsem nadšen, jak hravě jsem dohnal tu trosku k naprostému zoufalství, mohu pryč :)))
      • ale trvalo to.Vykopán zhanoben prasič stránek mizí.Zparchantělá matka svolává vyvrhnuté vybočence.Bude tradiční večeře smraďochů.
        • ... jsi neškodný zdecimovaný primitiv, bav mě dál svou neskutečnou tupostí, moulo :)))
          • primitiv, tupec, moula? Takže takto na tebe lidi přes den volají?Pěkně si je pamatuješ.To jsi se předvedl.A těď nám tady z chlíva napiš co podávala zparchantělá matka k večeři? Byly páchnoucí dobrotky?
            • ... nezáviď slovní zásobu intelektuála, ty primitivní kopáči namazaný zelenou :)))
  • Mně se líbí v diskuzích "bijec pitomečků" Avšak pokud by byl férový, musel by za ty své komentáře nejprve ubít sám sebe.
    • ... to poslední hnůj BIJEC ti zjevně vyhovuje, trotlíku, čau :)))
    • ... jsi neškodný, škoda slov, pitomečku :)))
      • zato TY jsi tady takové obecné prase.Slovem paranoidní prasič stránek.Zakomplexované mačo které nemá s kým kde promluvit.A tak se musí ukájet vypisováním nadávek které slýchá o sobě.
        • ... nečtu největšího primitiva, jenom jej chci ujistit, že mi jeho ubohost skvěle vyhovuje :)))
          • ale čuníku! Ty to tady hltáš! Protože celý den slyšíš jen nadávky.Tak je tady pečlivě opakuješ.Dnešní norma blbost ti už dochází.Mazej ke svojí zparchantělé matce.Sice smrdí, ale nenadává ti, co?
  • bezregistrace
    článek není úplný ... chybí odkaz na Zemana, Putina, a svatyni zbožňování Bruselský panteon
  • Burešovi poskoci jsou jak vydrážděné hejno čmeláků, to jen dokazuje diktátorské úsilí Burešovo
    • ... každý Burešův poskok si tebou kdykoli hravě vytře prd*l, pitomečku :)))
      • zatím si tady vytírám já s tebou.Dle libosti.A ty s tím nikdy nic neuděláš.A tak už to zůstane napořád.
        • ... nikdy se nenaučíš ani psát, jsi pro legraci, nulo, s tím nic nenaděláš, úděl primitiva :)))
          • na tebe lopato bohatě stačí.Mi se líbí do tebe chlíva jen tak kopat.Dlouho jsi tady nestrašil schůzkami prasiči.Bojim bojim.
  • Úroveň příspěvku, resp úroveň pana redaktora za komentář nebudu hodnotit, protože on je za to placen a je to jen takový služebníček. A co k paní "vážené" poslankyni? Snad jen to, že mi připadá jako ušlápnutá kravička, kterou stádo nechce.
    • Tomáš Chalupa ve službách Chalupa ve službách amerických imperialistů, kteří nám shazují
      americké brouky mandelinky, aby naše děti hladověly! Tak nám to líčil v 50. letech
      básník Ivan Skála, který taky mj. napsal, když si soudruzi pověsili Rudolfa Slánského:
      "Psovi psí smrt"! Předtím ho oslavoval v Rudém právu - Dnes takovou službu vykonávají
      pisálek Petr Žantovský i Ringo Čech, uslintaný pitel kořalky na Hradě!
    • Tomáš Chalupa ve službách Chalupa ve službách amerických imperialistů, kteří nám shazují
      americké brouky mandelinky, aby naše děti hladověly! Tak nám to líčil v 50. letech
      básník Ivan Skála, který taky mj. napsal, když si soudruzi pověsili Rudolfa Slánského:
      "Psovi psí smrt"! Předtím ho oslavoval v Rudém právu - Dnes takovou službu vykonávají
      pisálek Petr Žantovský i Ringo Čech, uslintaný pitel kořalky na Hradě!
    • ... nebudu tě hodnotit, pitomečku :)))
      • ale no tak.Od kdy chátra z chlívku hodnotí? Ty můžeš hodnotit maximálně svoji zparchantělou matku.Za to že vyblila takového zmetka.
        • ... nečtu debílka, jistě zase to samé, co také očekávat od zdegenerovaného póvlu :)))
          • ale chlíve ty už ztrácíš nervy. Není nad bezstarostný život v chlívku.Ty zparchantělá matka a hromady čerstvých výkalů.Krásný život prasete.
  • Odvážná! Má estébé v patách!
  • Tak jsem si paní poslechl v interview na čt a musím, bohužel, konstatovat: luxusní blbańa... Mimochodem, "vystudovala" UJAK! .. Bez komentáře... *6*
    • ... ty na jiné interview jako zde nemáš, vidláku, napiš, co všechno jsi vystudoval :)))
    • Díky soukmenovče.
      • Hlupáčku, nejsem ani příznivec, ba ani volič (ne)agenta.bureše... *3*
        • ... on také o takové omezence nemůže stát :)))
  • ... samozřejmě s póvlem o tom diskutovat nemám důvod, zoufalí pitomečkové :)))
  • ... je geniální, kolik primitivních hlupáků článek trotla rozžhavil do červena, paráda :)))
    • a tak to si fandíš.Přeci ty hnůj všech hnojů nikoho nežhavíš.Jsi nic.Prd.
      • ... dorazil absolutní primitiv, s úsměvem jdu užívat si civilizovaný život bez toho hňupa :)))
        • cha cha to se povedlo.Nervy v kyblíku tak mizí do chlíva za svojí zparchantělou matkou.To budou hody z žumpy,co?
  • ... Tomáš Chalupa je rozdrolenej dávno :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit