Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Nadále budou platit obecná pravidla týkající se ohrožování dětí a mladistvých."

    Mladé ohrozí sprostá slova a neohrozí je zabíjení a mlácení ve filmech vysílaných v odpoledních hodinách a reklamy na alkohol vysílané též v jim běžně přístupnou dobu?
    Nebuďte směšní *1*
  • Místo hodnocení názorů pana Zemana bych řešil problémy dalko tížívější.
  • Říct v telce ho*no nebo ku*va prý kazí děti. Ale šoustání a potoky krve v amerických sračkoseriálech ne. Toť velký paradox.
    • To je pravda. Je však třeba uvědomit si, že ty "americké sračkoseriály" si vybírají naši producenti. Ono je to levné a často natočené na zakázku. A když se to natočí, třeba na zakázku z východní Asie a někdo si to chce koupit, proč mu to neprodat. Já jsem byl v USA překvapen, jaké tam např. v televizi dávají nádherné a umělecky vysoce hodnotné filmy, hluboce humanistické, psychologické. A totéž v divadlech. Ovšem to je drahé a to naše komerční TV nekoupí. V USA si totiž každý může vybrat podle své morální a inteligenční úrovně.
      • Kdo "nesouhlasí", tak by se měl nejdřív jet do USA podívat. Dnes to není problém.
  • Slimáci v Evropě vraždí a řežou hlavy jak na běžícím páse, ale v Česku se me-e-ééé dia pohoršují nad používáním trefných výrazů v projevech prezidenta Zemana. *15* *15*
  • milá redakce já bych chtěl mít vaše starosti *7*
  • Prezident Zeman a to, že mluví, jak mluví.. s tím, že většina občanů mu víc rozumí, raději, takhle tzv. z mosta do prosta, je nic, proti tomu, co předvádějí naopak zas "naši politici", rovněž každý den.., sice slovně slušně, "politicky korektně", ale v principu posílají otevřeně, doslova a podrazácky celou většinu národa do "Brusele" a dělají na ně i verbálního "fakáče" s tím, že většinu občanů, jejich vůli, zájmy i demokratické právo.. prostě respektovat nebudou a basta..Tak, kdo je teď tady nakonec větší a arogantnější "kukačka" co ?!
  • Je to komedie. nic jiného.

    Jsem dospělá a jsem přihlášena na Facebooku. Ale na Face se může přihlásit i nezletilé
    dítě. Stačí když zada falešné jméno a číslo mobilu. A má účet.
    Kdo chce kouřit bude kouřit a zda bude reklama nebo nebude je úplně jedno.
    Já jsem za školou kouřila a řekla bych že dnešní mladí to dělají stejně.

    Ve vlaku se zrušil kuřácký vagon. Fajn. Přestalo se ve vlůacích kouřit? Ne. kouří se na WC. Nesmyslné nařízení v praxi
  • Ale ono se dá skoro ve všem najít sexuální podtext.

    Když jsem byla malá tak jsem milovala pohádku vařila Myšička.
    Hlavně tu paasáž tomu a tamtomu dala. *14* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *2*

    Hovoří se o jídle ale dá se to vztáhnout i na jiné věci že. *14*
  • Nadpis, ze zato muze Zeman, vclanku vysvetleno, ze ro je planovana zmena prizpusobeni zapadnim obycejum. Ale proc si nekopnout do prezidenta, ze. Mne by jenom zajimalo, jestli to tiscali vymyslelo samo. Pochybuji, spis nejaka agentura vydala zpravu a "nezavisla" media, ten hlidacipes demokracie, to prezvykuji jako jeden muz.
  • To je ale legrační zákaz.. K tomu přece nepotřebovali
    toho burana co zprznil Masarykovy hovory z Lán...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit