Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscali = Placený plátek pana Schwarzenberga., jen tak dál- lidi si usudek udělají sami. Co takhle napsat o pravidelné účasti pana Schwarzenberga na Bildersbergu atd
    • No neřekla bych. Například Parlamentní listy jsou spíš Zemanova agitka......
    • Ano,byl na tomto foru,ale pouze 1x.Jedna se o sdruzeni intelektualu-ale k tomu,aby tam pozvali zrovna tebe neprichazi v uvahu.Tak nezavid-treba se v dalsim zivote narodis jako inteligent....
      • aha tak Not... umí počítat jen do jedné
  • Již delší dobu bezvýsledně tápu, proč má drtivá část populace tendence "VOLIT MENŠÍ NEBO VĚTŠÍ ZLO" a proč jim stále nedochází, že pokud jsou systémem vmanévrováni do volby dvou zel, tak se mají na volení vys...t úplně a volit teprve tehdy, až budou na výběr nejen různé druhy zla, ale také dobro, správnost či pozitivita, jak chcete. PROČ SE LIDÉ NECHTĚJÍ ROZHODOVAT SAMI? Proč sežerou první návnadu jako blbej kapr, která se mu milostivě předhodí a už vůbec ti lidé nepřemýšlejí nad tím, že jim bylo vnuceno menší či větší zlo? V systému, kde člověk má na výběr pouze zla, je evidentně něco špatně, a to SYSTÉMOVĚ. Proto je nutné tento systém zbořit razantní revolucí a pokud to bude nutné, pak i krvavou. Jiná cesta není, protože hyeny typu Pitr, Kožený, Krejčíř, Klaus, atp. se dobrovolně NIKDY nakradených miliard nevzdají.
    • Stačilo by, kdyby aparátčíci na všech úrovních a všech stranických orientací omezili krádeže státních, krajských a obecních peněz o 50% a máme se jak ve Švédsku.
      • Pravda ty.
  • Schwarzenberg se sám přiznal ke korupci!

    Aby mohl kníže v Česku restituovat, musel i uplácet, což ministr později sám přiznal. „Nechme to být. Nešlo o nic velikého. Ale jiná cesta prostě nebyla. Bylo to k uzoufání. A po dvou letech, kdy se všechno zablokovalo... Nebyl to přímý úplatek, šlo řekněme o jistou protislužbu. V té době jsem ještě vůbec nebyl v politice. Dodnes z toho mám špatné svědomí,“ řekl v roce 2010 v rozhovoru pro MF Dnes o svých zkušenostech z 90. let. A to má být morální autorita pro celou zemi! A ještě je tu případ úředníka „jeho“ ministerstva zahraničí! Jakub Klouzal, který upozornil v létě 2010 Schwarzenberga na podezřelé zakázky na nákup počítačových sítí, nakonec sám přišel o místo a kníže s tím nic neudělal
  • koukám,jaká se rozjela antizemanovská kampaň ve zdejších zprávách,sice chápu,ale objektivita by chybět neměla *3*
    • a pokud vyhraje Zeman, tak omylem přehodí počty hlasů a vyhraje šišla, je to daný EU a musí to tak být, jako nastrčili "krátký kalhoty" *12* *12*
  • Velká část z těch, kteří předsedu TOP 09 dnes chtějí volit, minulý rok demonstrovala v ulicích proti kontroverznímu novému zákonu o vysokých školách, tedy i proti Schwarzenbergovi. Zapomněli na to studenti? Co jim říct, aby si to dali do souvislostí?

    Nynější podpora šéfa TOP 09 ze strany studentů, kteří loni na jaře demonstrovali proti likvidaci akademických samospráv vládou, jejímž je Schwarzenberg prvním vicepremiérem, je pro mě naprosto nepochopitelná. Stejně tak je pro mě nepochopitelné taktizování těch, kteří v posledních dvou letech kriticky vystupovali proti vládě z pozice občanského aktivismu a nyní chtějí volit Schwarzenberga, protože prý jako prezident nebude moci nepáchat tolik škody.
    • Ano, přesně tak, jsou jako trubci. Pak přijdou s nataženou dlaní ke svým rodičům, až jim Karel s Kalouskem napálí školné. PS. níže uvedenému Pištovi to ale nevadí, ten školné nikdy platit nebude muset, na práci s koštětem žádnou školu nepotřebuje.
    • Nech si to na schůzi, tady nikoho neoblbneš, komunisto!
      • Značná část lidí a studentů nevyjímaje tvrdě odmítá Nečasovu vládu. Přitom Karel Schwarzenberg je s ní bytostně spjatý, je 1. vicepremiérem a stranickým šéfem „nenáviděného“ Kalouska. Proč se v kampani podle vás tuto pupeční šňůru podařilo přetrhnout?

        Protože kampaň fungovala jako depolitizátor. Nakonec se podařilo zmobilizovat zhruba milion dvě stě tisíc lidí navzdory tomu, že je prvním místopředsedou Nečasovy vlády, což je naprosto nepochopitelné. Zafungoval tam jakýsi knížecí aristokratický rakousko-uherský sentiment.

        Výrazný sklon k takové úctě k tak pofidérním autoritám u studentů překvapuje, protože bychom čekali pravý opak. Tedy, že budou zpochybňovat symbolickou moc autorit.

        Přitom zrovna TOP 09 je podle mě autoritativně postavený projekt, který má za cíl protlačit neoliberální reformy a zlikvidovat sociální stát za každou cenu, projekt, kde nejde o výměnu názorů, jak to v politických stranách chodí.

        Že se v očích veřejnosti podařilo smazat jakoukoli zodpovědnost Schwarzenberga za činy vlády, která má podle průzkumů nejnižší podporu občanů od roku 1989, to je pro mě největší záhada po prvním kole voleb. Karel Schwarzenberg je druhá nejvíce zodpovědná osoba za tuto vládu a dopracoval se do druhého kola téměř se stejným výsledkem jako vítěz prvního kola.
        • Á, rudej robot...
          • Á trouba - aspoň si to přečti. Myslím,že má pravdu :))
            • Já jsem si to přečetl, a vím, že lže jak komunista.
  • Nevyvážené informace. Není to tiskali ve vlastnictví německých spoluobčanů. *5*
    • to jsou vyvážené informace. z Německa vyvážené... *1* *1* *1*
  • Kníže má za zadkem židozednáře,Vovar ruský mafiány. Pro občana je to asi jako dát hlavu na koleje nebo do šmelcu.
  • John Bok je přesně to co píše o Zemanovi. Jinak po něm již ani pes neštěkne.
    • Ba naopak Miloš nad ním vysoko vyčnívá. U zemana lze hovořit o historii i vizi. Pan Bok se již jen uvzpomíná a možná že i zapomíná na co vzpomínat.
    • Ani já nebudu štěkat po tobě.
  • HLAS ROZUMU http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Studentka-durazne-varuje-pred-Schwarzenbergem-Je-to-jedna-velka-manipulace-260372
  • Výrazivo pana Boka svědčí o jeho malém IQ . Obdivuje spací vagon a lže. Tento nic nevystudoval, pouze byl a je bohatý.
    • Nebyl bohatý, pouze dědil po strýcovi s podmínkou že získá celý bývalý majete získaný na češích.... Ta podmínka trvá a vykonatelnost dědictví je jen odložena.... až jak to dopadne a proto se tak číní, podpásovka nepodpásovky , úplatek nebo protislužby...vyberte si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit