Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A lidi vyhynou, protože jsou blbí a nedokáží si poradit s pár nenažranci, kteří, pro svůj ještě větší zisk, neváhají zničit Zemi.
  • To je fakt kouzelnej zaver vyzkumu. Tohle by neproslo ani jako vysledek seminarni prace. To je to samy, jako ze Caesar byl zavrazden, protoze mu slava stoupla do hlavy. *1*
  • *3* kde nato ti vědci chodí....dinosauři vyhynuli protože měli smůlu, kdyby asteroid přiletěl o pár milionů let dřív nebo později, nevyhynuli by.....to mi připomíná argumentaci....Pompeje byly zasypány protože měly smůlu...kdyby sopka vybuchla o stotisíc let dříve nebo později Pompeje by zasypány nebyly....ony by totiž zřejmě vůbec nebyly....to je argumentace na hlavu

    a to už nemluvím o tom, že podle toho co jsem četl jinde, byla příčina vyhynutí dinosaurů zcela jiná a mimochodem, je pravděpodobné,že ve skutečnosti tak úplně nevyhynuli.....nýbrž máme jejich potomky zde dodnes....
    • Kdyby nepršelo tak nezmoknem.
  • A kdy vyhynou Komunisti?
    • zákona akce a reakce síly a protisíly, dokud tady budou slepí antikomunisté,budou paradoxně dělat vše pro to aby tady komunisté vydrželi. čemu věnujeme pozornost...to přetrvává...co přehlížíme...to mizí....za přežívání komunistů vděčíme jejich recyklovaným protipólům z top09 a ods
  • KIMCID
    lidi vyhynou protože jsou B L B Í
    • souhlasím, svým blbým příspěvkem jsi mě přesvědčil
    • Blbý tečka bude prvním v řadě, ale my hned za ním, protože těch blbů je více než dost a fašistů-.teroristů made in USA také., bohužel k tomuto úkonu dobře vyzbrojených zbraněmi nikoliv šedou kůrou mozkovou, která by tomu zabránila
  • Ilustrační foto: Už postavení nohou nesvědčí o tom, že by se jednalo o dinosaura.
    Kde to vzal???
    • To byla urcite podle "vedcu" prehistoricka dinosauri krysa nebo potkan. Dostali na to dotaci, tak museli sehnat cokoliv, co by zalepilo jejich vydaje za bujare mejdany. Proto vytahli na svet hlodavce z devatenacteho stoleti, doufajic, ze jejich tunel nikdo neodhali. Tak s nima drz basu, at to nemuseji vracet. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit