Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Naše vláda v rámci pandemie koronoviru udělala pro občany opravdu mnoho.Spolu s odborníky vytvořila účinná opatření proti šíření viru,což se oproti jiným státům významně projevilo.Naše statistiky nejsou tak děsivá jako třeba v USA nebo v Belgii.
  Mnozí z nejpostiženějších zemí si nyní berou opatření v Česku za vzor.

  • Nelze, než s Vámi souhlasit! 

   Dovoluji si upozornit na snad nejobsáhlejší analýzu současného stavu  dokonce i ve vztahu k epidemii tzv. "španělské chřipky" v letech 1918 - 1920 - na

    https://magazin.aktualne.cz/spanelska-chripka/r~668ef38e7e5f11eaa6f6ac1f6b220ee8/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

  • Ale pak jsou tady permanentní kydači hnoje.Pořád jedni a titéž.Svoji existenci si založili výhradně na tom "být vidět".Slovem špinavci od kosti.Třeba takový Reflex,Seznam nebo nějaký Kalousek s nějakou Pekarovou z TOP.To už jsou ovšem extra kousci, kteří předvádějí pravidelné exibice a vyhlášené koncerty trapnosti.Parazitují ve veřejném prostoru a spolehlivě jej kontaminují.Nejhorší je, že tihle komedianti asi opravdu věří tomu co hlásají.

 • josef.chmela

  Ticho a ptačí zpěv léčí. Společně to zvládneme. Až na pár komediantů a pit@mců z ODS, TOP09, Pirátů, KDU-ČSL, České televize, STAN a jejich příznivců se národ opravdu spojil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit