Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I bez inaugurace může Pavel udělat hodně věcí. A to také dělá. Nyní si zase plácal játra:

    Generál Pavel včera v rozhovoru ostře napadnul Viktora Orbána, a
    vymezil se proti němu. Prý dokonce se rozhodl kandovat, až když
    zjistil, že
    když jsem viděl, jak se Andrej Babiš inspiruje u Viktora Orbána, jakým
    způsobem přesvědčuje lidi o tom, že on bude tou správnou hlavou státu,
    tak mě to do značné míry vyděsilo a řekl jsem si, že tohle bych opravdu
    nechtěl. A v podstatě jsem to bral tak trochu jako povolání zpět do
    služby
    .  To je velmi legrační tvrzení, protože v roce 1988,
    když se generál ještě aktivně připravoval na službu profesionálního
    agenta STB ve službách vojsk Varšavské smlouvy, Viktor Orbán už založil
    disidentské hnutí, a jako řečník, požadoval na demonstracích stažení
    sovětských vojsk z Maďarska, a svobodné volby.
    Proč útočí Generál Pavel na Předsedu vlády Disidenta? Odpověď je prostá. Orbán přitáhnul do Maďarska minulý rok rekordní zahraniční investice 6 miliard EUR. 48 % z tzv. Východu a 42 % z tzv. Západu.

    • Celý život plnil úkoly a těď už to nebude měnit. Dostal noty a poďme NATO. Myslím , že historici  budou mít dost zamotanou hlavu. Pamatuji si jak děd říkal: Když přišli němci tak neměli problém sehnat konfidenty v čechách to bylo jednodušší než  v jiných zemích.

      • Tak, přesně.... Pardubické gestapo například, vůbec nemuselo samo vyhledávat nežádoucí osoby. Češi, i ze strachu, udávali sami sebe fest. Šéf toho gestapa si jednou zavolal mlynáře a řekl mu, že by jej mohl zastřelit. Že na něho má mnoho udání. Neudělal to. Řekl mu, ať ty, kterým načerno mele pšenici vypouští zadním východem, aby se nemuseli potkávat s nově příchozími. Jinak - jak by se potkali, ze strachu sami udávali, aby sami nebili udáni.

    • Podle průběhu voleb vidíte, že současní voliči nestojí o disidenty a ty, kteří se nebáli podepsat Chartu77. Lidé dnes opět stojí o agenty a bývalé komouše. Nevím a nechápu, proč se to tak otočilo, ale prostě je to tak.

      • novak.vladislav

        Polovina disidentů kdysi věrně ve svém životě sloužila komunistům. Když je pak z KSČ propustili, někdy se z nich stávali disidenti. Dnes jsou všichni staří, občas už zase pomýlení a jsou ve věku, kdy by si měli zcela vážně promluvit s Bohem.

        Vy jste chartu podepsal? Kolik je vám potom let a jak se duševně cítíte na službu lidu?

        • ...  :-)

        • Propustili, nebo vyhodili, protože...? 

        • Neměl jsem tenkrát odvahu ji podepsat. Ale nebyl jsem nikdy v KSČ.

          Mezi voliči nebyl jen disident Bašta a dva agenti, kteří se dostali do finále. Byli tam i mladší kandidáti s nekomunistickou minulostí.


      • Ta placená masírky nemá obdoby.

  • KIMCID

    Odhalí karty včas 

  • Diwa

    Jen se toč, korouhvičko....hezky po větru..........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit