Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Angel je ale trotl. Z příjezdu Rusů nežijí jen lehkoživkové, ale třeba všechny lázně, jako Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně atd.atd. Tím pádem má spousta českých lidí práci a jakýsi příjem a nemusí žebrat na pracáku. A takoví blbci, jako je H. Angel, bohužel, řídí náš stát. Nejsi náhodou členem vlády, hňupe?
    • jojo - jidášskej groš, za ten bys prodal i vlastní mámu. Nejseš náhodou Žid, hňupe?
    • Je to blb - tečka , NOT a různé další nicky , co tu je non stop a nic jiného neumí než binkat - nyní Angel .

      . Rusové nejen , že drží lázně, ale celou terciární sféru - hotely, a s tím vše spojené, kupují šperky, sklo, porcelán, hodinky, utrácí v restauracích , na výstavách , na koncertech i za divadla - opera a balet je v jejich zorném poli. Díky hvězdné pěchotě srálbotky Sobotky a Zvorálka ostrouháme a může to postihnout až 40tisíc pracovních míst. Tak ať Zvorálek a spol. vytvoří nové, když má hubu plnou keců. Vyhodit ho na hodinu. Lehkoživku. Od sametovky jen blbě kecá za velké peníze z našich daní.
      • Jo Česko je hold země paradoxů a jak se ukazuje tak socani hrajou prim. *7*
        Na jedné straně zoufalý až hysterický boj za umístění Amazonu, aby se získalo panečku nějakých 1500 pracovních míst s mizerným platem, které přitáhnou jenom další imigranty, protože v tak otrockých podmínkách budou ochotni makat ledaže úkáčka, nemluvě o tom že Amazon zlikviduje lepší místa u české konkurence a doprava bude otravovat lidi a ničit silnice.
        A na straně druhé rozmáchlá, silácká a směšná gesta, ve stylu "papežštější než papež", která reálně ohrožují minimálně desetinásobně víc dobře placených míst.
        Co na to říct? *11*
  • Nekdo tady na diskuzich o mne siri pomluvu, ze muj tata mne zplodil tak, ze prikryl prasnici. Tak na to mam jedinou odpoved: Jdete vsichni do p r d e l e a bezte se v y s r a t !
    ..
    • ostapkotab
      nebud sracka,knote & přiznej barvu !!! *12* *16* *2* *1*
    • Pozdě Note, už jste na světě *1*
  • Tak zrovna do Ruska se nechystám,takže mi je to na prd,jak si vede rublík *3* *3* *3*
    • Primitiv tečka co si nevidí dál než na špičku nosu aby si utřel nudli a nechápe, že eknomiky jsou propojené, EU i my jsme v krizi a když nebudou jezdit Rusové a nebudememe vyvážet k nim, tak na to doplaní až 40 tisíc občanů česka v pracovním procesu, což tečka, co tu blinká kraviny nemůže nikdy pochopit. Děsný "ekonom" . Nikdo o tebe v Rusku ani nestojí, budeš sedět akorát na zadku v ČR tak jako tak, tebe se netýká vůbec nic, jen ty pindy naší mindy.
  • boháči z Ruska přestanou jezdit a začnou klesta tržby, chudáci z Ukrajiny začnou jezdit a začne stoupat kriminalita...paráda
  • děti pojďte se podívat padá rubl *1*
    • ostapkotab
      jiná klasika : padá h@vno do tvých vlasů,pííííííííííííííč@ máááááááááááááá *1* *1* *1* *1*
    • Po rublu toho bude padat mnohem více a to nás smích přejde.
  • Směnárny totiž ty ruský "sračky" ani neberou! Kdo sem jede z Ruska musí mět doláče nebo Eura. Event. VISA kartu. *1* *1* *1* *1*
  • by u nás dělali Rusové mají Krym tak budou jezdi tam.Tady máme dostatek západní klientely.
    • Jenže na Krymu tam budou se rekreovat jek někde v zotavovně ROH v padesátých letech!
      K vobědu každý den to samý, vepřovej bůček s nahnilimi bramborami a zelím! Jenom vodky tý tam budou mět dost! *1* *1* *1* *1* *1*
      • Je vidět ,že jsi nikdy na rekreaci ROH nebyl ! Zalez smrade !
      • Abyste se nedivil zatím jedí kvalitnější potraviny,než my.A ta vodka z naším metylákem nesrovnatelná.
      • Jen to za ty peníze, jako v padesátých letech, mít. Důchodci by prodejcům ruce utrhli *1* *1* *1*
  • ??? *8* *8* *8*
    Vážně? Vývoj kurzu rublu najdete například zde:
    http://www.kurzy-men.biz/graf-vyvoj-kurzu-mesic-rusko-rubl-RUB
    Je sice pravdou, že nedosahuje hodnot konce roku 2013, ale je zhruba na úrovni léta toho roku. Takže to kurzem ani tak nebude vážení. Bude to hlavně o něčem jiném, zeptejte se Zaorálka, Dienstbiera, té prostoduché paní z Liberecké radnice, které Putinova "podobizna" se objevila ve všech ruských novinách a dalších pseudointelektuálních kavárenských zbrojnošů pravdy a lásky. *1*
    • NELŽI! Za poslední rok od léta loňského roku spadl rublík o 20 % vůči koruně, a protože koruna spadla o 10 % proti Euru, spadl vlastně o 30 % *2* *2* *2* *2* *2*
      Je to na vebu České národní banky, s tabulkami i grafy. www.cnb.cz *1* *1* *1* *2* *2* *14* *14* *16* *16*
      Od doby CCCP spad vůči koruně na 5,5 %. Protože ale koruna spadla na 10 % hodnoty.
      Spadl rubl od doby CCCP na 0,0055 = 0,55 % své původní hodnoty. *16* *16* *1* *1* *1* *1* Jsou hospodářsky v řiti, proto řinčí zbraněmi! *2* *2* *14*
      • Proč ta hysterie? Tyto věci jsou lehce dohledatelné. Vůči koruně se v létě 2013 pohyboval v rozmedzí 58-60 Kč. Teď je na úrovni 56 Kč. Tak kde jsou ty razantní propady? Bavíme se o návštěvnících ČR, je tedy zajímá poměr Koruna - Rubl. Pokud tedy díky poklesu koruně, je pro ně výhodnější jezdit k nám než do eurozóny, pak by tu měl být nával, ne?
        Víte, mně už tyto ideologické žvásty a směšné jásání nad každou blbostí fakt lezou krkem. Užívejte si euforie, protože za pár měsíců bude jasné že žádná "hospodářská řiť" se nekoná a vám bude asi smutno. Mně může být v podstatě jedno jestli k nám rusové vycestují a nebo ne. může mi být jedno jestli v Rusku budou třít bídu a nebo naopak, nebudu mít z toho ani radost ani smutek. Ale štve mě ta směšná propaganda. Jako jásající banda hotentotů nad upadlou práznou nádrží z nepřátelské stihačky. *7*
  • já nevim byl jsem dlouhodobě v rusku a s rublem jsem se nesetkal ani na vesnici.za to dolar ten je všude.
    • Kdyby jim Vobama, zdevalvoval dolar na polovičku, budou v riti "nadvakrát". *2* *2* *14* *14* *14* *14*
  • Ať sedí Rus na p*deli ve stepi a neleze do Evropy.
    • Po rublu toho bude padat mnohem více a to nás smích přejde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit