Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a naši puncovaní demokraté tak Thajsko milují, děti tam odjíždějí rodit... zdalipak tam taky probírají lidská práva? *7* *7* *7*
  • aby se nepo.....
  • ... je zde dost dobrá sešlost pitomců :)))
  • Ona absolutní "demokracie " neexistuje.Společnost bez pravidel je anarchie.Co je tak zvaná demokracie "alá USA" je to tvrdý a vražedný systém,který má na svědomí stamiliony mrtvích!!!
    Ne každý národ a společnost chce "demokracii" podle USA!

    http://antiilluminati.net/200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek/
    • a ja vás napadlo, že v USA, kde všechno patří jen několika rodinám, je demokracie? *6*
      • Bože můj, to fetování marxleninismu ale dokáže devastovat mozek ! *6*
        Nejdřív je třeba seznámit se s obsahem pojmu demokracie, pak s ústavním systémem a reáliemi USA a pak se tam jet podívat. A teprve pak lze psát "moudra". Jinak může pisatel vypadat jako hlupák. *15*
    • ... nauč se psát balíku, než zde budeš příště blekotat :)))
    • Ta ruská goebelsovština se ale činí! Nejhezčí je ten haknkrajc, zloděj křičí chyťte zloděje. A co ten Pakt Molotov-Ribbentrop? *2*
      • Koukám že když nemáte argumenty použivate dějiny.No a co, paktů před a po tomhle paktu bylo?Má to jen jednu vadu teď je jiná doba,jiný lidi.
        Ale abych vám oponoval ve vašem, stačí napsat Jalta a Postupim *3*
        • Před jednáním na Jaltě navštívil Stalina nácek Beneš, ačkoli ho představitelé západních mocností od toho zrazovali a dohodl tam, že naše země bude "Stalinovo". A také mu "daroval" podkarpatskou Ukrajinu. A slíbil mu, že po vzoru jeho deportací na Sibiř provede deportaci německy mluvících Čechoslováků, kteří by do té ruské řiti lézt nechtěli. A také zrazoval západní mocnosti, aby neotvíraly druhou frontu na jihovýchodě Evropy, což by Stalinovi neumožnilo udělat nájezd a zabrat střední Evropu. A tak jak slíbil tak se také stalo. v Postupimi představitelé západních mocností jenom zírali a byli rádi, že Stalinovi nájezdníci nebudou usilovat o zabrání Evropy až po Atlantik. jak sice vyhrožovali, ale síly na to neměli. Naštěstí. *3*
          • vidím,, že jsem tě zařadila velmi dobře - nácek Beneš, schopná Hitler a miláček Henlein a Jaceňuk, a absolutní tápání v historii trouba *15* *15*
            • Jinak "schopná Hitler" je docela hezký překlep. Taky se mi to stává. *2* *2*
            • Ano, nacionalista čili nácek Beneš si vymyslel, že ČSR bude jakýsi "národní stát" neexistujícího tzv. "československého národa", kteroužto myšlenku ani Slováci nepřijali. A to byl počátek konce. A po válce zase v duchu svých "náckovských" "dekretů" vypracovaných po vzoru nacistických norimberských zákonů nechal deportovat ze země původní obyvatele, kteří se "provinili" pouze tím, že mluvili německy ("Občané německé a maďarské NÁRODNOSTI, jakož i zrádci a kolaboranti...").

              O Hitlerovi, Henelinovi ani Jaceňukovi jsem nic nepsal. To jsou asi deliriosní halucinace po nadměrném pití vodky. Podobně jako hradní dlaždič přebral Hruškovici a v deliriu "viděl" co neexistuje a teď hledá v archivech, že Peroutka řekl to co neřekl. *2*
        • ... klídek, ten nemá nic :)))
        • Jo a váš oblíbený Mnichov *3*
          • Mnichov je krásné město, stojí za to ho navštívit. Ale před vánoci je lepší navštívit Norimberk. Tam je Christkindlmarkt, kde si lze dát Bratwurst a k tomu na zapití Glühwein. A pro svou drahou lze zakoupit Marzipanherz. *3*
  • No být na místě toho uraženého krále, tak bych je pozval na audienci, pohostil je a udělil jim milost. A to by mezi poddanými stoupla úcta ke králi.
    • asi byste měl odložit pohádky a začíst čísz příběhy pro děti..m *4*
      • Sakra, ta vodka dělá své. *1*
    • dost dobrý *3*
  • Tak se pozná totalitní stát! Stát jsem já hřímá panovník!

    I u nás řádila 40 let parta rudých totalitářů z cenzorního úřadu která lidem
    bránila ve volbě pořadů a knih.
    • no, teď skutečně můžeme číst blitky a nesmysly..na odonotnou literaturu nejsou ani peníze a ani čtenáři. takže pokrok? *3* *3* *3*
  • čekám kdy soudružka napiše to své slovo TOTALITÁŘI *1*
    • Soudružka Pusinka? A bude mít pravdu...
      • jo bude ale nic stím neuděla ani tady ani tam *1*
        • Tak to máš bohužel pravdu. - Mám rád thajskou polívku s červeným curry a kokosovým mlíkem, ale jejich krále bych nechtěl... *1* *1* *1*
          • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit