Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Imaginární bančení je k ho..nu muselo by být bančení fyzické!! *2*
  • ... něco nového, zasraná redakce?
  • To jsem věděl již před 10 léty. Takový koláč už mám hotový v excelu pěkně dlouho. Takže jsou ty předvolební průzkumy k prdu. Musíte být o 100 kroků napřed a ne o jeden!
    No nic nechtějte vědět, jak to bude dál *11*
    • Že by se nám probudil Nostradámus, když umíš tak věstit, proč nejsi ve vládě? Mohl si dělat Nečasovi hvězdopravce.
  • Komunistická "správná cesta": OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR:
    * 234 občanů bylo popraveno
    * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
    * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
    * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
    * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
    * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
    * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
    * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
    • Kecy. Jednou jsem jela ve vlaku též s jednou persekuovanou ve studiu. Komunisté mohli za to, že se nedostala na novinářskou fakultu. Byla tak blbá, že mi skočila na to, když jsem se zeptala, jaké měla vysvědčení. Prý na maturitním měla jenom čtyři trojky. Tak za to nemohli komunisté, ale to, že je blbá. Tenkrát ještě nešlo školu zaplatit, práva v Plzni a podobné školy nebyly.
    • Je tragedie že 24 let od pádu komunismu kdy se na náměstích říkalo že se budeme mít lépe. Ano cca. 10 tisíc a ostatní dřou bídu s nouzí připomínají OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU. A kolik lidí si radši vzalo život za vlád ve kterých byl ten ožrala Kalousek to statistiky raději neuvádějí. Už ale nikdo z vás kritiků nenapíše že potraviny byli kvalitní.
    • Velká škoda že nezastřelili tebe magore!! *12* *12*
      • Nemohli, protože on sám byl tenkrát tím komunistou a sám je popravoval. Jak jinak by znal tahle čísla ??? Jedině jako přímý kat !!! Jenom si koupil nový kabát a dneska je z něho demokrat...
  • Pravice prohrála. Ale to nebyla pravice, to byli hladi a blbci.
    Věřím, že jednou vznikne poctivá pravice.
    • A to je právě ta pravice.
  • Na Vašich příspěvcích je vidět, že Goebbelse nezapřete
    • To je kec. Sprosťárny tady vedou pravičáci, jako NOT CSSD, Pišta "tečka" korektor, justícia a podobné směšné nicky. Levice je většinou slušná, někteří jako např. Klas sice plácá o mučírmách, ale to je NOT tisíckrát sprostější, jeho vulgarismy nejsou ani ve slovníku. Slušní jsou pouze opravdoví komunisté !!! Dokonce slušnější, než vy. Přirovnávaqt někoho ke Goebbelsovi může jen fašista. Máte doma "Mein Kampf" ???
      • ... jenom hlupák zkoumá nicky a plky některých zdejších štamgastů :)))
      • Pravdu díš kocoure. Úroveň modrých debilů dosahuje nebeských výšin. Někdy si řákám, zda jsou fakt tak blbí nebo jsou za to placení.
        • ... jen si řákej, blbe, máš zde dost stejně omezených soukmenovců, buď jako doma :)))
      • ... jsi neschopný ubožák :)))
        • Důležitější je, že mám nepopiratelnou pravdu, zatímco ty jenom bez argumentů plácáš urážky. A tím přesvědčuješ lidi, kdo a čím opracdunjste vy sami, ty a tobě podobní . ožrealové a zloději, bojící se práce !!!/"
        • ... jsi neschopný ubožák :)))
  • ... pád ODS nese sebou jednu lelkou přednost: leze ven z děr ještě větší lůza :)))
    ... třeba hlupáček Hanzlík zde, každým hlupákem se rozhodně zabývat nehodlám
    • Tou lůzou jsi ty sám a už jsi dávno venku, takže nemá kdo vylézat..
    • ... velkou :)))
    • Jednomu se posmíváš za překlep a sám ho uděláš, ty duševní naháči
      • ... už jsme kompletní, čau, odvaž se :)))
        ... http://www.youtube.com/watch?v=zdzavyfpHK4&feature=player_detailpage
  • I tady je to samej komunistickej kurv.
  • Až vychcípají všichni komunističtí teroristi, nebude na světě hladu, ani válek!
    • Honzíku máš to popletené.Asi jsi chtěl napsat až vychcípají kapitalisti a hlavně ti co se převlíkají,pak nebude hlad a válek,které po boku imperialistů předvádí i náš žoldák.
      • Pod nickem "Honza" píše pouze Pišta.. ten má popletené všechno.
  • Co komunista, to blb; zde je dobře vidět!
    • Kdybych byl komunista nebyl bych blb!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit