Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyto "ratingové agentury", které šikanují státy ve jménu vlasti, licencí atd..,nejsou v samotném principu, skutečně nic jiného, než tzv."neziskovky", se stejným parazitním a nátlakovým účelem mocných s cílem.. rozděluj a panuj..
  • On tomu někdo věří?
    • Ano, např. místní zloděj nicků Semjon, co tu smrdí nonstop.: )))
  • V ratingových společnostech pracují lidé bez cti a charakteru a většinou jsou to i zloději.
  • Ratingové společnosti jsou hlásnými troubami největších finančních žraloků, kteří se pohybují v temných vodách nadnárodního kapitálu. Ratingové společnosti sofistikovaně prosazují zhoubné zájmy největších finančních gaunerů. Kalousek, Nečas a spol. se tetelili blahem, když je ratingové společnosti chválily...A naši lidé padali na hubu....
  • Ta fotka s tou nasivkou:-D
    • já myslel,že jsou to kosmonati z NASA *3*
    • Komedianti
  • Tuhle jsem vedl na jiném serveru diskuzi o burzách, jak je to všechno nahrané a neexistuje možnost tam přijít a zbohatnout, protože i burzy mají své limity, které musí dodržovat a rychlé zbohatnutí na jedné straně, musí přinést ztrátu na straně druhé. Jeden horlivec se tam do mě neustále pouštěl, jak zná lidi z burzy a jak to mají všechno vymakané a oni vědí mnohem více, než my ostatní. Nakonec server tuto moji diskuzi bez sprostého slova nebo urážky nějaké menšiny zrušil. Poslední, co jsem napsal bylo, že když bude chtít skupinka pěti ze sta "nejbohatších" lidí ze sta zlikvidovat ekonomiku kteréhokoli státu menžího než 30 milionů obyvatel, tak to dokáže během jediného dne nebo týdne.
    Ratingové agentury nemají žádno odpovědnost, jsou to pouze spolky na udělování Oskarů. Jejich vlastníci se rekrutují z jedné světové menšiny a tato světová menšína také vlastní většinu bank světa. Proto mají banky za povinnost brát v úvahu údaje těchto ratingových společností. Jednají totiž všichni ve shodě a táhnou za jeden provaz, aby ovládali celý svět.
    Nepotřebujeme tu mít zahraniční banky, aby jejich zisky odplouvaly do zahraničí. Stejně tak nás zahraniční vlastníci nezachrání před krachem těchto bank, když budou krachovat. První, koho položí budou zahraniční dcerušky a my zaplatíme jejich neschopnost a zlodějinu.
    Státy komerční banky nepotřebují. Dnes je úroveň informační technologií na takové úrovni, že národní banky mohou vykonávat všechny operace bez komernčích bank.
    Pokud je náš stát schopen vést agendu důchodového a sociálnho zabezpečení s ženskými za přepážkami se střední ekonomickou, tak zvládnout pár bankomatů a přepážek v pobočkách není vůbec žádný problém.
    Bylo nám lépe asi tak od 40 miliard a úroky na půjčky 1%.
    • Naprostý souhlas, navíc pro zdravější rozvoj hospodářeství země je nezbytné dezintegrovat FŠECKY tyto nástroje na likvidaci ekonomik neamerických států .
    • Mi to připadá, že burza je v dnešní době jen kasíno pro skutečně bohaté, které si bere peníze od naivních snílků. Nějakou dobu Vás v malém nechává vyhrávat, a na konec Vás připraví o všechno. Co jsem tak odpozoroval, burza je jen obyčejný počítačový program, co si vaši sázku nějak vyhodnotí a s nějakou pravděpodobností silnější protivník Vás pošle dřív nebo později ke dnu:)
  • Krym byl vždy ruský a taky zůstane..
    Vivat Putin
    • Amen
    • Krym jako hodný synek se vrátil ke své matičce Rusi.
    • Tys byl vždycky červenej pračůrák a taky zůstaneš, chichichi!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit