Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netečná slepice v čele zlodějské chátry, krásné to vyhlídky pro vládu ČR!
  • ... něco nového, zasraná redakce?
  • Jak mohou ti tupé hlavy z TOP09 mít 15%. Víte lidé co je preferují co to je to za stranu a kdo ji reprezentuje Kalousek, Heger, Mullerová, Drábek a jim podobní. O Karlu Schwarzenbergovi ani nemluvě.
  • Plebs pravičácký - zrůdný končí
    • ... jsi PRIMITIV
      • Magore (korektor), ty ses už degradoval dávno sám pod úroveň primitiva!
      • Nečum při psaní do zrcadla korektorskej magore.
  • Když se dívám na ten klub zoufalců,kteří opovrhují národem,je mi na blití.Za každou cenu se drápou k tomu konci do května 2014.Vidina zlodějen a toho, co ještě zbylo je žene jako supy za zbytkem kořisti...a s..ou na to, že je nikdo nechce, nepotřebuje, Hegemonie je hrozná věc...Moje babička by řekla: je to ksindl..
    • ... tvá babička byla moudrá, ty nejsi po ní ale po sousedovi tvé matky :)))
      • Ty jsi potom potomek obecního blba.
  • Já zas slyšel, že vysokoškoláci (asi z Plzně), by za ODS zemřeli.
  • Komunistické zrůdy patří do kriminálu.
    • Táhni za kozou, smrade !!!
  • Levice levice ono je to téměř jedno!Dokut se nezmění systém tak se pro pracujícího člověka téměř nic nemění.Bohatí bohatší a hudí chudší!
  • Já když tam vidím toho rychlostudenta bendu, tak už je mi jasné, která bije. A celá tato parta už dávno ztratila zájem o republiku. Je to jen "já na bráchu, brácha na mě."
    • Benda ml. je jeden z nejnebezpečnějších osob v ODS. A proto je třeba pravici utnout tipec. *12*
      • Benda je můj kůň, pardon v - l..
  • A toho je si ta lůza vědoma a proto se chce držet koryt do května 2014. *12* vedle *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit